Meghan Markle

Meghan Markle

Son dakika Meghan Markle haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Meghan Markle gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Meghan Markle haber sayfamızda...

Meghan Markle

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 366 meghan markle haberi bulunmuştur.
‘Charles, monarşiyi küçültecek’ iddiası
‘Charles, monarşiyi küçültecek’ iddiasıİngiltere Veliaht Prensi Charles’ın tasarruf için monarşiyi küçülterek birçok kraliyet üyesini saray hayatının dışında bırakacağı öne sürüldü. İddiaya göre, Prens Charles küçük oğlu Harry ve gelini Meghan’ı da kraliyet dışına ‘atacak’, büyük oğlu William ile ailesini ise tutacak.
27.04.2021Dünya
Eşinin tabutuna mektup bıraktı
Eşinin tabutuna mektup bıraktıİngiltere Kraliçesi II. Elizabeth 73 yıllık eşi Prens Philip’i son yolculuğuna uğurlarken çantasında romantik fotoğraflarını ve prensin mendilini taşıdı. Kraliçenin topladığı ve tabutun üstüne konulan çiçeklerin arasına gizlenmiş bir mektup bıraktığı belirtildi, notta ise “Sevgi dolu anılar” yazıyordu
19.04.2021Dünya
Bir tarih kapandı
Bir tarih kapandıİngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in eşi Edinburgh Dükü Prens Philip dün yapılan cenaze töreninin ardından defnedildi.
18.04.2021Dünya
Son dakika... Son nefesinde yaşandı! Ölüm kararı...
Son dakika... Son nefesinde yaşandı! Ölüm kararı...Gelen son dakika haberine göre, 73 yıldır evli olduğu Prens Philip’i cuma günü kaybeden İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in eşi ölürken yanında olduğu belirtildi. İddiaya göre, yatağında ölmek isteyen Prens Philip fenalaştığında hastaneye götürülmesi teklifi de Kraliçe tarafından reddedildi
11.04.2021Dünya
Kraliçe son anında eşinin başındaydı
Kraliçe son anında eşinin başındaydı73 yıldır evli olduğu Prens Philip’i cuma günü kaybeden İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in eşi ölürken yanında olduğu belirtildi. İddiaya göre, yatağında ölmek isteyen Prens Philip fenalaştığında hastaneye götürülmesi teklifi de Kraliçe tarafından reddedildi
11.04.2021Dünya
Kraliçe’nin 73 yıllık gölgesiydi
Kraliçe’nin 73 yıllık gölgesiydiİngiltere kraliyet ailesinin en yaşlı üyesi olan Kraliçe 2’nci Elizabeth’in eşi Prens Philip, 99 yaşında hayatını kaybetti.
10.04.2021Dünya
İngilizler William’ın kral olmasını istiyor
İngilizler William’ın kral olmasını istiyorİngiltere’de yapılan bir ankete göre, İngilizlerin yüzde 47’si, Kraliçe 2’nci Elizabeth (94) öldüğünde oğlu Prens Charles (72) yerine torunu Prens William’ın (38) tahta geçmesini istiyor.
8.04.2021Dünya
Kraliçe ortaya çıktı
Kraliçe ortaya çıktıPrens Harry ve Meghan Markle'ın, Amerikalı ünlü televizyon sunucusu Oprah Winfrey'e verdikleri röportajın ardından Kraliçe 2'inci II. Elizabeth ilk kez törende görüntülendi.
31.03.2021Haberler
Kraliçe ortaya çıktı! Ortalığı karıştıran açıklamalardan sonra bir ilk!
Kraliçe ortaya çıktı! Ortalığı karıştıran açıklamalardan sonra bir ilk! Prens Harry ve Meghan Markle'ın, Amerikalı ünlü televizyon sunucusu Oprah Winfrey'e verdikleri röportajın ardından Kraliçe 2'inci II. Elizabeth ilk kez törende görüntülendi.
31.03.2021Dünya
‘Savaş’ta yeni cephe açıldı
‘Savaş’ta yeni cephe açıldıİngiltere kraliyetini suçlayan Harry ile eşi Meghan kurdukları prodüksiyon şirketinin başına Ben Browning’i getirdi. Browning’in özelliği, Harry’nin annesi Diana’nın ölümünden kraliyeti sorumlu tutan bir filmin haklarını satın alması.
29.03.2021Dünya
Prens Harry yeni iş buldu
Prens Harry yeni iş bulduİngiliz Prens Harry ve eşi Meghan Markle geçen yıl İngiltere kraliyetinden ayrılıp ABD’ye yerleşti.
24.03.2021Dünya
Son dakika... Hepsi satılmış! Resmen gözünü kararttı: Yasa dışı biçimde...
Son dakika... Hepsi satılmış! Resmen gözünü kararttı: Yasa dışı biçimde...İngiltere'de ardı arkası kesilmeyen skandalları dünya şaşkınlık içinde seyrediyor. Yaşanan son gelişme ise Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın Buckingham Sarayı'na açtığı savaşın kontrolden çıkmaya başladığını gösteriyor. Kraliçe'nin, ABD'de yasa dışı olan bu duruma ne diyeceği ise merak konusu.
19.03.2021Dünya
‘Kraliyetle Meghan birbirini bağışlasın’
‘Kraliyetle Meghan birbirini bağışlasın’İngiltere kraliyetinden geçen yıl ayrılıp ABD’ye yerleşen Prens Harry (36) ile eşi Meghan Markle’ın (39) ünlü TV sunucusu Oprah Winfrey’e yaptığı ve 7 Mart’ta yayımlanan açıklamaların yankısı devam ediyor.
17.03.2021Dünya
Son dakika... Utanç verici! İngiliz basını Meghan Markle'ın 'gizli silahı'nı yazdı
Son dakika... Utanç verici! İngiliz basını Meghan Markle'ın 'gizli silahı'nı yazdıABD'li sunucu Oprah Winfrey'le yaptıkları söyleşinin ardından monarşiyi sallayan çiftten yeni bir adım geliyor. Sadece İngiltere'yi değil tüm dünyayı ikiye bölen ırkçılık suçlamaları ve Meghan Markle'ın eziyet gördüğü için intiharı düşündüğü iddialarının ardından şimdi de İngiliz basını Meghan'ın 'gizli silah'ını yazdı. Habere göre, Buckingham Sarayı'nda endişe artıyor.
16.03.2021Dünya
Son dakika: Dünyanın ağzı açık kaldı... Tutuklandı!
Son dakika: Dünyanın ağzı açık kaldı... Tutuklandı!Son dakika haberine göre, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin Oprah Winfrey'ye verdikleri röportajın yankıları henüz dinmemişken yeni bir kriz patlak verdi. Online haber sitesi TMZ'nin dünyaya duyurduğu haber olay yarattı.
16.03.2021Dünya
Asıl problem iki kardeş arasında
Asıl problem iki kardeş arasındaİngiltere kraliyetinden geçen yıl ayrılıp ABD’ye yerleşen Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın Oprah Winfrey ile yaptığı ve geçen hafta yayımlanan TV söyleşisinin yankıları sürüyor.
15.03.2021 Dünya
Charlie Hebdo’dan bir skandal daha
Charlie Hebdo’dan bir skandal dahaFransız hiciv dergisi Charlie Hebdo’nun, Kraliçe 2. Elizabeth ve Sussex Düşesi Meghan Markle’ı, ABD’de polisin boynuna bastırarak yaşamına son verdiği siyah vatandaş George Floyd’a benzeterek çizmesi sansasyon yarattı.
15.03.2021Dünya
Son dakika: Meghan Markle dünyayı şoka soktu! Hepsini istiyor...
Son dakika: Meghan Markle dünyayı şoka soktu! Hepsini istiyor...Son dakika haberine göre, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin Oprah Winfrey'e verdikleri ve geçtiğimiz pazar günü CBS'te yayımlanan röportajın yankıları henüz dinmemişken yeni bir kriz patlak verdi.
14.03.2021Dünya
Milliyet'te Haftanın Özeti (12 Mart 2021)
Milliyet'te Haftanın Özeti (12 Mart 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları;
12.03.2021Haberler
Son dakika... Savaş açmışlardı! Herkes, Prens ve eşinin nasıl geçineceğini merak ediyordu...
Son dakika... Savaş açmışlardı! Herkes, Prens ve eşinin nasıl geçineceğini merak ediyordu...Tüm dünya, Sussex Dükü Prensi Harry'nin ve eşi Meghan Markle'ın, Oprah Winfrey ile yaptığı röportajı konuşmaya devam ediyor. Buckingham Sarayı'na adeta savaş açan çiftin nasıl geçineceğini ve kaynaklarının ne olduğunu herkes merak ediyordu...
11.03.2021Dünya
Sessizliğini bozdu! Prens William'dan ırkçılık açıklaması
Sessizliğini bozdu! Prens William'dan ırkçılık açıklamasıİngiltere'de Prens William, "kesinlikle ırkçı bir aile olmadıklarını" söyledi.
11.03.2021Dünya
Suçlamalara karşı sarayda soruşturma
Suçlamalara karşı sarayda soruşturmaİngiltere kraliyetinden geçen yıl ayrılıp ABD’ye yerleşen Prens Harry (36) ile eşi Meghan Markle’ın (39) ünlü talk şovcu Oprah Winfrey ile yaptıkları röportajın yankıları devam ediyor.
11.03.2021Dünya
Kraliyet ‘şok’ta
Kraliyet ‘şok’taPrens Harry ile Meghan Markle’ın Oprah Winfrey’in programındaki suçlamaları İngiliz kraliyet sarayını dehşete düşürdü. Buckingham Sarayı’nın çalışanları gece 3’e kadar bekleyip programı izledikten sonra Kraliçe II. Elizabeth’e brifing verdi. Kraliçe ardından oğlu Veliaht Prens Charles, torunu Prens William ve danışmanlarıyla bir dizi ‘kriz toplantısı’ gerçekleştirdi
10.03.2021Dünya
Son dakika: Sonunda konuştu! Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması...
Son dakika: Sonunda konuştu! Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması...Sussex Dükü Prensi Harry'nin eşi Meghan Markle'ın Amerikalı ünlü sunucu Oprah Winfrey'in CBS televizyonunda yayımlanan şovunda yaptığı açıklamaların yankıları sürüyor. Irkçılıkla suçlanan İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth sonunda sessizliğini bozarak konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.
9.03.2021Dünya
Son dakika... Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması! 'Durumları tüm aileyi üzüyor'
Son dakika... Kraliçe'den 'ırkçılık' açıklaması! 'Durumları tüm aileyi üzüyor'İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, torunu Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın Amerikalı ünlü sunucu Oprah Winfrey'in CBS televizyonunda yayımlanan şovunda yaptığı açıklamalarla ilgili konuşarak "üzüldüğünü" belirtti.
9.03.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ingiltereprens harrymeghan markleoprah winfreykraliçe elizabeth

Meghan Markle ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.