Hamilelik

Hamilelik

Son dakika hamilelik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hamilelik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hamilelik haber sayfamızda...

Hamilelik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.076 hamilelik haberi bulunmuştur.
Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay kızlarına kavuştu! 'Riskli bir doğum oldu'
Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay kızlarına kavuştu! 'Riskli bir doğum oldu' Oyuncu çift Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, iki yıllık ilişkinin ardından Eylül 2022'de hayatlarını birleştirmişti. Geçtiğimiz aylarda bebek beklediklerini duyuran ikili, kızlarına kavuştu. Atiksoy'un riskli bir şekilde doğuma alındığı öğrenildi.
21.05.2024 Cadde
İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli hayranlarını korkuttu! 'Geçecek'
İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli hayranlarını korkuttu! 'Geçecek' Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında nikah masasına oturan Yasemin Şefkatli, 22 Ocak'ta ikiz bebeklerine kavuştu. Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran isim, hastane odasından yaptığı paylaşımla sevenlerini endişelendirdi.
20.05.2024 Cadde
Eda Ece ile Mina İpek'ten ilk anne-kız pozu! 'Minnoşumla günler böyle geçiyor'
Eda Ece ile Mina İpek'ten ilk anne-kız pozu! 'Minnoşumla günler böyle geçiyor' 2019 yılından bu yana aşk yaşadığı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran 2023'te evlenen, eylül ayında ise hamilelik haberiyle gündeme gelen Eda Ece, haftalar bir ay önce minik kızını kucağına almıştı. Ece, minik bebeğiyle ilk anne-kız pozunu paylaştı. Ünlü ismin gönderisine, beğeni ve yorum yağdı.
17.05.2024 Cadde
“Anne olmuş bir kadının en büyük ihtiyacı dış seslerden biraz uzaklaşmak ve kendi içindeki sese güvenebilmek"
“Anne olmuş bir kadının en büyük ihtiyacı dış seslerden biraz uzaklaşmak ve kendi içindeki sese güvenebilmek" Anneler Günü için hazırlanan ve yeni anne olmuş kadınların çevrelerinden yoğun olarak duyduklarına odaklanan kampanya sosyal medyada çok sayıda yorum aldı.
15.05.2024 Bebek
Damadın arkadaşlarından geline şoke eden hareket! Bir garip 'gelenek'
Damadın arkadaşlarından geline şoke eden hareket! Bir garip 'gelenek' 'Davetsiz misafirler' aniden çiçeği burnunda gelin ve damadın odasında belirdi ve bir anda mutlu çiftin yorganını açtı. Bununla da sınırlı kalmayan misafirler daha sonra genç kadının iç çamaşırını çekiştirmeye başladı. Şaşırtan görüntülerin arkasından 'bir garip gelenek' çıktı...
15.05.2024 Dünya
Örümcek ikizler infial yarattı! Amerikan dergisi yayınladı: Tek vücut, üç bacak, dört kol
Örümcek ikizler infial yarattı! Amerikan dergisi yayınladı: Tek vücut, üç bacak, dört kol ABD basını, 'örümcek ikizler' isimli yapışık ikizlerin fotoğraflarını ilk kez yayınlandı ve ameliyatın detaylarını yazdı. Görüntüler ise dünya medyasında ses getirdi.
15.05.2024 Dünya
Özcan Deniz'den Samar Dadgar'dan 'hamilelik' açıklaması!
Özcan Deniz'den Samar Dadgar'dan 'hamilelik' açıklaması! Özcan Deniz, 2018'de evlendiği Feyza Aktan'la olaylı şekilde boşanmıştı. Ünlü sanatçı, geçtiğimiz yıl kendisinden 22 yaş küçük eşi Samar Dadgar'la evlenmişti. İranlı modacı, hakkında çıkan hamilelik iddiaları hakkında konuştu.
15.05.2024 Cadde
400 kilogram külçe altın buhar oldu! Somon balıklı akılalmaz soygun: Tarihe geçtiler
400 kilogram külçe altın buhar oldu! Somon balıklı akılalmaz soygun: Tarihe geçtiler İsviçre merkezli bankanın transfer ettiği altın külçeleri ve nakit para havaalanına indikten yaklaşık iki buçuk saat sonra, sahte, balık nakliye belgeleriyle kargo bölümüne gelen gizemli şahıs altınlarla sırra kadem bastı. Dünyanın en büyük soygunlarından biri olarak kayıtlara geçen akılalmaz olayda, yetkililerin titizlikle sürdürdüğü '24 Karat Projesi' kod adlı soruşturma sayesinde sır perdesi aralanıyor.
