Muradımıza erdik: Alişan baba oldu

Bu sene neredeyse bütün ünlü çiftlerden hamilelik müjdesi geldi. 2018'in son demleri ve 2019 anne ve baba olma zamanı galiba! Bebekleri en çok merak edilen çift ise galiba Alişan ve Buse Varol... E müjdemi isterim, Burak dün aramıza katıldı!

Muradımıza erdik: Alişan baba oldu

Alişan yıllardır içimizde olan başarılı bir şarkıcı. Sesiyle öne çıksa da aynı zamanda Cennet Mahallesi'nin Ferhat'ı, gündüz programlarının samimi sunucusu o... Bugüne kadar yaptığı her iş sevildi, zamanla da eskilerin tabiriyle 'evimizin oğlu' haline geldi.

 

Alişan'ın yıllardır en büyük arzusunun aile kurmak olduğunu biliyorduk. Oldum olası bu isteğini hep dile getirdi. Ama evleneceği insanı bulmak konusunda çok da şanslı olamamıştı... Şimdiye kadar!

Hem Alişan hem de magazin dünyası hayat arkadaşını bulsun diye seferber olmuşken hayat yaptı yapacağını ve güzeller güzeli Buse Varol'u çıkardı karşısına. Her yerinden samimiyet akan, bol tebessümlü bir ilişki yaşamaya başladılar. Bu ilişki evliliğe kadar gitti ve böylece ünlüler camiasına çok mutlu, birlikte uzun yıllar geçirecekleri hissedilen bir çift katıldı. 
 


Röportajlarına ya da çıktıkları programlardan birine denk geldiyseniz, ne kadar güzel ve mutlu olduklarını fark etmişsinizdir. Benim en çok yakıştırdığım ve samimi bulduğum ikililerden biri oldukları kesin!

Alişan'ın seveni sevmeyeninden çok olsa da, hamilelik müjdesinden sonra öyle saçma yorumlar, öyle gereksiz cümleler sarf edildi ki sosyal medyada... Çifti böyle şeylerle uğraştırmak, hele ki Buse Varol hamileyken çok ayıptı bence. Ama işte maalesef sosyal medya böyle bir şey, herkes istediği her şeyi dilediği gibi yazıp hakaret edebileceğini sanıyor...

 

Neyse, bu tatsız olaylar dışında Alişan ve Buse'nin heyecanı 9 ay boyunca taptaze kaldı. Öyle ki bu heyecana ortak olmamak imkansızdı. Zaten çift de hamilelik süreci boyunca sevenlerinin bebekle ilgili her şeye yakından tanık olmasına izin verdi. 

Nihayet 'nur topu' gibi bir bebekleri oldu Alişan ve Buse'nin. Buse Varol'un doğuma girmeden önce Alişan'a teşekkür etmek için paylaştığı yazı yeterince duyguluydu zaten. Bir de üstüne doğumdan sonra birkaç kare gelince, tam anlamıyla 'masal gibi bir gün' yaşadıklarını anlamış olduk. 

Zaten Alişan'ın minik oğlunu ailesine gösterdiği kareden her şey belli oluyor! Burak 4 kilo 250 gr. doğdu. Taze anne Buse ve minik Burak çok sağlıklılar. Hayali gerçekleşen çifte ve tatlı bebeklerine uzun, sağlıklı, en önemlisi de beraber bir ömür diliyorum!
Bu makaleye ifade bırak