Miray Daner hangi soruya tepki gösterdi?

Geçtiğimiz günlerde Miray Daner, kendisine sorulan bir soruya tepki gösterdi. Peki sık sık gündem olan ve sürekli soru bombardımanına tutulan Miray Daner, hangi soruya tepki gösterdi?

Miray Daner hangi soruya tepki gösterdi?

Sorulan soruya tepki gösterdi...

Miray Daner, geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim’in programına konuk oldu ve çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ancak Miray Daner’e sorulan bir soru, onu rahatsız etti. Çünkü soru eski sevgilisi Kubilay Aka ile ilgiliydi. Hal böyle olunca da Miray Daner, eski sevgilisi Kubilay Aka ile ilgili sorulara tepki gösterdi.

 

'Çok yakın arkadaşız biz Boran'la.'

Öncesinde yakın zamanda Boran Kuzum ile yeni bir projede buluşacak olan ve Boran Kuzum ile aralarında çıkan aşk haberleriyle ilgili konuşan Miray Daner, “Çok yakın arkadaşız biz Boran’la. Öyle bir şey yok aramızda. Boran’la daha önce ‘Vatanım Sensin’ dizisinde çalışmıştık zaten. Bu işte tekrar birlikteyiz” dedi.

 

Konunun pişirilip pişirilip ortaya konulması, rahatsız edici

Fakat sonrasında eski sevgilisi Kubilay Aka ile barışıp barışmadığı sorusuna ise tepki gösterdi ve “Artık bunu sormayalım, bu soruya cevap vermiyorum.” dedi. Peki bu konuda Miray Daner haklı mı? Bence son derece haklı. Çünkü bir ilişkinin ardından sürekli konunun pişirilip pişirilip ortaya konulması, son derece rahatsız edici. Böyle olunca da Miray Daner rahatsız olmakta haklı. Çünkü bir ilişki yaşanmış ve bitmiş, hayat da devam ediyor. Bu tarz konuların tekrar ön plana çıkarılması, ancak tarafları üzer, sinirlendirir ve tepki verilmesine neden olur? O yüzden Miray Daner, tepkisinde son derece haklı.

 

Bu makaleye ifade bırak