Geri Dön
GüncelBanliyöde Yaşamayı Tercih Eden 6 Ünlü

Banliyöde Yaşamayı Tercih Eden 6 Ünlü

Banliyöde Yaşamayı Tercih Eden 6 Ünlü

Büyük şehrin koşturmalı yaşamından kaçmak isteyen birçok tanınmış sanatçı banliyölere taşınıyor. Banliyöler, ünlü evi denilince akla gelen geniş araziler, havuzlar ve konforlu yaşam alanlarını sağlamak için de ideal bölgeler. Şarkıcılar, aktörler ve sporcular şehirdeki evlerinin yanında bu sakin yerlerde de birer ev almayı tercih ediyor.

Selena Gomez’in kendi kadar sade ve şık malikanesi

[embed]https://youtu.be/D6eTl8GNuvw[/embed]Selena Gomez’in Teksas’ta yer alan 930 metrekarelik dev malikanesi, farklı yaşam alanlarının birleştiği, geçitli bir yapıya sahip. Klasik Amerikan tarzda döşenen malikanede beş yatak odası ve altı banyo var. Beyaz ve krem tonlarının hakim olduğu evin iç tasarımı rahat ve klasik stilin bir birleşimi. Geniş bahçesi, dev havuzu, spor sahası, ahşap kulübesi ve özel dış mekan mutfağına sahip olan devasa ev, Gomez'in eğlenceli ev partileri için bolca alana sahip.

Michael Jordan’ın spor komplekslerini aratmayan evi

[embed]https://youtu.be/3lf_w0olusA[/embed]İsmini basketbolun efsaneleri arasına yazdıran Jordan’ın evi de yıldızın adına yakışır cinsten. Illinois’te bulunan malikane oldukça modern bir iç tasarıma sahip. 5200 metrekarelik bir alan içerisinde bulunan evde dokuz yatak odası ve 15 banyo bulunuyor. Ünlü sporcu için özel olarak hazırlanan bir basketbol sahasının da yer aldığı evin değeri tam 14.9 milyon dolar.

50 Cent’in kendi kadar iddialı malikanesi

[embed]https://youtu.be/7VKIIa42Yko[/embed]Rap şarkıcısı 50 Cent’in Connecticut’ta yer alan evi şarkıları kadar iddialı. Yaklaşık 4700 metrekarelik alanda bulunan malikane, bir ünlü evi denildiğinde tüm akla gelen lüksü içinde barındırıyor. Evde 19 yatak odası, 19 banyonun yanı sıra mağara içerisinden giriş yapılan bir havuz, basketbol sahası, spor salonu, gece kulübü ve şarkıcının albümlerini kaydettiği kişisel müzik stüdyosu da bulunuyor.

Ben Affleck'in film karesini andıran evi

[embed]https://instagram.com/p/BjxBEhWB3XU/?utm_source=ig_embed[/embed]Aktör ve yönetmen Ben Affleck'in Georgia'daki bir adada yer alan devasa çiftlik evinin değeri 8,9 milyon dolar. Ev ilgi çekici bir Yunan mimarisine sahip. İç dekorasyonunda ise Affleck'in kişisel kolleksiyonları kullanılıyor.

Kanye’nin çok merak edilen Kaliforniya malikanesi

Banliyöde Yaşamayı Tercih Eden 6 Ünlü

Kim Kardashian West ve Kanye West, Kaliforniya'daki 20 milyon dolarlık malikanelerini yenilemek için birkaç yıllarını harcıyorlar. Sonuç ise bir ünlü evi için bile göz alıcı ve iddialı. Kardashianları ağırlayan mekan, iki havuz, iki barbekü alanı, iki kaplıca ve bir sauna ile tüm aileyi eğlendirecek büyüklükte.

Patrick Ewing’in huzur dolu yuvası

Basketbol yıldızı Patrick Ewing’in Cresskill, New Jersey’de bulunan malikanesi bir ünlü evi olmaktan ziyade ağaçlar içerisinde huzur dolu bir yuva. Yedi yatak odalı, 10 banyolu evin iç tasarımlarında kullanılan ahşap, deri ve doğal materyaller sıcak bir atmosfer yaratıyor. Bir ev sineması, küçük bir basketbol sahası, dinlenme odası, spa ve havuza sahip olan evin yeşillikler içerisinde iki de özel terası mevcut.