Geri Dön
Püf NoktalarıKaravanınız için harika fikirler

Karavanınız için harika fikirler

Yaz yaklaşırken karavanlar her zamankinden daha fazla yükselişte! Kendinizinkini dekore etmek için biraz ilhama mı ihtiyacınız var? Bu yılın trendi bohem tarz,

Karavanınız için harika fikirler

Bu yaz karavanlar moda. Koronavirüs salgını sonrasında patlama yaşayan karavanlar, içinde kendinizi rahat hissedeceğiniz dar ama özgün bir alan olarak tasarlanabilir. İşte modaya uygun ve kaçma hissini pekiştiren bohem dekor fikirleri…

Yıllar geçiyor ama bohem dekor gücünü kaybetmiyor. Bu tarzda özgünlüğü, açık renklerin yumuşaklığıyla mükemmel bir şekilde birleşen sıcak ve doğal malzemeler vurgular. Ayrıca bohem tarzın, bize 70’lerin karavanlarını hatırlatan parlak renk dokunuşlarıyla daha retro stille olduğu gibi, akıllıca seçilmiş birkaç aksesuarla modern bir dekora da uyum sağladığını unutmayın.

Bir karavanda bohem stili nasıl benimsenir?

Küçük alanı nedeniyle, bir karavanın dekorasyonu özen gerektirir. Bu küçük alanda bohem tarzı benimsemek için, nesnelerin aşırı birikmesinden kaçının, ancak yine de güçlü aksesuarlara güvenin. Biraz yeşillik istiyorsanız bitkileri asılı makrome saksılara yerleştirin. Kirli beyaz, boz kahverengi ve açık renkli ahşap tonlarını tercih edin. Son olarak, ekose veya etnik motifli renkli yastıklara yer açın.

Ahşap ve açık renklerin kombinasyonu, üzerine yumuşak örtüler kullanarak bohem atmosfer elde edebilirsiniz. Karavanınızda kahve okurken üzerinize püsküllü örtüler alarak kozada gibi hissedebilirsiniz. Bohem diyen mutlaka makrome der! Bu kumaş kreasyonları, bitkileriniz ve çeşitli dekoratif objeleriniz için süspansiyon şeklinde mevcuttur. Biraz hippi, bohem dekor seyahati de içermelidir. Dünyanın dört bir yanındaki maceralarınızdan dekoratif objeleri sergilemekten çekinmeyin.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler