Güncel Her Şey Seninle Güzel Filmi Nerede Çekildi?

Her Şey Seninle Güzel Filmi Nerede Çekildi?

Son Güncellenme:

.

Her Şey Seninle Güzel Filmi Nerede Çekildi

Türk sinema sektörünün farklı türde yapımlar ortaya koyduğu son dönemlerde romantik komedi türünde filmlere de sıkça rastlamak mümkün. Genç ve başarılı oyuncuların yer aldığı, yine genç yönetmenlerin koltuğa oturup yeteneklerini gösterdikleri bu türdeki filmler, yerli yapımlara ilgi çekmeyi başarıyor. Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz ve başarılı genç oyuncu kadrosuyla ön plana çıkan Her Şey Seninle Güzel filmi de romantik komedi türündeki filmler arasında yer alıyor. Peki Her Şey Seninle Güzel filmi nerede çekildi? İşte filme dair ayrıntılar!

Haberin Devamı

Filmin Konusu

Her Şey Seninle Güzel Filmi Nerede Çekildi

Romantik komedi türündeki filmlere ilgi duyanların merakla beklediği filmin hikayesinde aşk acısı ana tema. Başarılı bir kariyere sahip, genç ve güzel Deniz her ne kadar dışarıdan bakıldığında mükemmel bir hayata sahip gibi görünse de aslında kalbinde acı verici bir yara taşımaktadır. Eski sevgilisi Emre'yi bir türlü unutamayan Deniz, bir gün aldığı bir haberle sonsuz aşkından tamamen mahrum kalacağını öğrenir. Bu haberin yarattığı sarsıntıyla hemen İzmir'e doğru yola çıkar ve karşılaştığı durum onu daha da büyük bir şoka sokar. Umutsuz aşkının önünde artık bir engel daha vardır. O da güçlü ve güzel bir rakip... Bu karşılaşma, büyük bir aşk için yapılan duygusal ve bir o kadar eğlenceli bir mücadelenin habercisidir. Emre'nin Melisa adlı bir kadınla evlenmek üzere olduğunu öğrenen Deniz'in düğünü engellemek için elinden geleni yapmaya karar verir.

Haberin Devamı

Filmin Oyuncu Kadrosu

Her Şey Seninle Güzel Filmi Nerede Çekildi

Son dönemlerde ekranlarda sıklıkla gördüğümüz ve başarılarına şahit olduğumuz genç oyuncu kadrosuyla seyirci karşısına çıkan filmin başrollerinde Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Burcu Biricik'in başrolde olduğu Hayat Şarkısı dizisinin yönetmenliğini de üstlenen Cem Karcı oturuyor. Usta yönetmen Çağan Irmak ile film prodüksiyonlarına adımını atan başarılı yönetmen, yüksek reyting oranlarına sahip olan Hayat Şarkısı ve sonrasında gelen Her Şey Seninle Güzel filmi ile gelecek vaat eden yönetmenler arasında olduğunu kanıtlıyor.

Her Şey Seninle Güzel Filmi Nerede Çekildi?

Her Şey Seninle Güzel Filmi Nerede Çekildi

Julia Roberts ve Cameron Diaz'ın başrollerinde yer aldığı 'En İyi Arkadaşım Evleniyor' filminden uyarlanan filmin çekimleri genel olarak İzmir'de gerçekleştirildi. Emre karakterine hayat veren Mert Fırat, filmde her izleyicinin kendisinden bir parça bulacağını belirtiyor. Eğlenceli olduğu kadar duygusal yönleri de ağırlıklı olan filmde yaşanan olayların geleneklerimizde gerçekleşen nişanlılık, kına, düğün gibi süreçleri çok güzel yansıttığını belirtiyor. Aynı zamanda karizmatik ses tonu ile bilinen ünlü oyuncu film içerisinde de yer alan ve adını filmden alan Her şey Seninle Güzel şarkısını da başarıyla seslendiriyor.