Tiktok

Tiktok

Son dakika tiktok haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tiktok gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tiktok haber sayfamızda...

Tiktok

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.474 tiktok haberi bulunmuştur.
‘Mavi mavi derken dünyanız kararabilir’
‘Mavi mavi derken dünyanız kararabilir’ Estetikte yeni moda olan ameliyatla göz rengi değiştirme konusunda uyarıda bulunuldu. Gözün rengi değiştirilirken görme yetisinin kaybedilebileceği bildirildi.
20.05.2024 Dünya
Yeni Kaledonya'da olağanüstü hal ilan edilmesinin ardından şiddet azalsa da gerginlik sürüyor
Yeni Kaledonya'da olağanüstü hal ilan edilmesinin ardından şiddet azalsa da gerginlik sürüyor Fransız hükümet tarafından desteklenen oy verme reformlarına karşı protestoların ardından takımadalarda 11 günlük olağanüstü hal ilan edildi.
19.05.2024 Dünya
‘Google ile telif görüşmesi haziranda’
‘Google ile telif görüşmesi haziranda’ TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, haberin de bir sanat ve kültür eseri sayılarak, telifinin ödenmesini içeren dijital telif konusunda süreci hızlandırmak istediklerini söyleyerek, “Çarşamba günü (22 Mayıs) hem Rekabet Kurumu’nun uzmanları hem de Telif Hakları Genel Müdürü Erkin Bey, sonraki hafta da Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdulkadir Uraloğlu komisyonumuza gelecek” dedi.
19.05.2024 Gündem
Yapay zeka dünyasında çocuk olmak
Yapay zeka dünyasında çocuk olmak Yeni nesil sohbet robotu GPT4o’nun özellikleri teknoloji ve eğitim dünyasında çok ses getirdi. Aynı anda onlarca dili çevirebilen, daha kolay bir sohbet diline sahip, ses, metin ve görüntü üzerinden mantık yürütebilen yeni modelin çocuklarımızın gelişiminde ve eğitimlerindeki yerini artıları ve eksileriyle, uzmanlarla masaya yatırdık.
18.05.2024 Pazar
Dijital Telif Yasası yenilenecek mi? Hüseyin Yayman'dan CNN TÜRK'te önemli açıklamalar
Dijital Telif Yasası yenilenecek mi? Hüseyin Yayman'dan CNN TÜRK'te önemli açıklamalar TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, 'Bu emek hırsızlığı karşısında bu defa kurumlar, tüzel kişilere sahip olan büyük işletmeler kan kaybetmeye başlıyor. Bu da toplumun doğru bilgilendirilmesini, kamu haberciliğini, sosyal sorumluluk projelerini hepsini ortadan kaldırıyor. Dolayısıyla biz Dijital Telif'i çok önemsiyoruz.' dedi.
18.05.2024 Haberler
Dijital Telif Yasası yenilenecek mi? Hüseyin Yayman'dan CNN TÜRK'te önemli açıklamalar
Dijital Telif Yasası yenilenecek mi? Hüseyin Yayman'dan CNN TÜRK'te önemli açıklamalar TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, 'Bu emek hırsızlığı karşısında bu defa kurumlar, tüzel kişilere sahip olan büyük işletmeler kan kaybetmeye başlıyor. Bu da toplumun doğru bilgilendirilmesini, kamu haberciliğini, sosyal sorumluluk projelerini hepsini ortadan kaldırıyor. Dolayısıyla biz Dijital Telif'i çok önemsiyoruz.' dedi.
18.05.2024 Ekonomi
Aralarında 19 yaş fark var: Ailesi duyunca karşı çıktı! 'Kalbe saplanan hançer gibi'
Aralarında 19 yaş fark var: Ailesi duyunca karşı çıktı! 'Kalbe saplanan hançer gibi' Eşi kendisinden 19 yaş büyük olan genç kadın, yaş farkı olan bir ilişkinin gerçekte nasıl olduğunu ve haberi ailesine nasıl verdiği sosyal medya hesabında paylaştığı videoyla anlattı. İlgi çeken videoya yorum yağdı. 
17.05.2024 Dünya
Dört bin yıllık sır çözüldü! Radar teknolojisi Ahramat'ı buldu, dünya tarihi keşfi konuşuyor
Dört bin yıllık sır çözüldü! Radar teknolojisi Ahramat'ı buldu, dünya tarihi keşfi konuşuyor Bilim insanları, Giza da dahil Mısır'daki 31 piramidin yaklaşık 4000 yıl önce nasıl inşa edildiğine dair gizemi çözmüş olabileceklerini düşünüyor.
17.05.2024 Dünya
8 yaşındaki kızına müstehcen kelimeler kullanan anne gözaltına alındı
8 yaşındaki kızına müstehcen kelimeler kullanan anne gözaltına alındı Kayseri'de sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı sırada 8 yaşındaki kızına müstehcen ifadeler kullanan kadın, yine canlı yayın yaptığı sırada polis tarafından gözaltına alındı.
17.05.2024 Haberler
8 yaşındaki kızına müstehcen kelimeler kullanan anne gözaltına alındı
8 yaşındaki kızına müstehcen kelimeler kullanan anne gözaltına alındı Kayseri'de sosyal medyadan yaptığı canlı yayında 8 yaşındaki kızı için müstehcen ifadeler kullandığı gerekçesiyle, yine yayın yaparken gözaltına alınan S.G. (35) isimli kadın, emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.
17.05.2024 Gündem
Fransa’nın ‘uzak’ baş ağrısı durulmuyor
Fransa’nın ‘uzak’ baş ağrısı durulmuyor Fransa’nın deniz aşırı toprağı Yeni Kaledonya’da anakaradan gelen Fransız vatandaşlarının 10 yıl ikamet ettikten sonra eyalet seçimlerinde oy kullanmasına olanak sağlayan yasa tasarısı nedeniyle başlayan ayaklanma sürüyor.
17.05.2024 Dünya
Son dakika...'Kobani' bahanesiyle düzenlenen eylemlere ilişkin davada karar! Ahmet Türk, Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ...
Son dakika...'Kobani' bahanesiyle düzenlenen eylemlere ilişkin davada karar! Ahmet Türk, Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ... 6-8 Ekim 2014'te çıkan sokak eylemlerine ilişkin Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) eski eş genel başkanları Selahattin Demirtaş ile Figen Yüksekdağ'ın da yargılandığı davada kararlar açıklandı.
16.05.2024 Gündem
Fransa ordu gönderdi! TikTok yasaklandı, mağazalar yağmalandı, en büyük çatışma
Fransa ordu gönderdi! TikTok yasaklandı, mağazalar yağmalandı, en büyük çatışma Fransa’nın 1850’lerden bu yana sömürgesi olan ve zengin nikel kaynaklarıyla bilinen Yeni Kaledonya’da, Paris yönetimince kabul edilen seçim yasası reformu yüzünden tam bir iç savaş görüntüsü veren şiddet olaylarına sahne oluyor. Adada dükkanlar yağmalandı ve ateşe verildi, araçlar, kilise ve okullar yakıldı. Yaşanan ayaklanmaların ikinci gecesinde, dört kişi yaşamını yitirdi.
16.05.2024 Dünya
'Robo, buraya gel!' Beş el silah sesi, panik, fiyasko... Cintula durdurulamadı
'Robo, buraya gel!' Beş el silah sesi, panik, fiyasko... Cintula durdurulamadı Suikast girişiminde ağır yaralanan Slovakya Başbakanı Robert Fico hayati tehlikeyi atlattı. Yerel basın infial yaratan saldırının detaylarını yazdı. Buna göre, fail, 'Robo, buraya gel!' diyerek bağırdı ve hemen ardından silah sesleri sokaklarda yankılandı.
16.05.2024 Dünya
Serdar Ortaç'tan eski eşi Chloe Loughnan'a gönderme! 'Boşandım, daha iyisi geldi'
Serdar Ortaç'tan eski eşi Chloe Loughnan'a gönderme! 'Boşandım, daha iyisi geldi' Son zamanlarda sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınlarla ve yaptığı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında yeni bir açıklama yaptı. Ünlü ismin sözleri tepki çekti.
15.05.2024 Cadde
Dünyanın konuştuğu dava sürüyor! 'Trump için ahlaki değerlerden taviz verdim'
Dünyanın konuştuğu dava sürüyor! 'Trump için ahlaki değerlerden taviz verdim' Eski ABD Başkanı Donald Trump’a yönelik “sus payı” davasında ifade vermeyi sürdüren Trump’ın eski avukatı Michael Cohen, "Trump için yalan söylemek, bir amaç uğruna insanlara zorbalık yapmak gibi yapmamam gereken şeyleri yaptığım için pişmanım” dedi.
