Molatik Fiskos: Billie Eilish, Lady Gaga ve diğerleri...

Her hafta ardı arkası kesilmeyen gelişmeleri sizler için Fiskos köşemizde derliyoruz. Dünyaca ünlü yıldızlarımız Koronavirüs demeden etkinliklerden etkinliklere koşmakta geri kalmıyor. Bu hafta da Koronavirüs'ü hiç sayanlar mı dersiniz fidye teklif edenler mi dersiniz. Ne ararsanız var hadi çok vakit kaybetmeyen kahveleriniz hazırsa başlayalım...

Molatik Fiskos: Billie Eilish, Lady Gaga ve diğerleri...

"Şimdi çatı katında inziva vakti..."

"Şimdi çatı katında inziva vakti..."

Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump eşi ile birlikte kendini Miami sahillerine atmış. Dört yıllık bir temponun ardından ailesine daha fazla vakit ayırmak istediğine karar veren Ivanka Trump, kasım ayında yapılan ABD başkanlık seçiminin kendilerince hüsranla sonuçlanmasının ardından tatil yapmaya karar vermiş. "Şimdi çatı katında inziva vakti" dercesine bir hamle olmuş bu, e güzel de olmuş açıkçası. İnsanlar dönem dönem bu tarz yenilenmelere ihtiyaç duyabiliyor.

Lady Gaga'nın köpeklerini kim kaçırdı?

Lady Gaga'nın köpeklerini kim kaçırdı?

Geçtiğimiz günlerde Lady Gaga'nın iki köpeğinin onları gezdirmekten sorumlu çalışanın vurulması ile kaçırıldığı haberini almıştık. Açıklamalara göre Lady Gaga iş için İtalya'dayken köpeklerini Ryan Fischer'e emanet etmişti. Fischer'in köpekleri gezintiye çıkardığı bir günde tam evlerinin önünde iki kişi tarafından göğsünden vurulduğu ve köpeklerin kaçırıldığı bildirildi. Köpekleri Koji ve Gustav'ın kaçırılmasının ardından Gaga, onları bulan kişiye 500 bin dolar yani Melek Subaşı tonlaması ile 3.6 milyon TL ödül vereceğini bildirince kısa zaman içinde Lady Gaga köpeklerine kavuştu.

Hailey & Justin Bieber, Koronavirüs'ü neden hiçe saydı?

Hailey & Justin Bieber, Koronavirüs'ü neden hiçe saydı?

Aylardır evden dışarı adımını atmamış okurlarımıza bu başlığı es geçmelerini rica ediyoruz çünkü olur gibi değil arkadaşlar. Hailey ve Justin Bieber ikilisi Koronavirüs'ü hiçe saydı diyoruz. Neden? Çünkü, Justin Bieber ve biricik eşi Hailey Baldwin, Paris'e uçmuşlar. Justin Bieber'ın doğum gününü Paris'te kutlamaya karar vermişler. Bu bizi neden bu kadar ilgilendiriyor? Çünkü neden ilgilendirmesin? 

Jennifer Lopez'den Dominik paylaşımı

Jennifer Lopez'den Dominik paylaşımı

27 Şubat'ın Dominik Cumhuriyeti'nin bağımsızlık tarihi olması sebebiyle Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez'den Dominik'te verilmiş poz paylaşımı geldi. Çiftimiz son bir kaç gündür Dominik'te ve oradan paylaşımlar yapıyorlar. Virüsü hiçe sayan bir başka çiftimizi de sizlerle paylaştıysak artık rahat edebiliriz... 

Billie Eilish'den belgesel açıklaması

Billie Eilish'den belgesel açıklaması

Billie Eilish'in hayat hikâyesi gösterime giriyor... Eilish, 'The World a Little Blurry ' isimli kendi hayat hikâyesini anlatan belgesel hakkında konuşmak için Stephen Colbert ile The Late Show'a çıktı. Belgesel ile ilgili açıklama yapan Eilish, "Her şeyi göstermese de, son üç yılın iyi bir 'şeridi' olduğunu" söyledi.

Kendi hayatını izlemenin oldukça zor olacağını söyleyen şarkıcı, birkaç sene öncesine kadar çok sinir bozucu biri olduğunu ve bu yüzden belgeseli izlemekte zorlanacağını söylemiş. Gerçek anlamda bayılıyorum bu tarz insanlara, doğallık desen var yetenek desen var daha ne olsun arkadaş!

Travis Scott, Teksas'ı unutmadı

Travis Scott, Teksas'ı unutmadı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde 'Kuzey Amerika Kış Fırtınası' olarak adlandırılan kış fırtınası, bu ayın başlarında Teksas'ta yaygın olarak yoğun kar yağışına ve sıfırın altındaki sıcaklıklara neden oldu. Pandeminin zorluklarına bir de hava şartları eklenince bölge sakinlerine yardım gecikmemiş. Scott, krizden etkilenen Houston sakinlerine yardımcı olacak bir gıda yardım programı başlatmak için Belediye Başkanı Sylvester Turner ile irtibata geçmiş ve hava şartlarından etkilenen vatandaşlara yardım yapılmış. Gerçekten helal olsun! 

Bruno Mars'tan yeni albüm duyurusu

Bruno Mars'tan yeni albüm duyurusu

11 kez Grammy ödülü kazanan Bruno Mars, arkadaşı Anderson Paak ile birlikte 'Silk Sonic' isimli bir grup kuracaklarını ve yeni projelerin çok yakında olduğunu duyurdu. Bruno Mars hayranlarına duyurulur...

Kelly Clarkson, Jill Biden için söyledi

Kelly Clarkson, Jill Biden için söyledi

Taze First Lady Dr. Jill Biden birkaç gün önce "Onu sabaha kadar dinleyebilirim" dediği Kelly Clarkson ile birlikteymiş. Clarkson ve Biden, 1933'te eski Başkan Franklin D. Roosevelt'in meşhur 'ocak başı sohbetleri'ni yaptığı şöminenin önüne bir röportaj için oturmuş. İkili kişisel hayatlarından pandemi sürecinin getirdiği zorluklara kadar birçok konuda iki lafın belini kırmış.

Lady Biden, Clarkson'dan 'Get Together' şarkısını söylemesini istemiş. Kelly de kıramamış söylemiş. Oldukça manidar sözleri olan şarkıyı Jill Biden'ın seçmesinin nedeni ise şarkının birleştirici bir gücüne olduğuna inanmasıymış. İyiden iyiye Jill Biden'ı sevmeye başladım desem yalan olmayabilir. 

Meghan Markle'ın limon baskılı elbisesi

Meghan Markle'ın limon baskılı elbisesi

Meghan Markle ve Prince Harry, 14 Şubat'ta ikinci çocuklarını beklediklerini açıkladıktan sonra çiftimiz, pazartesi günü Spotify'ın 'Stream On' etkinliğinde her zamanki gibi yine oldukça şık bir görünümle kamera karşısına geçti. Prens Harry klasik beyaz düğmeli ve lacivert bir pantolon giyerken, Meghan Markle limon desenli 'Oscar de la Renta' elbisesi giydi. Giydi giymesine de elbise o kadar beğenilmiş o kadar beğenişmiş ki tamı tamına 3 bin 490 ABD dolar değerinde olan bu elbisenin resmen stokları tükenmiş. Meghan'cılar elbiseyi görür görmez aşık olmuş olacaklar ki elbise yok satmış resmen.

Mandy Moore anne oldu!

Mandy Moore anne oldu!

Her hafta bir bebiş haberi veriyoruz. Bu haftaki haberimiz ise 'This is Us' dizisinin annesi Manry Moore'dan. Geçtiğimiz salı günü Taylor Goldsmith ve Mandy Moore çifti bir erkek bebeklerinin olduğunu sevenlerine duyurdu. Yaşadığı hamilelik ve doğum sürecini takipçileri ile paylaşan Moore ve eşi oldukça mutlu görünüyor. Görüyorsunuz bu hafta da bir çeyrek şart oldu. Bu haftanın çeyreği Mandy Moore'un bebeğine bizden sevgilerle!
 

twitter.com/betulyaseminn
instagram.com/betulyaseminkeskin
blykeskin@gmail.com

 

Bu makaleye ifade bırak