Bebek bekleyen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'ten yeni kurallar

Gözde çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den geçtiğimiz günlerde bebek müjdesi geldi. Çift, bebekle ilgili herhangi bir açıklamada yapmasa da, hamilelik haberini yalanlamadı. Yakın çevrelerinden de doğrulama gelince, ikiliyi bebek heyecanının sardığından emin olduk. 

Bebek bekleyen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'ten yeni kurallar

En çok beğenilen çiftler arasında birinci sırada 

En çok beğenilen çiftler arasında birinci sırada 

Beraber yaptıkları filmler, diziler olsun, tek başlarına dahil oldukları projeler olsun, oldukça başarılı ve hırslı bir çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen. Bir de çok mutlu iki aşıklar. Daha ne olsun?

Evlendiklerinden biri "İlişkileri iyiye gitmiyor" yönünde çıkan balon haberler peşlerini bırakmamıştı. Ancak bu sefer gelebilecek en güzel haberi öğrendik: Bir bebek... İkisinin bebeğini bir düşünsenize!

Çok heyecanlılar

Çok heyecanlılar

Fahriye Evcen'in bir süredir sadece reklam projelerinde yer alıyor olması tesadüf müydü, yoksa bebek istedikleri için mi kenara çekilmişti bilemiyorum ama zamanla şahane oldu. Dizide veya filmde rol alırken hamilelik gibi durumlar çok istenmiyor. Dolayısıyla ne zaman bir çift aktif rol alıyorsa, böyle beklentiler içinde olmayı kesiyoruz.

Ama bir süredir bir yerde rol almıyor olmasından sebep; "Bebek istiyor musunuz?" soruları yöneltiliyordu. Çocuk sahibi olma fikrine de gayet olumlu yaklaşıyorlardı. Özçivit bebek, şimdi gelmeye karar vermiş demek ki!

Özçivit bebek hakkında ne biliyoruz?

Özçivit bebek hakkında ne biliyoruz?

Bebeğin üç aylık olduğunu biliyoruz. Ama yine de bu hamileliğin evrelerine ve bebeğin cinsiyetine dair haber alacağımız konusunda çok umutlu olmayalım. Çünkü bu hamilelik mahremiyete önem verilerek geçeceğe benziyor... "Bebek bekliyoruz" açıklamasını kendileri yapmayan çiftten "Kızımız/Oğlumuz oluyor!" açıklamasını da çok beklemeyelim yani.

Nasıl ki Kylie Jenner hamileliğini gizli yaşadı ama cinsiyet konusunda haberler dolaştı; belki öyle bir şekilde bu bebeğin cinsiyetini de öğreniriz.

Bebekle beraber yeni yaşam tarzı ve kurallar

Bebekle beraber yeni yaşam tarzı ve kurallar

Özellikle ünlüler arasında yeni akım bu biliyorsunuz. Hayat şeklini değiştirip yeni kurallar koymak. Bebek ve annenin sağlığı için ne gerekliyse o yapılmalı tabii ki. Ama aynı zamanda tepki de çekmiyor değil. "Ünlülerin hamileliği bile ünlü!", "Bizim imkanımız yoktu n'oldu kötü anne baba mı olduk?" gibi yorumlar yapılmasına sebep oluyor bu kurallar.

Şimdi gerçekçi olalım: Her gün sağlıklı yemek hazırlayacak bir çalışanınız olsun isterdiniz siz de!.. Durumları gayet yerinde, e bir de ilk bebek heyecanı, kötü yaklaşmanın bir manası yok bence. 

Dışarıdan yemek yemek yasak

Dışarıdan yemek yemek yasak

Bebeğin sağlığına ekstra dikkat etmek istemiş olacaklar ki, dışarıdan yemeyi içmeyi bırakıp, özel yemekler tüketmeye karar vermişler mesela.

Ayrıca bebeğe yeni ve sıcacık bir yuva hazırlama hevesinden ötürü Acarkent'teki evlerinin tüm düzenini ve boyasını değiştiriyorlarmış. Bunların yanında, kokulara da hassasiyeti olduğundan evde koku ve kolonyayı yasaklamış Evcen. Aslında çok normal bakıldığında... Ve dediğim gibi, ilk kez aile olmanın ve eve minnacık bir bireyin gelecek olmasının getirdiği heyecan bunlar.

 

 

Sağlıkla gelsin, mutluluk getirsin!

Sağlıkla gelsin, mutluluk getirsin!

Özçivit bebek şu an 3 aylık olduğuna göre aşağı yukarı nisan ayında aramıza katılacak. 

Kendi içinde, huzurlu bir hamilelik geçirmek isteyen Fahriye Evcen'e saygı duyalım ve sadece iyi dileklerimizle saralım onu.

Aynı güzel haberi bir diğer jön Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'den de bekliyoruz ayrıca...

Dilerim tüm evli çiftleri böyle sevindirici haberlerle konuşuruz.

Şimdiden hoş geldin bebek!

lilaaceylan@gmail.com
twitter.com/lilcyln

Bu makaleye ifade bırak