Geri Dön

34 Nerenin Telefon Kodu? +34 Hangi Ülkeye Ait?

Her ülkenin kendine ait farklı bir telefon kodu bulunur. Bu telefon kodlarının amacı diğer ülkelerden aranılmasının sağlanması ve uluslararası telefon ilişkilerinin kolayca sağlanması içindir. 34 telefon kodu da bu telefon kodlarından biridir. İşte 34 telefon koduna ait tüm detaylar.

34 Nerenin Telefon Kodu? +34 Hangi Ülkeye Ait?

Ülkemizden her ile ait bir telefon kodu verilmiştir. 34 kodu ülkemize ait olmayan bir kod olup bu telefon kodu yurt dışına kayıtlı bir telefon kodudur.

34 Nerenin Alan Kodu?

Bu telefon kodu ülkemize ait değildir yani yurt dışına kayıtlı bir telefon kodudur. 34 telefonu bir Avrupa ülkesi olan İspanya ülkesine bağlı bir telefon kodudur. 34 numarası yurt dışına kayıtlı bir alan kodudur. Dolayısıyla eğer 34 kodu ile arandıysanız Avrupa'dan arandığınızı kesin olarak bilebilirsiniz.

Her ülkenin kendine ait bir telefon kodu bulunmaktadır. +34 telefon kodu ise İspanya ülkesine aittir. Ve eğer +34 numaralı kod ile arandıysanız İspanya ülkesinden arandığınızı kesin olarak teyit edebilirsiniz. İspanya ülkesi Avrupa'nın en batısında bulunan bir ülkedir ve yaklaşık olarak 50 milyon da nüfusu vardır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber