Geri Dön

Tokat'ta sosyal mesafe ve maske denetimi

Tokat'ta sosyal mesafe ve maske denetimi

Tokat'ta sosyal mesafe ve maske denetimi

Halil İbrahim YEL/TOKAT, (DHA) - TOKAT'ta, İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda, il protokolünün katılımıyla maske ve sosyal mesafe denetimi yapıldı.
Tokat'ta Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan ve beraberindekiler restoran, kafe, berber salonu, kuyumcu, banka, kahvehane, lokanta, iletişim merkezi gibi yerlerde denetim yaptı. Ülke genelinde 3’üncüsü yapılan denetim, tüm kurumların görevlendirdiği personellerin katılımı ile akşam saatlerine kadar devam edecek.
Vatandaşlardan temizlik, maske ve mesafe kurallarına uymalarını rica eden Tokat Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan, "İçişleri Bakanlığı’nın başlattığı Türkiye çapındaki bu korona denetimlerinin bugün 3’üncüsünü yapıyoruz. Bütün Türkiye genelinde olduğu gibi Tokat ilimizde, merkez ve bütün ilçelerimiz dahil olmak üzere bu denetimleri yapmaya başladık. Polis, jandarma, sağlık ekiplerimiz, belediye zabıta ekiplerimiz, tarım müdürlüğümüz bütün kurumlarımız hep beraber denetim yapacağız. Umuma açık alanlarda, kalabalık olan yerlerde vatandaşlarımızın bulunduğu yerlerde bu denetimi yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan temizlik, maske ve mesafe kurallarına uymalarını rica ediyoruz. Denetimlerimiz sürekli olarak devam edecektir. Koronavirüsten vatan olarak, millet olarak kurtulmayı hedefliyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber