Moda
Sağlık
Foto Galeri
Yazarlar

Survivor Nisa kimdir,nereli? Survivor Nisa Bölükbaşı kaç yaşında? İşte biyografisi...

Survivor Nisa Bölükbaşı Gönüllüler takımında yarışıyor. Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alan Survivor Nisa sempatik tavırlarıyla sevilen isimler arasında yer alıyor. Aynı zamanda başarılı performansa sahip olan Survivor Nisa birçok kişinin takdirini kazanıyor. Peki Survivor Nisa kimdir? Survivor Nisa kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Nisa hakkında merak edilenler...

ABONE OL
Milliyet Haber

Survivor 2020 tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor'da birbirinden hırslı yarışmacılar birbirleryile mücadele ediyor. Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler formatında devam ederken, izleyiciler yarışmacıları tek tek araştırıyor. Peki Survivor Nisa kimdir? Survivor Nisa kaç yaşında ve nereli?

SURVİVOR NİSA KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

 

Diğer Haberler

  1. Kuruluş Osman 24. yeni bölüm fragmanı yayında mı? - Kuruluş Osman 23. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı?
  2. Ketenpere filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimler? Ketenpere nerede, ne zaman, kaç yılında çekildi?
  3. Sahte Kabadayı ne zaman kaç yılında çekildi? Sahte Kabadayı filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
  4. Kızkaçıran filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimler? Kızkaçıran ne zaman, nerede çekildi?
  5. Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? Survivor Berkan Karabulut'un sevgilisi kim?
  6. Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup barıştı
  7. İbrahim Kutluay'dan mutfak alışverişi
  8. Gülşen’den karantina tasarımı
  9. Cengiz Kurtoğlu'ndan canlı yayından para alanlara tepki
  10. Şafak-Benan Mahmutyazıcıoğlu boşandı

© Copyright 2020

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.