15.05.2024 Dünya
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman: Dijital Telif Yasası yenilenmeli
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman: Dijital Telif Yasası yenilenmeli Sosyal medya platformu TikTok'un Türkiye'de yasaklanıp yasaklanmayacağı yönündeki tartışmalar sürüyor. TikTok tepki çeken paylaşımlar nedeniyle eleştiri oklarının da hedefinde. TikTok ile ilgili son gelişemeler ne? Kapatılacak mı? Nasıl bir süreç bizleri bekliyor? TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman açıkladı.
10.05.2024 Haberler
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman: Dijital Telif Yasası yenilenmeli
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman: Dijital Telif Yasası yenilenmeli CNN TÜRK canlı yayına bağlanan TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, Dijital Telif Yasası'nın yenilenmesi gerektiğini belirterek, 'Hem kanunun yenilenmesi hem de özellikle gazetecilik ve tv sektöründe çok talep var. Bir taraftan siz içerik üretiyorsunuz, bunun bir fikir eseri sayılması. Haberin de sayılmasını istiyoruz. Bu Avrupa’nın ülkelerinde böyle.' dedi.
10.05.2024 Gündem
‘Telif yasasında bize tarihi görev düşüyor’
‘Telif yasasında bize tarihi görev düşüyor’ TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, “dijital telif” konusunda yoğun bir talebin olduğunu belirterek, Avrupa örneklerinde olduğu gibi haberin de bir sanat ve kültür eseri sayılması, telifinin ödenmesi ve emeğin karşılığını bulması noktasında bir çalışma yapılması gerektiğini söyledi.
10.05.2024 Gündem
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Yayman: X'i Türkiye'de temsilcilik açmaya davet ediyoruz
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Yayman: X'i Türkiye'de temsilcilik açmaya davet ediyoruz TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, "Tiktok’u Amerika'da yasaklıyorlar. Biz yasaklamalara karşıyız, fakat Türkiye 'de de bu işin sonu yasaklamaya kadar gidecek. Maalesef burada asla sözle, tavsiyeyle, ricayla mesafe alamadığımız bir ilişki var" dedi.
9.05.2024 Teknoloji
Dijital telifte ilk meşaleyi yaktı! Hüseyin Yayman: Bizim için tarihi bir görev
Dijital telifte ilk meşaleyi yaktı! Hüseyin Yayman: Bizim için tarihi bir görev TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, seçim sonrası ilk toplantısını 'dijital telif' gündemiyle yaptı. Yayman, “Fikri Sanat Eserleri Kanunu’nu yayıncıların telif haklarını korumaktan çok uzak. Bunu mutlaka güncellememiz gerekiyor. Komisyonumuza bu dönem tarihi bir görev düşüyor.” ifadelerini kullandı.
9.05.2024 Gündem
Cam tabutun önünde başını eğdi! Ülkeyi arka plandan yöneten ‘gölge lider’ öldü
Cam tabutun önünde başını eğdi! Ülkeyi arka plandan yöneten ‘gölge lider’ öldü Demir yumrukla yönetilen Kuzey Kore'nin gizli lideri olarak görülen Kim Ki Nam yaşamını yitirdi, Nam'ın cenazesindeki fotoğraflar ise dünyada ses getirdi.
8.05.2024 Dünya
Mehmet Ali Erbil dans etti! Arap turistlerden para topladı
Mehmet Ali Erbil dans etti! Arap turistlerden para topladı Kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile sık sık TikTok'tan canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil, bu sefer farklı bir konuyla gündeme geldi. Ünlü şovmen, gittiği bir kafede dans ederek Arap turistlerden para topladı.
6.05.2024 Magazin
Mehmet Ali Erbil dans etti! Turistlerden para topladı
Mehmet Ali Erbil dans etti! Turistlerden para topladı Kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile sık sık TikTok'tan canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil, bu sefer farklı bir konuyla gündeme geldi. Ünlü şovmen, gittiği bir kafede dans ederek Arap turistlerden para topladı.
6.05.2024 Cadde
Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu 4 katlı villasının kapılarını Evrim Akın'a açtı!
Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu 4 katlı villasının kapılarını Evrim Akın'a açtı! Ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu; 4 katlı villasının kapılarını Evrim Akın'ın sunuculuğunu yaptığı Kanal D'nin sevilen programı 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne' açtı. Evde bulunan sauna ve hamam dikkatlerden kaçmadı.
7.05.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Tiktok ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.