Johnny Depp ve Amber Heard kavgası nereye gider?

Johnny Depp'in İngiliz The Sun gazetesine açtığı iftira davası başladı. Depp ve Heard arasında bitmek bilmeyen 'gurur savaşı'na tanıklık etmeye devam ediyoruz. Peki Depp ve Heard kavgası nereye gider sizce?

Johnny Depp ve Amber Heard kavgası nereye gider?

İftira davası başladı

Johnny Depp ve Amber Heard çiftinin ayrılıkları epey olaylı olmuştu. 2017'de boşanan çiftin arasındaki sular bir türlü durulmamıştı. Hakaret, iftira, şiddet, aldatma... Aklınıza gelen tüm ihtimaller, konu başlıkları bu ayrılık sonrasında konuşulmaya başlanmıştı. Şimdi bir davayla gündemde çift. Depp, İngiliz The Sun gazetesine 'eşini dövdüğünü yazdığı' için iftira davası açmıştı. Bu dava Londra'da görülmeye başlanmış.

 

 

O videolar da yayınlandı

Depp, evlilikleri boyunca Heard'ün kendisini aralarında Elon Musk ve James Franco gibi ünlülerin olduğu isimlerle aldattığını iddia ediyordu. Depp aynı zamanda eşini dövmediğini iddia ediyordu. Heard ise Depp'in ses kayıtları ve video görüntüleri eşliğinde Depp'in şiddete meyilli biri olduğunun ispatında. İngiliz Daily Mail gazetesi de Depp'in şiddet içeren görüntülerini yayınlamış durumda. Ortalık karışık yani. Depp, hakkında çıkan haberler yüzünden bazı filmlerdeki rollerini kaybettiğini ve bu olayların kendisine 1.2 milyon dolara mal olduğunu kanıtlama derdinde. Heard ise şiddet iddiasını sürdürüyor.

 

 

Depp: Dost mu düşman mı?

Bizim Türk ünlülerin başına geldiğini düşünsenize bu olayı. Saniyesinde gizlilik kararı çıkartılır ve bu konu hakkında en ufak bir yazı, çizi yazılmasına dahi olanak sağlanmazdı. Ama bakın Depp'in davasına. Bir gazeteye dava açıyorsunuz, sonra başka bir gazetenin internet sitesine davanın seyrini etkileyecek videolar sızıyor. Depp ve Heard kavgası, hatta Depp'in İngiliz basınıyla olan derdi nasıl sonuçlanır bunu yakın bir zamanda öğreneceğiz. Ama tüm bunlardan ortaya şöyle bir sonuç çıkıyor: Şeffaflık kazanacak! Depp'in haksızlığı da haklılığı da mutlaka daha net bir şekilde ortaya çıkacak. Biz de yılan hikayesine dönen bu konuda artık ya Depp'i bağrımıza basmaya devam edeceğiz ya da Kevin Spacey gibi büyük bir hayal kırıklığına dönüşecek...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

 

Bu makaleye ifade bırak