2019 Seçim Sonuçları

2019 Seçim Sonuçları

Son dakika 2019 seçim sonuçları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 2019 seçim sonuçları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 2019 seçim sonuçları haber sayfamızda...

2019 Seçim Sonuçları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 337 2019 seçim sonuçları haberi bulunmuştur.
AK Parti'den son dakika İstanbul ve Ankara kararı!
AK Parti'den son dakika İstanbul ve Ankara kararı!AK Parti, İstanbul'un tüm ilçelerinde seçim sonucuna itiraz etme kararı aldı. Edinilen bilgiye göre, AK Parti, bugün saat 15.00'e kadar İstanbul'un 39 ilçesinde seçim sonuçlarına itiraz edecek. AK Parti, Ankara'da da sonuçlara itiraz edileceğini açıklamıştı.
2.04.2019Siyaset
Bayrampaşa Gaziosmanpaşa Sultangazi seçim sonuçları | Hangi ilçe hangi partide?
Bayrampaşa Gaziosmanpaşa Sultangazi seçim sonuçları | Hangi ilçe hangi partide?Bayrampaşa Gaziosmanpaşa Sultangazi yerel seçim sonuçlarına göre hangi ilçeyi hangi parti kazandı? 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarını ve oy oranlarını merak ediyor. Bayrampaşa Gaziosmanpaşa Sultangazi yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
2.04.2019Gündem
Başakşehir Avcılar Küçükçekmece seçim sonuçları ve oy oranları | Hangi ilçe hangi partide?
Başakşehir Avcılar Küçükçekmece seçim sonuçları ve oy oranları | Hangi ilçe hangi partide?Başakşehir Avcılar Küçükçekmece yerel seçim sonuçlarına göre hangi ilçeyi hangi parti kazandı? 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarını ve oy oranlarını merak ediyor. Başakşehir Avcılar Küçükçekmece yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
2.04.2019Gündem
31 Mart İstanbul Yerel Seçimler sonuçları - İstanbul seçim sonuçları ve oy oranları
31 Mart İstanbul Yerel Seçimler sonuçları - İstanbul seçim sonuçları ve oy oranlarıTürkiye, dün Yerel Seçimler için sandık başındaydı ve oy kullanma işlemi sonrası en çok merak edilen illerden biri de hiç şüphesiz İstanbul seçim sonuçları oldu. Peki İstanbul'da 31 Mart seçim sonuçlarında son durum ne? İşte ayrıntılar...
1.04.2019Gündem
Binali Yıldırım: İstanbul'da seçimi kazandık
Binali Yıldırım: İstanbul'da seçimi kazandıkAK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, “İstanbul’da seçimi kazandık” dedi.AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyerek seçim sonuçlarını değerlendirdi. Yıldırım, “İstanbul’da seçimi kazandık. Bu süreçte İstanbul halkının bize verdiği yetki için çok teşekkür ediyorum. İstanbulluları İstanbul’a verdiğimiz sözlerin takipçisi olmalarını istiyorum. İnşallah İstanbul’u 15 milyonun mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağı şehir haline getireceğiz. Seçimlerimiz hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. Binali Yıldırım konuşmasında AK Parti ve MHP teşkilatlarına çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.
11.09.2019Haberler
Binali Yıldırım: İstanbul'da seçimi kazandık
Binali Yıldırım: İstanbul'da seçimi kazandıkAK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, “İstanbul’da seçimi kazandık” dedi.
1.04.2019Siyaset
Kocaeli Sakarya Düzce Bolu seçim sonuçları | 2019 Yerel seçim sonuçları
Kocaeli Sakarya Düzce Bolu seçim sonuçları | 2019 Yerel seçim sonuçlarıKocaeli Sakarya Düzce Bolu yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. Kocaeli Sakarya Düzce Bolu yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Türkiye'nin en küçük mahallesi... Kazanan belli oldu
Türkiye'nin en küçük mahallesi... Kazanan belli olduTürkiye'nin en küçük mahallesi olan Gaziantep'in Oğuzeli ilçesi Sütlüce Mahallesi'nde kullanılan 18 oyun tamamını MHP'nin Belediye Başkan adayı Sait Kılıç aldı.
31.03.2019Siyaset
Zonguldak Bartın Karabük seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Zonguldak Bartın Karabük seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıZonguldak Bartın Karabük yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Zonguldak Bartın Karabük yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Van Ağrı Iğdır seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Van Ağrı Iğdır seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıVan Ağrı Iğdır yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. Van Ağrı Iğdır yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Trabzon Rize Artvin seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Trabzon Rize Artvin seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıTrabzon Rize Artvin yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Trabzon Rize Artvin yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Sinop Samsun Amasya seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Sinop Samsun Amasya seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıSinop Samsun Amasya yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. Sinop Samsun Amasya yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Elmadağ Kalecik Akyurt Çubuk seçim sonuçları | 2019 Yerel seçim sonuçları
