Beyaz Show geri mi dönüyor?

'Beyaz Show yeniden başlayacak mı?' sorusu zaten sık sık konuşulan bir konu. Öyle ki aralıklarla her birimiz özlemimizi dile getiriyoruz. Son olarak da sosyal medya fenomeni Burak Altındağ, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti...

Beyaz Show geri mi dönüyor?

Burak Altındağ'dan sosyal medya paylaşımı...

Kanal D ekranlarında seneler boyunca birbirinden ünlü isimleri konuk olarak ağırlayıp stüdyoda keyifli sohbet ortamı kuran ve adeta bir kuşağın onunla birlikte büyüdüğü Beyazıt Öztürk’ün, yeniden ‘’Beyaz Show’’ isimli eğlence programıyla yayın hayatına devam edeceği konuşuluyor. Öyle ki sosyal medya fenomeni Burak Altındağ, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ancak Burak Altındağ’ın paylaşmış olduğu bilgiye göre Beyaz Show’un bu kez Acun Ilıcalı’nın sahipliğini üstlendiği TV8 kanalında yayına girmesi bekleniyor.

Uzun zamandır haber bekleniyor

Beyaz Show en son 2018’de ekran karşısına çıkmıştı. Nereden baksak 2 seneyi arkada bıraktık ve bu 2 senede hepimiz zor süreçlerden geçtik. Öyle ki televizyondaki eğlenceli programlar bağladı bizi birbirimize. Böyle olunca da Beyaz Show’un eksikliği en çok bu dönemlerde hissedildi. Beyazıt Öztürk’ün sevenleri de özellikle sosyal medya platformunda tekrardan Beyaz Show programıyla ekran önüne geçmesi için çağrı başlatırken uzun bir zamandır beklenen haber tam da üstüne denk geldi.

Beyaz Show'u herkes özledi

Sosyal medya fenomeni Burak Altındağ, Instagram hesabında "Beyaz Show nihayet geri dönüyormuş. Bu sefer TV8'de olacakmış. Başlasın ceket iliklemeler hadi bakalım" ifadelerini kullandı. Fakat Beyazıt Öztürk’ten konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Fakat Beyazıt Öztürk, zaten daha önce yaptığı açıklamada kendisinin de Beyaz Show’u çok özlediğini ve yeniden başlamak istediğini söylemişti. Beyazıt Öztürk özlemiş, seyirci zaten her fırsatta özlemini dile getiriyor. Umarım anlaşmalar sağlanır teknik detaylar çözülür ve bir an önce Beyaz Show’u ekran karşısında görürüz.

Bu makaleye ifade bırak