14.05.2024 Dünya
Damat 40 gelin 20 yaşında! Kocası kayınvalideden bir yaş büyük, ailesi duyunca engel olmaya çalıştı
Damat 40 gelin 20 yaşında! Kocası kayınvalideden bir yaş büyük, ailesi duyunca engel olmaya çalıştı Genç kadın eşiyle ilk tanıştığında kendisinden 20 yaş büyük olduğunu bilmiyordu bile. Ancak onu büyüleyen karakterini gördükten sonra, ikili dolu dizgin bir aşka yelken açtı. Ailesi damatlarını ilk kez karşılarında gördüklerinde, birlikteliğe şiddetle karşı çıksa da mutlu çiftin kimseyi dinlemeye niyeti yoktu.
14.05.2024 Dünya
Hamilelikte stres zekâyı düşürüyor
Hamilelikte stres zekâyı düşürüyor Hamilelerin yüksek düzeyde yaşadığı stresin, anne karnındaki erkek çocukların zekâ seviyelerini düşürebildiği ortaya çıktı.
13.05.2024 Dünya
Gelin son dakikada damadı değiştirdi! Lise aşkını terk etti, davetliler şok geçirdi
Gelin son dakikada damadı değiştirdi! Lise aşkını terk etti, davetliler şok geçirdi Çok sevdiği arkadaşının düğünü için gün sayan nedimenin dikkatini çeken tuhaflıklar vardı. Davetiye basılmıyordu ve 'kafası karışık' gelin düğün için üst üste değişiklik kararları alıyordu. Ancak hiç kimse damadın da bunlardan biri olacağını tahmin dahi edemezdi...
11.05.2024 Dünya
Ölüm makinasına ulaşmak bu kadar kolay! ‘Bizden çıkınca ne yaparsanız yapın’
Ölüm makinasına ulaşmak bu kadar kolay! ‘Bizden çıkınca ne yaparsanız yapın’ Okul Müdürü İbrahim Oktugan’ın, daha önce ruhsatsız silah bulundurmaktan suç kaydı olan 17 yaşındaki Y.K. tarafından öldürülmesi, silaha ulaşmanın kolaylığını ve cezasızlık algısını bir kez daha gündeme getirdi. Alıcı gibi ulaştığımız bir silah satıcısına “Birini vuracağım. Sizin için sıkıntı olmaz değil mi?” diye sorduğumuzda gelen “Kargo bizden çıktıktan sonra sorun yok” yanıtı da durumun sıradanlığını anlatıyor.
10.05.2024 Gündem
Hamilelik haberi okulu karıştırdı! Öğrenciyle uygunsuz ilişkinin detayları pes dedirtti
Hamilelik haberi okulu karıştırdı! Öğrenciyle uygunsuz ilişkinin detayları pes dedirtti Her şey 'güzel öğretmenin' öğrencisine, 11 haneli telefon numarasının 10 rakamını vermesiyle başladı. İkili arasındaki uygunsuz ilişki en sonunda ortaya döküldüğünde, skandalın sayısız detayları mahkemede peş peşe gün yüzüne çıktı. Buna göre kadın öğretmen, kefaletle serbest kaldığı sırada ikinci bir öğrenciyle daha yasak ilişki yaşayarak hamile kaldı...
9.05.2024 Dünya
Estetik ameliyatta masada kaldı! Her yer bir anda kan gölüne döndü, tüyler ürperten görüntü
Estetik ameliyatta masada kaldı! Her yer bir anda kan gölüne döndü, tüyler ürperten görüntü Güney Koreli bir şarkıcıya benzemek için ameliyat masasına yatan genç, masadan kalkamadı. Olayın detayları ise dünya medyasında ses getirdi.
9.05.2024 Dünya
Gelin erkek çıktı, damat yıkıldı! Düğün iptal, hastaneye koştular
Gelin erkek çıktı, damat yıkıldı! Düğün iptal, hastaneye koştular Çin devlet medyası ülkede evlilik hazırlığı yapan bir çiftin düğününün neden iptal edildiğini manşete taşıdı, olayın detayları uluslararası basında ses getirdi.
9.05.2024 Dünya
İlk kez anne-baba olacaklar! Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay'dan yeni pozlar
İlk kez anne-baba olacaklar! Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay'dan yeni pozlar Oyuncu çift Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, iki yıllık ilişkinin ardından Eylül 2022'de hayatlarını birleştirmişti. Geçtiğimiz aylarda bebek beklediklerini duyuran ikili, yeni pozlarını paylaştı.
7.05.2024 Cadde
Eda Ece ile Buğrahan Tuncer'den kızları ile ilk aile pozu!
Eda Ece ile Buğrahan Tuncer'den kızları ile ilk aile pozu! 2019 yılından bu yana aşk yaşadığı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran 2023'te evlenen, eylül ayında ise hamilelik haberiyle gündeme gelen Eda Ece, haftalar bir ay önce minik kızını kucağına almıştı. Ece ile Tuncer, kızlarıyla birlikte ilk kez ailece dışarı çıktıkları anı paylaştı.
7.05.2024 Cadde
Anne olmak için gün sayıyor! Burcu Biricik doğacak kızının adını ilk kez açıkladı!
Anne olmak için gün sayıyor! Burcu Biricik doğacak kızının adını ilk kez açıkladı! Emre Yetkin ile 2016 yılında nikah masasına oturan ve ilk çocuğunu kucağına almak için gün sayan oyuncu Burcu Biricik, 35. yaşına karnı burnunda girdi. Hem güzelliğiyle hem de başarılı oyunculuk kariyeriyle adından söz ettiren ünlü isim, kızının adını ilk kez açıkladı.
5.05.2024 Magazin
Anne olmak için gün sayıyor! Burcu Biricik doğacak kızının adını ilk kez açıkladı!
Anne olmak için gün sayıyor! Burcu Biricik doğacak kızının adını ilk kez açıkladı! Emre Yetkin ile 2016 yılında nikah masasına oturan ve ilk çocuğunu kucağına almak için gün sayan oyuncu Burcu Biricik, 35. yaşına karnı burnunda girdi. Hem güzelliğiyle hem de başarılı oyunculuk kariyeriyle adından söz ettiren ünlü isim, kızının adını ilk kez açıkladı.
5.05.2024 Cadde
Eda Ece: Annelik ne büyük bir şeymiş, anladım!
Eda Ece: Annelik ne büyük bir şeymiş, anladım! 2019 yılından bu yana aşk yaşadığı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran 2023'te evlenen, eylül ayında ise hamilelik haberiyle gündeme gelen Eda Ece, haftalar önce minik kızını kucağına almıştı. Son olarak sosyal medya hesabından kızının odasını paylaşan Ece, anneliğe dair açıklamalarıyla adından söz ettirdi.
30.04.2024 Cadde
İbrahim Ayel tekrar ameliyat oldu! Yasemin Şefkatli minik oğlunun sağlık durumunu açıkladı
İbrahim Ayel tekrar ameliyat oldu! Yasemin Şefkatli minik oğlunun sağlık durumunu açıkladı 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, Ocak ayında dünyaya geldi. Şefkatli'nin doğduktan kısa bir süre sonra kalp ameliyatına alınan bebeği İbrahim Ayel, bugün ikinci kez operasyon geçirdi. Ünlü isim, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımla oğlunun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
25.04.2024 Cadde
Bebeğin hayatı tehlikeye girebiliyor! Hamilelikte risk oluşturan 8 önemli neden
Bebeğin hayatı tehlikeye girebiliyor! Hamilelikte risk oluşturan 8 önemli neden Hamilelik döneminde her kadının tek dileği bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almak oluyor. Ancak bazı hamileliklerde, risk oluşturan çeşitli etkenler nedeniyle anne adayının ve karnındaki bebeğin sağlığı hatta hayatı tehlikeye girebiliyor. Günümüzde her 10 hamileden 1’inin ‘riskli’ grupta yer aldığı belirtiliyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Hüsnü Görgen, riskli hamileliğe yol açan bazı etkenleri anlatarak önemli uyarılarda bulundu.
23.04.2024 Genel Sağlık
Berkay Hardal setlere geri dönüyor! 'Hollywood'da olabilirim'
Berkay Hardal setlere geri dönüyor! 'Hollywood'da olabilirim' 'İstanbullu Gelin', 'Kardeş Çocukları' gibi dizilerde boy gösteren Berkay Hardal, Etiler'de bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Eşi Dilan Telkök ile şehir yaşantısından uzaklaşıp Köyceğiz'e yerleşen çift, İstanbul'a geri dönüş kararı aldığını açıkladı. Ünlü isim, sevenlerine setlere geri döneceği müjdesini de vermeyi ihmal etmedi.
22.04.2024 Cadde
Ünlü oyuncu 35 haftalık hamile! 'Sen hayırdır, bir yerlere mi gideceksin?'
Ünlü oyuncu 35 haftalık hamile! 'Sen hayırdır, bir yerlere mi gideceksin?' Gözlerden uzak aşk yaşadığı Levent Yaşar ile geçtiğimiz ay sade bir nikâh töreniyle dünyaevine giren Gonca Vuslateri, baby shower partisi yaptı. Hamileliğinde 35'inci haftaya giren 37 yaşındaki oyuncu, eril aşerdiğini söylerken, "Bebeğin cinsiyeti belli oldu mu?" sorusunu cevapladı.
19.04.2024 Cadde
‘Artık kendimi tutmak istemiyorum’
‘Artık kendimi tutmak istemiyorum’ Kısa süre sonra bebeğini kucağına almaya hazırlanan Gonca Vuslateri, Cookshop Etiler Villa’da ‘baby shower’ partisi yaptı.
19.04.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Hamilelik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.