Oğuzhan Koç 'Hepsi Geçiyor'la 'Kendime Sardım'ı yakalar mı?

Oğuzhan Koç, Türkçe pop'un son dönemdeki en dikkat çeken erkek vokallerinden. 'Kendime Sardım' ve 'Heyecandan'la güzel bir ivme yakalayan Koç, bu kez 'Hepsi Geçiyor'la karşımıza çıktı. Peki 'Hepsi Geçiyor', Koç'un son dönemdeki en büyük hit'i 'Kendime Sardım'ı yakalar mı?

Oğuzhan Koç 'Hepsi Geçiyor'la 'Kendime Sardım'ı yakalar mı?

Son dönemin en çalışkan isimlerinden biri

Oğuzhan Koç, son dönemin en çalışkan popçularından biri. Şarkıcı, her ne kadar magazinsel olaylarla gündeme gelse de başta 'Kendime Sardım' ve 'Heyecandan' olmak üzere peş peşe akılda kalan hit'ler yakalamayı başardı. Bu şarkılar arasındaki 'Kendime Sardım' belki de Oğuzhan Koç'un Türkçe pop'a hediye ettiği en sağlam hit'lerden biri. Hal böyle olunca yeni bir Oğuzhan Koç şarkısını dinlerken heyecanlanmamak elde değil.

 

 

Rahatlıkla sınıfı geçiyor

Oğuzhan Koç, arayı çok açmadan 2021'i 'Hepsi Geçiyor' isimli şarkıyla karşıladı. Şarkının sözü ve müziğini Çağrı Telkıvıran'la birlikte yazmış şarkıcı. Şarkının daha ilk dinlemede akılda kalmasını sağlayan başarılı aranjesi de yine Çağrı Telkıvıran imzalı. Özellikle nakaratı ve nakarat sonrası ud melodisiyle şarkı daha ilk dinlemede "Ben bu şarkıyı ezberlemeliyim" etkisi yaratıyor. Şarkı, rahatlıkla sınıfı geçiyor.

 

 

Buram buram "Ben hit'im" diyor

'Hepsi Geçiyor'a ruh katan videosu ise muazzam başarılı. Melih Kun yönetmenliğinde çekilen klip, kare görüntüler eşliğinde şarkıya ruh katmış, simetriye önem verilmiş kareleriyle dikkat çekiyor. Evet, 'Hepsi Geçiyor' başarılı bir şarkı. Bir kez daha dinlemek istiyorsunuz şarkı bittiğinde. Buram buram "Ben hit'im" diye bağırıyor. Ama yine de 'Kendime Sardım' kadar heyecan yaratır mı uzun vadede ya da Oğuzhan Koç dinlemeyenlerin de dikkatini çeker mi, orası birazcık soru işareti.

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

 

Bu makaleye ifade bırak