Beren Saat-Kenan Doğulu evliliğindeki kara bulutlar neden dağılmıyor?

Beren Saat-Kenan Doğulu evliliğine son dönemde Molatik olmamak imkânsız. İkili birlikte gözüküyor, olay oluyor. Ayrı ayrı takılıyor, yine soru işaretleri oluşuyor. Peki bu evlilikteki kara bulutlar neden dağılmıyor?

Beren Saat-Kenan Doğulu evliliğindeki kara bulutlar neden dağılmıyor?

Bihter'in 9'uncu ölüm yıl dönümüydü

Bihter'in 9'uncu ölüm yıl dönümüydü

Bihter Yöreoğlu'nun 9'uncu ölüm yıl dönümünü geride bıraktık... 'Aşk-ı Memnu' dizisi biteli tam 9 yıl oldu, ama Beren Saat'in canlandırdığı Bihter karakterinin ölümünü unutmadık, unutturmadık.

Beren Saat ise Bihter'in bu yılki ölüm yıl dönümüne damga vurmayı başardı. Çünkü ilk defa bu yıl evliliğiyle gündeme geldi.

Beren Saat ile Kenan Doğulu evliliğinin üzerinde kara bulutlar var. Ve kara bulutlar inatla dağılmıyor. İyi de neden?

Tam "Problemler çözüldü" diyoruz...

Tam "Problemler çözüldü" diyoruz...

26 Şubat, sadece Beren Saat için değil, hepimiz için şaşırtıcı bir gün oldu. Saat'in acı çektiğini, mutsuz olduğunu aklımıza bile getirmezken, onu hep gülen gözlerle görmeye alışmışken, bir Instagram paylaşımıyla şaşkınlık yaşadık.

Kafa karıştıran, "Nasıl yani?" dedirten Beren Saat, o gün bugündür magazin gündeminin en üst sıralarında yer alıyor.

"Hah, galiba problemler çözüldü" diyoruz, bir bakıyoruz yine enteresan bir haberle gündeme gelmiş.

İkisi de sempatik, ikisi de güleryüzlü

İkisi de sempatik, ikisi de güleryüzlü

Beren Saat'in paylaşımından sonra birçoklarımız haklı olarak 'evlilik krizi' diye yorumladı bu konuyu. Evli insanları, eşlerinden bağımsız değerlendirme yeteneğimiz bir hayli düşük olduğu için konu şuraya bağlandı: "Beren Saat mutsuzsa muhtemelen sebebi Kenan Doğulu'dur."

Haklıyız ya da haksızız, mühim olan bu değil. Bir tarafta Beren Saat, diğer tarafta Kenan Doğulu. Her ikisinin de ciddi bir hayran kitlesi var. Ve her ikisi de seviliyor, sempatik bulunuyor.

Ayrı ayrı tatile çıkmışlar

Ayrı ayrı tatile çıkmışlar

Mesele, kariyerlerini sağlam inşa eden, işlerini iyi yapan iki şöhretli ismin, çoluk çocuğa malzeme vermesi. Buna gerek var mı gerçekten? Son yaşanan olaya bakalım mesela...

Bu seferki haber şu: Beren Saat'in yeni dizisi 'Atiye'nin çekimleri bitince, ekip arkadaşlarıyla birlikte tatile çıkmış. Kenan Doğulu da ağabeyi Ozan ve kardeşi Canan ile tatildeymiş. Üç kardeş tekne turu yapmışlar.

'Çekirdek' malzemesine dönüştü

'Çekirdek' malzemesine dönüştü

Aylardır herkesin gözü Saat ve Doğulu'da. Kafalar karışık. Çekirdek çitleye çitleye bu evlilik hakkında yorumlar yapmak şu sıra aşırı trend. Ve bu ikili ne yapıyor? Ayrı ayrı tatile çıkıyor.

"Bizim evliliğimiz artık sadece kağıt üstünde, bakın, tatile gidiyoruz ama birlikte değiliz" mesajı veriyor gibiler... İlişkilerde tarafların 'bireysel'liğine önem verseniz bile ikilinin ayrı ayrı tatile çıkması, hem de ortalığa birçok dedikodu yayılmışken, gerçekten ne kadar mantıklı?

Çirkinleşmiyorlar, kibarca uzak duruyorlar

Çirkinleşmiyorlar, kibarca uzak duruyorlar

Beren Saat-Kenan Doğulu belli ki aralarındaki problemi çözmeye o kadar da hevesli değiller. Çirkinleşmiyorlar, kavga etmiyorlar. Kibarca uzak duruyorlar birbirlerinden.

Belki de bu 'arada derede' kalma durumu onlara iyi geliyordur...
Belki de biraz ayrı kalmak, "Ayrı yapabilir miyiz gerçekten?"i test etmek istiyorlar. Belki de bu 'tripleşme' onlara yeni bir 'bakış açısı' kazandırıyor.

Demek ki kırgınlıkları çok büyük

Demek ki kırgınlıkları çok büyük

Bekliyorlar, harekete geçmiyorlar. Top çeviriyorlar. Belki de aralarında "İlk kim boşanma davası açacak?" yarışı bile dönüyor.

Daha önce basına hiçbir kavgaları, tartışmaları yansımamış bir ikili, etrafa gülücük saçıp yalnızlıklarına sarılıyorsa, akla ne gelir?

Kırgınlıkları büyük. Konuşmaya değer bile görmüyorlar belki de. "Neyi değiştirebiliriz ki?" diyorlar herhalde.

Belli ki zamana bırakmışlar. Aşkları büyükse tekrar bir araya geleceklerini, eğer sevgileri azalıyorsa "Tamam" diyeceklerini kararlaştırmış bile olabilirler.

'Kasvetli hava'da ısrarcılar

'Kasvetli hava'da ısrarcılar

Her ne karar almış olurlarsa olsunlar, bu kara bulutları dağıtmamaları ne doğal ne de insani.  

Mutlaka bir seçim yapmalılar

Mutlaka bir seçim yapmalılar

Beren Saat ve Kenan Doğulu gibi iki güleryüzlü, sempatik ismi aylardır negatif haberlerin baş karakterleri olarak görmek size de tuhaf gelmiyor mu?

Ortada problem varsa konuşup bir karar vermeliler. Kararları ne olursa olsun, şu anki durumlarından daha iyi olacağı kesin. Ne demişler; "En kötü karar, kararsızlıktan iyidir..."

Kararsız olmaları ya da öyle görünmeleri kimsenin yararına değil. Ya devam etmeli ya da ayrılmalılar artık...

can.sisman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak