Molatik Fiskos: Rihanna, Jennifer Lawrence ve diğerleri...

Yepyeni bir Fiskos köşesiyle daha karşınızdayız. Bu hafta dünyaca ünlü yıldızlarımızın cephesinden nasıl haberler aldık, kimler kimlerle birlikte, kimler müjdeli haberler verdi... Bakalım bu hafta neler olmuş... Hazırsanız, şimdi Molatik Fiskos zamanı!

Molatik Fiskos: Rihanna, Jennifer Lawrence ve diğerleri...

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten sevgi gösterisi

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten sevgi gösterisi

Kısa bir süredir kendilerinden haber alamadığımız iki gözümüzün çiçeği çiftimiz Ben Affleck ve Jennifer Lopez geçtiğimiz günlerde Venedik Film Festivali'nde karşımıza çıktı. 'The Last Duel' isimli filmin prömiyeri için İtalya'da olan çiftimiz kırmızı halıda birbirlerine olan sevgilerini adeta şova dönüştürdüler. Normalde bu tarz olayları aşırı abartı ve gereksiz bulsam da 'Bennifer' yapınca eleştiremiyorum. Jennifer Lopez'in giydiği olağanüstü beyaz elbise, Ben Affleck'in sade ve şık görünümü derken çift gerçekten etrafa ışık saçıyordu diyebiliriz. 

Bella Thorne ve Benjamin Mascolo'dan gala pozu

Bella Thorne ve Benjamin Mascolo'dan gala pozu

Geçtiğimiz aylarda aşırı abartı bir nişan organizasyonu ile nişanlanan Bella Thorne ve Benjamin Mascolo çifti dönem dönem yaptıkları paylaşımlarla "Buna ne gerek vardı şimdi?" dedirtse de Bella ve Benjamin çifti için birbirlerine olan sevgileri her hallerinden belli olan bir çift diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde de çiftimiz birlikte oynadıkları proje olan 'Time Is Up' filminin galası için birlikte pozlar vermişler. Açıkçası her hallerinden ilginçlik akan bir çift oldukları için pek normal bir yorum yapamayacağım ama yeni projeniz hayırlı olsun gençler! 

Rihanna'nın altın çağı

Rihanna'nın altın çağı

Geçtiğimiz günlerde Rihanna, Dazed dergisinin 30'uncu yılına özel pozlar verdi. Net servetinin yaklaşık 1.7 milyar dolar olduğu söyleniyor. Hesaplamaya parmak yetmeyecek cinsten bir zenginliği olan Rihanna elbette bu servetinin önemli bir kısmını da sahibi olduğu kozmetik markası Fenty'e borçlu diyebiliriz. Bu yıl hem müzik, hem kozmetik hem de iç giyim markaları ile tam bir 'altın çağ' yaşayan Rihanna'ya bol kazançlar diliyoruz. Başarılı kadınlar hep olsun. Neden o hep gördümüz ama içinde herhangi bir kadına rastlanmayan 'dünyaca ünlü zenginler' listesinde bir kadın da olmasın ki? Helal kız Riri!

Gigi Hadid sahalara geri döndü!

Gigi Hadid sahalara geri döndü!

Kısa bir süre önce anne olan Gigi Hadid bir süredir yalnızca kızıyla vakit geçirmeyi tercih ediyordu. Verdiği pozlar, giydiği kıyafetlerle "Bu nasıl güzel bir dönüş?" dedirten Gigi Hadid, New York Moda Haftası'nda aşırı ünlü bir markanın 2022 İlkbahar/Yaz defilesinde adeta şov yaptı.

Kylie Jenner artık gizlenmiyor

Kylie Jenner artık gizlenmiyor

Geçtiğimiz haftalarda Kylie Jenner'ın ikinci kez anne olmaya hazırlandığını duyurmuştuk. O zamana kadar kendisi de resmi bir açıklama yapmamıştı ama kısa bir süre içerisinde hakkında çıkan haberleri doğruladı. Bugüne kadar hamileliğini olabildiğince gizli tutmaya çalışan Kylie Jenner da New York Moda Haftası'ndaydı. Bembeyaz bir elbise ile etkinliğe katılan Kylie Jenner'ın nedense bu sefer bir erkek annesi olacağı hissiyatına kapıldım. Bunu da buraya bırakıyorum, zamanı gelince tekrar konuşuruz.

Britney Spears ile Sam Asghari nişanlandı

Britney Spears ile Sam Asghari nişanlandı

Britney Spears'ın babasına karşı verdiği özgürlük mücadelesini hepimiz biliyoruz. Bu mücadelenin uzun yıllar sonra özgürlükle sonuçlanması Britney Spears'ı yeni başlangıçlar yapabilmek için yüreklendirdi diyebiliriz. Britney Spears'ın babası Jamie Spears'ın kızının özgür iradesi ile kiminle evleneceğine bile karışması Britney Spears'ın önünde çok büyük bir engeldi. Artık özgür olan Spears, uzun süredir birlikte olduğu Sam Asghari ile nişanlandı. Mutluluğunu sosyal medya hesabında "Buna inanamıyorum" notuyla paylaşan Britney Spears gerçekten mutluluğu en çok hak eden kişilerden biri. Herkes mutluluğu hak eder ama Britney bir başka!

Ariana Grande müziğe ara mı verdi?

Ariana Grande müziğe ara mı verdi?

Geçtiğimiz hafta  bir kozmetik markası çıkarmaya hazırlanan Ariana Grande cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Ariana Grande, müziğe ara verdi! Ünlü bir dergiye verdiği röportajında resmi olarak müziğe ara verdiğini ve şimdilerde kozmetik markasına odaklanmayı düşündüğünü ve aynı zamanda bir oyuncu koçuyla da çalıştığını söyleyen Ariana Grande bence kelimenin tam anlamıyla bir dönüşüm içerisinde. Kozmetik markası çıkarmasını eleştirenlere karşı -içlerinde ben de varım- Ariana Grande,  "Elbette bu konu hakkında çok düşündüm çünkü hiçbir zaman herhangi bir trende balıklama atlamak istemiyorum. Meslektaşlarımın kozmetik markalarını kullanıyorum, tıpkı müziklerini dinlediğim gibi" dedi. Hayırlı olsun ne diyelim. 

Pancake de yaparım kariyer de!

 Pancake de yaparım kariyer de!

Ana gibi anamız Shakira'dan yine ve yine aşırı tatlış bir paylaşım geldi. Oğulları ile birlikte pancake yapmaya çalışan - bakın çalışan diyorum çünkü olağanüstü bir uğraş var - Shakira'dan aşırı samimi bir paylaşım gelmiş. Hem işinde hem ev hayatında, çocukları ile iletişiminde başarılı olan kadınlar gerçekten iyi ki varlar! Pancake de yaparım kariyer de!
 

Jennifer Lawrence'den müjdeli haber

Jennifer Lawrence'den müjdeli haber

Kendisini ve oyunculuğunu çok sevdiğim Jennifer Lawrence müjdeli haberi verdi. Eşi Cooke Maroney ile bir bebek beklediklerini sevenlerine duyuran Jennifer Lawrence'ın çok iyi bir anne olacağına eminim. Çifimize hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

twitter.com/betulyaseminn
instagram.com/betulyaseminkeskin
blykeskin@gmail.com

 

Bu makaleye ifade bırak