Moda
Sağlık
Foto Galeri
Yazarlar
You are already subscribed to notifications.

Bella Hadid'den Filistin'e destek

Baba tarafından Filistin kökenli olan dünyaca ünlü model Bella Hadid, İsrail'in Doğu Kudüs ve Gazze'deki saldırılarına tepki göstermeye devam ediyor. Hadid, önceki gün halkının yanında olduğunu göstermek için protestolara katıldı ve "Filistin'e özgürlük" sloganları attı.

ABONE OL
Milliyet Haber

Anne tarafından Hollandalı, baba tarafından Filistin kökenli olan ABD'li model Bella Hadid, İsrail'in Doğu Kudüs ve Gazze'deki saldırılarına tepki göstermek için sokağa çıktı.
ABD'de düzenlenen Filistin eylemine katılan 24 yaşındaki model, elinde Filistin bayrağıyla "Filistin'e özgürlük" sloganları attı.
"ÖZGÜR FİLİSTİN!"
Protesto anında çekilen fotoğraflarını da Instagram hesabından yayınlayan Hadid, “Kalbimin hissetme şekli bu. Bu kadar güzel, zeki, saygılı, sevgi dolu, nazik ve cömert Filistinlinin etrafında olmak... Bütün hissettiriyor! Biz ender bir cinsiz! Filistin özgür kalana kadar Özgür Filistin!” mesajını paylaştı."AİLEM İLTİCA ETMEK ZORUNDA KALDILAR"
Büyükanne ve büyükbabasının 1941 yılında Filistin'de evlendiklerinde çekilen fotoğrafını paylaşan Hadid, babası Muhammed Hadid’in ailenin sekiz çocuğundan biri olduğunu, 1948 yılında tüm ailenin önce Suriye’ye, ardından Lübnan ve Tunus’a iltica etmek zorunda kaldığını anlattı.
Hadid, "Ailemi seviyorum, mirasımı seviyorum, Filistin'i seviyorum. Daha iyi bir ülke için umutlarını kalbimde tutmak için güçlü duracağım. İnsanlarımız ve çevrelerindeki insanlar için daha iyi bir dünya diliyorum. Tarihimizi asla silemezler. Tarih tarihtir!" ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

  1. Stüdyoya girdi
  2. İskelede şov
  3. Denizde kahkaha
  4. Survivor Dora kimdir, kaç yaşında? Survivor Uğurtan Dora mesleği ne?
  5. Grup Laçin kimdir, kaç kişiden oluşuyor? Grup Laçin albümleri...
  6. Ömer Danış kimdir? Ömer Danış albümleri...
  7. Haktan kimdir, kaç yaşında? Haktan hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
  8. İntizar kimdir, aslen nereli kaç yaşında? İntizar albümleri...
  9. İsmail Türüt kimdir, kaç yaşında? İsmail Türüt biyografisi...
  10. İbo Show'da bu akşam kim var, konuklar kimler? İbo Show 12 Haziran konukları...

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.