İkizler burcundaki dolunay neleri etkileyecek?

12 Aralık 2019 saat 08:12'de İkizler burcunda meydana gelecek olan dolunayın genel etkileri neler olacak?

İkizler burcundaki dolunay neleri etkileyecek?

12 Aralık 2019 saat 08:12'de İkizler burcunda Bellatrix sabit yıldızı kavuşumlu bir dolunay gerçekleşecek. Anın yükselen burcu Yay burcu olacak. Dolunayla beraber bazı sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Psikolojik sorunlara karşı dikkatli olunmalı. Bu dönemde sinir sistemi ile ilgili rahatsızlıklar, eller, kollar ve bacaklarla ilgili hassasiyetler ortaya çıkabilir.

İletişim problemleri yaşanabilir

Güvendiğiniz ve beraber çalıştığınız ekip arkadaşlarınızla hiç beklemediğiniz iletişim problemleri yaşayabileceğiniz gibi, arkanızdan gizli kapaklı işler çevirebilirler. Çalışma ortamınızdaki hilebaz ve yalancı insanlara karşı dikkatli ve temkinli olunuz. Chiron'un durağan konumda olduğu bu dolunayda yakın çevrenizdeki insanlarla problemler yaşayabilirsiniz. İletişim problemlerinin yoğun hissedileceği bu dolunay da ayrıca trafikte de sakin olmaya özen gösteriniz. Aniden çıkacak bir tartışma büyüyebilir.

Sabırla çalışmanız gerekiyor

Evli olanlar eşiniz ile ilişkinizde zaman zaman problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemleri karşılıklı iletişimle çözebilirsiniz. Hayatınızda değişim ve dönüşüm istiyorsanız; sabırla çalışmanız gerekiyor. Disiplinli bir şekilde çalışmalarınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kişisel doğum haritalarınızda İkizler burcu hangi evde ise bu konularda hayatınızda sonuçlar alacaksınız.

Bu makaleye ifade bırak