Moda
Sağlık
Foto Galeri
Yazarlar

'Youtube'dan bir Sezen Aksu, bir Kayahan çıkmadı'

Pop müziğin sevilen isimlerinden Soner Arıca, Gürdal Ören'in YouTube kanalına konuk oldu. Sanat hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yapan Arıca, sosyal medya ve YouTube fenomenleriyle ilgili konuştu.

Milliyet Haber

Soner Arıca, "Sosyal medyada olan biteni alkışlıyorum, hayran olduklarım var. Sadece şarkı olarak değil, fotoğrafçı var, yönetmen var, kurgucu var. Ancak oralardan şu ana kadar bir Sezen Aksu çıkmadı henüz, bir Kayahan çıkmadı. Çıkanlar değersiz mi, değil. Biraz daha uzun vadede bakmak lazım. İçlerinde çok yetenekliler var ama sürekli "YouTuber şu kadar para kazandı" diye konuşuluyor. Biz hiç duyuyor musunuz 'YouTuber şu şarkıyı yazdı' diye? Ben duymadım. Sürekli ne kadar para kazandıklarıyla ilgili haberler duyuyoruz. Çok tehlikeli bir şey çünkü onları takip edenlerin sürekli kodlandıkları şey para kazanma kavramı. Kendini ifade etme kısmı hiç yok. Ben hepsini onaylıyorum hatta bana gelenlere 'önce YouTube'da, Instagram'da videolar yap kendini bir tanıt' diyorum. Görsünler, paylaşsınlar, orası çok önemli bir alan" şeklinde konuştu.

Eskiye büyük özlem duyduğunu dile getiren şarkıcı, "Bir pikabım yok mesela. Çocukluğumdan kalan eşyaları yeğenlerimin ofisine gönderdim. Çünkü onlara baktığımda o dönemleri özlüyorum. Üzerimde bir basınç yapıyor. Galiba bundan sonra olmayacak pikabım" açıklamasında bulundu.

Bugüne kadar 73 klip çeken Soner Arıca, "İki klip çektiğim şarkılarım var. Fazla görünebilir ama benim kendi standartıma göre fazla değil" dedi.

Diğer Haberler

  1. Nihat Odabaşı'nın acı günü: Gözüm kapalı veda ettim sana!
  2. Beren Saat’in gözyaşları...
  3. Sıla konser öncesi başına gelen kazayı anlattı
  4. Nazlı Kayı'nın bitmeyen tatili
  5. Ece Vahapoğlu'dan havuz pozu
  6. Emina Jahovic: Kabul etmeyeceğim tek şey yalan
  7. Alişan: Beni kadın düşmanı gibi gösterdiler!
  8. Dilan Çiçek Deniz tartışmaya son verdi
  9. Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz ayrılığının gerçek nedeni!
  10. Nesrin Cavadzade'den 'aşk' iddialarına cevap

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.