Adriana Lima ve Metin Hara çifti barıştı mı?

Adriana Lima ve Metin Hara hakkında konuşup, yorum yapmayı bir türlü bırakamadık. Ayrılık haberleri çıkınca iyice alevlendi mevzu... 

Adriana Lima ve Metin Hara çifti barıştı mı?

​Yaklaşık bir ay önce, birtakım sıkıntılar sezmiştik. Adriana Lima'nın Instagram'da tek bir fotoğraf bırakıp her şeyi kaldırması, göndermeli story'si... Kesin vardı bir şeyler yani! 

Aslını astarını anlamaya çalışırken, Metin Hara'nın sevgilisinin yanına gidip 3 hafta kalacağını öğrendik. Hatta gelin tacı falan da götürüyordu giderken!  

Sonrası derin bir sessizlik... 
 

Sadece Türk basınında değil, yabancı basında da 'ayrıldılar' haberi çıkanca isyan etti çift. Çünkü işin içine Adriana Lima ve Loris Kairus'un flört dedikoduları da karıştı. Adriana Lima Türk medyasına epey sert çıktı. 

Her ne kadar bu durumdan rahatsız olduğunu duyursa da, Metin Hara ile olan ilişkisi hakkında yine bir yorum yapmadı. E haklı da yani, muhtemelen öylesine bir takipleşmeydi! Bizler her şeyin altında  yılanlık aramaya yatkın olduğumuz için başka şeyler düşündük... 
 

Bu uzun sessizlik uzadıkça merakımız arttı. Acaba Metin Hara, Adriana Lima'nın yanından boynu bükük mü dönecek yoksa barışacaklar mı diye beklemeye başladık. Ve nihayet haber geldi! İkili hala beraber olduklarını gösteren, el ele tutuştukları bir story paylaştı. "Müjdemi isterim barışmışlar!" diyemiyorum açıkçası. Bu ilişki Türk halkı için alay konusu mu, yoksa Adriana Lima ve Metin Hara beğenilen bir çift mi; henüz anlayamadım.  

Paylaştıkları story'nin hemen arkasından Metin Hara, dedikodulardan duyduğu rahatsızlığı belirten bir mesaj yazdı: 
"32 gündür yan yana olmamıza rağmen ilişkimiz hakkında çıkan haberlerin dinmesini bekledik. İkimiz içinde zorbalığa kadar varan hayal ürünü haberlerin bir an önce durmasını diliyoruz. Değerli Türk halkının ve medyasının gündemini meşgul edecek daha önemli meselelerin olduğunu, ve bundan sonra ilişkimizle ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmamayı seçerek bu tarz hayal ürünü haberlerin içerisinde olmamayı hedefliyoruz"

 Oldukça haklı bir sitem bence.
 

Tek derdimiz bu olsun

Tek derdimiz bu olsun
Yaklaşık bir aydır bu çifte demediğimizi bırakmadık. "Boynuzu yedi!"den tutun, "Adriana hemen yeni adam bulur tabii"lere kadar, kimsenin haddine olmayan çirkin sözler yazılıp çizildi.

İkilinin paylaştıkları story'de açıkça "Biz birlikteyiz ve güçlüyüz" mesajı veriliyor halbuki. Buna rağmen magazin programlarında hala, "İyi tamam mutlusunuz da biz kendi kendimize mi uydurduk bu haberi? Tüm resimler silinmişti" diye konuşuyorlar. Kabul, ortada hiçbir şey yok değildi, yüksek ihtimalle gerçekten de bir sıkıntı yaşadılar. Ama üstesinden geldiler ve bu çirkin ithamları da hak etmediler.
 

Adriana Lima ve Metin Hara eskisi gibi rahat değil; görüntü vermeden, basına malzeme sunmamaya çalışarak yaşayacaklar artık. Artık onları yan yana görmeyi beklemeyelim yani. 

Belki diyeceksiniz ki, "Onlar ünlü tabii ki haber olacaklar!"... Tabii ki öyle ama bu kadar can sıkacak şekilde haber olmamalılar. Sırf Türk bir yazar Victoria's Secret meleğiyle çıkıyor diye konuyu abartıp, Metin Hara'y sürekli küçümsemenin bir manası yok çünkü.

 Biz Molatik olarak çifte sakin, huzurlu ve mutlu bir birliktelik diliyoruz.
 
Bu makaleye ifade bırak