Naomi Campbell metroda çıplak poz vermeyi nasıl kabul etti?

Naomi Campbell'ın metroda verdiği çıplak pozları gördünüz mü? Bir moda çekiminde Naomi Campbell, tüm dünyayı şoke edip çıplak poz vermiş. Bu fotoğraflar olay oldu tabii. Peki nasıl oldu da Naomi Campbell metroda çıplak poz vermeyi kabul etmiş?

Naomi Campbell metroda çıplak poz vermeyi nasıl kabul etti?

'Yeni normal'e alışmak bir hayli zor

'Yeni normal'e alışmak bir hayli zor

Malum Corona günlerindeyiz. Affedersiniz ama şaka gibi bir dönemden, devirden geçiyoruz. Kabul etmek gerçekten hiç kolay değil. Şaka maka 2-3 ay oldu 'pandemi' ilanından sonra ama hâlâ 'yeni normal'e alışmak bir hayli zor.

Maskesiz dolaşmak bir hayal...

Maskesiz dolaşmak bir hayal...

Biz de istiyoruz şöyle koşarak çayır çimen gezmeyi. Ama yapamıyoruz tabii. Belli ki bir süre daha maskesiz dolaşmak yalnızca bir hayal olmaktan öteye geçemeyecek gibi. Zor ama mecburuz.

Ağaçların arasında değil, metroda!

Ağaçların arasında değil, metroda!

Tam da bu kafalardayken Naomi Campbell'ın fotoğraflarına denk geldi birçoğumuz. 50 yaşındaki top model çıplak poz vermiş bir moda çekimi için. Hem de ağaçların arasında filan değil, metroda!

Nasıl kabul edebildi?

Nasıl kabul edebildi?

Dünya Corona salgını nedeniyle yeni hijyen kuralları belirlemişken, ünlüler küresel çapta #EvdeKal çağrıları yaparken nasıl olur da bir moda çekimi için hem de metroda çıplak poz vermeyi kabul edebilir Naomi Campbell?

Havalimanında görüntülenmişti

Havalimanında görüntülenmişti

İnsanın aklı almıyor. Ama daha bombası Naomi Campbell'la ilgili mart ayında yayınlanan bir haber... Bilmiyorum hatırlıyor musunuz ama Naomi Campbell, Los Angeles'taki havalimanında görüntülenmişti.

"Önce güvenlik" demişti

"Önce güvenlik" demişti

Tulum giymişti. Eldiven ve maske takmıştı. Aldığı bu önlemi de Instagram sayfasından paylaşıp bu karelerin altına "Önce güvenlik" notunu eklemişti. Çok değil sadece 1-2 ay sonra çıplak poz vermesiyle gündeme geldi Campbell.

Yürek mi yedi?

Yürek mi yedi?

İnsan hayretler içinde kalıyor. Hani o verdiğin sözler ey Naomi? Yürek mi yedin be ablacığım... Hayır, Naomi Campbell ne yedi ne içti bu esnada da korkmamayı öğrendi? Açık alan olsa diyeceğim ki, "Tamam, can güvenliğini düşünüyor." Ama yok bu öyle bir şey değil.

Gerçekten de risk budur...

Gerçekten de risk budur...

Adeta "Risk budur" demiş Campbell. Peki neler olmuş olabilir? Naomi Campbell, "Bir kere geliyoruz dünyaya" tadında bir isyan bayrağı mı çekti bu arada? Moda çekiminden çok ciddi paralar mı kazandı? Havalimanında bile "Önce güvenlik" derken nasıl olda da "Risk budur"luk duruma düştü?

'Uç' hatırlatması yapıyor

'Uç' hatırlatması yapıyor

Campbell'ın uçlardaki Corona imajı epey düşündürücü. Aşırı önlem almak ve hiç önlem almamak arasında gidip gelen bu durum bizlere 'uç' hatırlatması yapıyor aslında. Dengenin ne kadar mühim bir şey olduğunu hatırlıyoruz Campbell'ın hallerini görünce.

Dengeyi ıskalamamak lazım

Dengeyi ıskalamamak lazım

Corona birçoğumuzu korkularımızla yüzleştirdi, hatta önemli bir kısmımız "Korkusuz olacağım bundan sonra" kararı da aldı. Ama işte dengeyi ıskalamamak gerekiyor. Hayat negatif ve pozitif şeyler bütünü. Tüm davranışlarımız denge barındırmalı. Umarım Campbell'a dair ciddi bir sağlık problemi haberi duymayız...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak