İrem Sak, Sivaslılıktan aldığı tadı hiçbir şeyden almıyor

Yakın zamana kadar İrem Sak'ın nereli olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Çünkü bu konuda sivri bir beyanı olmamıştı. Şu anda neredeyse hepimiz biliyoruz ki kendisi Sivaslı. Sivaslılığını şakayla karışık devamlı vurguluyor ve bununla bayağı eğleniyor gibi görünüyor.

İrem Sak, Sivaslılıktan aldığı tadı hiçbir şeyden almıyor

"Biri Sivas'a bişey mi dedi?"

"Biri Sivas'a bişey mi dedi?"

Mizah anlayışına genel olarak sosyal medyadaki mizah trendleri yön veriyor. Paylaşılan bir caps, viral olan bir video, dizilerde yapılan bir tespit, ya da reddit, 4chan gibi popüler yabancı sitelerden uyarlanmış bir içerik aniden tüm mizah sayfalarında ve fenomen hesaplarında boy göstermeye başlıyor.

Bazı illerimizin sivrilen yanları var ve bunlar sosyal medyaya mizah malzemesi olmak için çok uygunlar. "Biri Sivas'a bişey mi dedi?" ve daha nice Sivas şakası da tam olarak bu akımdan ortaya çıktı. Tabii bunda 'Kardeş Payı' dizisinin etkisini de yok sayamayız.

İrem Sak'ın 'Sivaslılık' üzerine yaptığı geyik bunlara dayanıyor ve ona da pek yakışıyor.

Şakayla karışık

Şakayla karışık

İrem Sak doğal komik bir insan. Geyik potansiyeli yüksek biri olduğu zaten belliyken üzerine bir de devamlı komedi dizilerinde boy göstererek 'komik kadın' imajını pekiştirdi.

İrem Sak komik biri. Ama memleketinden de vazgeçemiyor. Memleketçilik ve 'biri Sivas'a bişey mi dedi?' akımını harmanlayıp hem memleketçilik hem mizah yapıyor. Yakışıyor da. Sivas merakı oldukça sempatik duruyor İrem Sak'ın üzerinde.

Gerçi son dönemde paylaştığı fotorğaflarla 'seksi kadın' imajına da sahip oldu. Yani hem güzel hem seksi hem komik hem de yöresel biri olarak takılıyor.

Bakalım İrem Sak'ın her hareketiyle yeni bir meziyet kazandığı bu süreç nereye varacak. Eninde sonunda Orta Direk Şaban'daki Erkan gibi her işten anlayan, her şeyde başarılı birine dönüşebilir!

Bu makaleye ifade bırak