Geri Dön
Demi Lovato'dan sosyal medyadan yürüme dersleri

Demi Lovato'dan sosyal medyadan yürüme dersleri

Birini gördünüz, hoşlandınız, tanışmak için çıldırıyorsunuz ancak sizi bir şekilde fark etmesi gerekiyor. Kadın-erkek ilişkilerinin en karın ağrısı dönemi bu olabilir. Bir kere fark edildiğinizde her şey daha kolaydır ancak fark edilene kadar kırk takla atmanız gerekiyor. Bu taklaları atarken de 'cool' takılmanız, kendinizi rezil etmemeniz, karşı tarafı taciz etmemeniz gerekiyor. Öyle bir fark edilmeniz gerekiyor ki sizin bu işte bir parmağınız olduğu çok belli olmamalı.

Duygu Bay
Duygu Bay

Sürekli etrafında olduğunuz biri değilse işiniz iki kat zor. Ortak noktalar bulmak, gerekirse yaratmak ve aynı ortamlarda karşılaşmak zorundasınız. Tam burada sosyal medya devreye giriyor. Stalk yeteneklerinizi ortaya çıkarmanın tam vakti. Hala nasıl bir strateji izleyeceğinizden emin değilseniz Demi Lovato "sosyal medyadan nasıl yürünür" dersi verdi.

Dikkatli bir Twitter kullanıcısı Demi Lovato'nun Superman Henry Cavill'i Instagram'da takip ettiğini fark etti. O andan itibaren bütün Lovato hayranları dünyaca ünlü yıldızın Instagram'daki hareketlerini takip etmeye başladı.

Demi Lovatodan sosyal medyadan yürüme dersleri

Demi, Henry'i takip ettikten hemen sonra seksi bir fotoğrafını paylaştı. Çünkü muhtemelen Henry profilini ziyaret edecekti. Demi kendi profilinde tuzağı kurduktan sonra Superman'i oraya çekmek için planın bir sonraki kısmına geçti.

Demi Lovatodan sosyal medyadan yürüme dersleri

Henry'nin iki tane fotoğrafını beğendi. Beğendiği fotoğraflara bakınca strateji kokusunu hemen alabilirsiniz. İkisi de Henry'nin Jiu Jitsu fotoğrafları. Bilin bakalım başka kim Jiu Jitsu yapıyor: Demiiiii! Ortak zevklerden yürüme planı her zaman işe yarar.

Demi Lovatodan sosyal medyadan yürüme dersleri

Erkekler böyle numaralara asla karşı koyamaz. Henry de hemen düştü. Superman de olsa erkek, erkek işte. Önce Demi Lovato'yu takip etti, daha sonra iki gün önce paylaştığı Jiu Jitsu fotoğrafını beğenerek altına yorum yaptı: "Bu harika! Güzel fotoğraf Miss Lovato!"

Demi Lovatodan sosyal medyadan yürüme dersleri

Demi Lovato'nun planı şimdiye kadar işe yaramışa benziyor. Bu ikili arasında ilerleyen günlerde bir şeyler olacak mı olmayacak mı orası onları ilgilendirir fakat ne strateji ama! Sosyal medyadan yürüme konusunda Demi'den alınacak birkaç dersimiz var.

İletişim: duygu.bay@milliyet.com.tr

Benzer İçerikler