En çok takipçisi olan TikToker'lar

Son birkaç yılda en çok indirilen uygulamalardan birisi TikTok. Türkiye’de de oldukça sevildi. Milyonlarca kişi TikTok indirdi, fenomen olmaya çalıştı. Olamayanlar çoğunluktayken olanlar da yok değil. Bizler de en çok takipçisi olan Türk TikToker’lara Molatik olduk. Bakalım en çok takipçisi olan Türk TikToker’lar kimler…

En çok takipçisi olan TikToker'lar

1- CZN Burak

1- CZN Burak
Sadece Türkler tarafından değil, özellikle Ortadoğu ülkelerinden de büyük takipçi kitlesi var CZN Burak’ın. Yemek yapma stili, jest ve mimikleri ile idol haline geldi. CZN Burak’ı Tiktok’ta Haziran 2021 itibariyle 39,9 milyon takipçiye sahip kendisi. Sadece Türkiye'de değil dünya da en çok takipçisi olanlar arasında. 

2- Nursema

2- Nursema
İlginç videolarıyla ilgi çekmeyi başaran Nursema, CZN Burak’ı takip eden isim. Milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Tam sayı ise 14,7 milyon takipçisi bulunmakta.

3- Ceren Yaldız

3- Ceren Yaldız
Dans, müzik, makyaj gibi videolarıyla tanınan Ceren Yaldız da fenomen olan isimlerden. Z kuşağının temsilcisi başarılı TikToker’ı 7,6 milyon kişi takip ediyor.

4- Cemre Solmaz

4- Cemre Solmaz
Son dönemde büyük çıkış yakalayan isim Cemre Solmaz. Takipçi kitlesini çok büyüten TikToker’ı 7,5 milyon kişi takip edip, videolarını paylaşıyor.

5- Sera

5- Sera
Pembe saçlarıyla dikkat çeken, kurguları ve videolarıyla adından söz ettiriyor Sera. Tiktok’taki takipçi sayısı ise 6,5 milyon kişi.

6- Bayram Gültekin

6- Bayram Gültekin
Ailesiyle çektiği videolarla TikTok’ta ünlendi Bayram Gültekin. Her videosu milyonlarca kez izleniyor, büyük kitlelere ulaşıyor. TikTok’ta Bayram Gültekin’i 6,4 milyon kişi takip ediyor.

7- Ezgizem

7- Ezgizem
TikTok akımlarındaki videoları, dansları ile adını duyduk Ezgizem’in. Devam eden süreçte de fenomen oldu kendisi. Ezgizem’i sosyal medya platformunda 6,3 milyon kişi takip ediyor.

8- Özgür Deniz

8- Özgür Deniz
TikTok’un en ilginç kişilerinden birisi Özgür Deniz nam-ı diğer Cellat36. Yaptığı akımlar ve büyük ‘fan’ kitlesi ile birlikte son dönemde adından sıkça söz ettirdi. Cellat36’yı Tiktok’ta takip eden kişi sayısı 6,1 milyon kişi.

9- Orhan Çayan

9- Orhan Çayan
‘Beyaz Gölge’ namıyla adını duyuran Orhan Çayan da TikTok sayesinde ünlü olanlardan. Videoları ile fenomen haline gelen Orhan Çayan’ı 6,1 milyon kişi takip etmekte.

10- Doğanay Oğuz

10- Doğanay Oğuz
Özellikle ünlü bir AVM’nin önünde çektiği videolarla adından söz ettirdi Doğanay Oğuz. Kısa sürede de ‘aşiretini’ ortaya çıkardı. Doğanay’ı takip eden kişi sayısı 5,3 milyon kişi.

 
Bu makaleye ifade bırak