Miralem Pjanic ile Zeynep Bastık arasındaki bağ ne?

Karantina altında hepimiz zor günlerden geçiyoruz. Kimilerimiz kendini mutfağa verdi sürekli kimsenin yemediği bir şeyler pişiriyor, kimimiz iyice oyun bağımlısı olduk çıktık.
Juventuslu yıldız oyuncu Miralem Pjanic de aynı bizim gibi sıkılmış olmalı ki geçtiğimiz günlerde Zeynep Bastık'ın canlı yayınına katıldı. Yazdığı yorumlar ise gerçekten konuşulacak cinsten...

Miralem Pjanic ile Zeynep Bastık arasındaki bağ ne?

Miralem Pjanic kim?

Miralem Pjanic kim?

Boşnak futbolcu Miralem Pjanic, yaklaşık 3 senedir Juventus formasını terleten 29 yaşında bir orta saha oyuncusu. Biliyorsunuzdur, Juventus, İtalya Ligi'nde bir yarış halindeydi. Hatta iyi de gidiyorlardı ama bu Corona virüs belası İtalya'yı vurunca ara vermek zorunda kaldılar.

Onun da aynı bizler gibi boş vakitlerinde ne yapacağını bilemediği olabilir tabii. Nereden buldu bilinmez ünlü futbolcu Zeynep Bastık'ın yayına girerek şaşırtan mesajlar gönderdi.
 

Neler yazdı?

Neler yazdı?

''Selamun aleyküm'' diye yayına giren Pjanic, görenleri çok şaşırttı. İnsanların da kafasında birkaç soru işareti oluştu haliyle bununla alakalı.

Birincisi Pjanic, Zeynep Bastık'ı nereden buldu? İkincisi, Pjanic'e ''Selamun aleyküm''ü takım arkadaşı Merih Demiral mı öğretti? 

Üçüncüsü acaba hesabı hack'lendi de böyle bir durum mu yaşandı? Dördüncüsü acaba Merih şifresini biliyordu da bir iddia uğruna mı bunlar yaşandı. Gerçekten kimse arka planda olanlardan haberdar değil.

"Yanan ben oldum"

"Yanan ben oldum"

Selamını veren Pjanic daha sonra yayını takip etmeye devam etti. Sonra daha da enteresan bir şekilde ''Bu hikâyede yanan ben oldum'' yazdı.

Şaka değil gerçekten bunu yazdı. Hem de hiç imla hatası olmadan ve tahminimce hür iradesiyle gönderdi. Nereden öğrendiğini yine tahmin edebiliyorum ama amacı neydi onu tam çözemedim.
 

Nereden tanışıyorlar?

Nereden tanışıyorlar?

Ama kafalarda soru işaretleri bırakıp kaybolması ismi açısından faydalı oldu. Bütün magazin sayfalarında gördüm neredeyse. Önceden bir tanışıklıkları, beraber bir kareleri var mı diye bir Google'da arattım ama bulamadım. Aralarında bağı kurmakta gerçekten zorlanıyorum.

Elanur'a da mesaj atmıştı

Elanur'a da mesaj atmıştı

Miralem Pjanic'in Türkiye'den iletişim kurduğu tek kişi Zeynep Bastık değildi. Daha önceden de Elanur Pat isimli bir Twitch fenomeni canlı yayındayken altına ''Kobe öldü, toprak atın'' yazmıştı. Gerçekten ne diyeceğini, nasıl açıklayacağını bilemiyor insan.

Pjanic, Giresunspor yolcusu mu?

Pjanic, Giresunspor yolcusu mu?

Daha olaylar böyle sonuçlansa yine iyi. Başka bir yayına daha katılan ünlü sporcu, o yayında da ''En büyük Giresunspor!'' yazdı.

Baktım acaba Merih Demiral Giresunlu mu diye. Yok, Kocaelili çıktı. Elimizde mantık çerçevesine sığdırabileceğimiz bir şey yok. Ama yakında çıkar kokusu, kimin bunları yazdığı öğrenilir merak etmeyin.


 

Bu makaleye ifade bırak