Elmadağ Kalecik Akyurt Çubuk seçim sonuçları | 2019 Yerel seçim sonuçlarıElmadağ Kalecik Akyurt Çubuk yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Elmadağ Kalecik Akyurt Çubuk yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Ordu Giresun Gümüşhane Bayburt seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Ordu Giresun Gümüşhane Bayburt seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıOrdu Giresun Gümüşhane Bayburt yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. Ordu Giresun Gümüşhane Bayburt yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Niğde Nevşehir Kayseri seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Niğde Nevşehir Kayseri seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıNiğde Nevşehir Kayseri yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Niğde Nevşehir Kayseri yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Çankaya Mamak seçim sonuçları | 2019 Yerel seçim sonuçları
Çankaya Mamak seçim sonuçları | 2019 Yerel seçim sonuçlarıÇankaya Mamak yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Çankaya Mamak yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Muş Bitlis Bingöl Batman seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Muş Bitlis Bingöl Batman seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıMuş Bitlis Bingöl Batman yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. Muş Bitlis Bingöl Batman yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Muğla Manisa Aydın seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Muğla Manisa Aydın seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıMuğla Manisa Aydın yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. Muğla Manisa Aydın yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Kastamonu Çankırı Çorum seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Kastamonu Çankırı Çorum seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıKastamonu Çankırı Çorum yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor.  Kastamonu Çankırı Çorum yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Antalya'da seçim sonuçları! İşte son durum
Antalya'da seçim sonuçları! İşte son durum31 Mart yerel seçimlerde oy verme işlemleri tamamlandı. Antalya'dan sonuçlar geldi.
31.03.2019Siyaset
Kahramanmaraş Adıyaman seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Kahramanmaraş Adıyaman seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıKahramanmaraş Adıyaman yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. Kahramanmaraş Adıyaman yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Mersin Adana Osmaniye seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Mersin Adana Osmaniye seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıMersin Adana Osmaniye yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Mersin Adana Osmaniye yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Hakkari Şırnak Siirt seçim sonuçları | 2019 Seçim sonuçları ve oy oranları
Hakkari Şırnak Siirt seçim sonuçları | 2019 Seçim sonuçları ve oy oranlarıHakkari Şırnak Siirt yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarını araştırıyor. Peki Hakkari Şırnak Siirt yerel seçim sonuçları nasıl oldu, en çok ayı hangi partiler aldı?
31.03.2019Gündem
Konya Karaman Aksaray seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Konya Karaman Aksaray seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıKonya Karaman Aksaray yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Konya Karaman Aksaray yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem
Kırıkkale Kırşehir Yozgat seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları
Kırıkkale Kırşehir Yozgat seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranlarıKırıkkale Kırşehir Yozgat yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. Kırıkkale Kırşehir Yozgat yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.
31.03.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

2019 Seçim Sonuçları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.