Dekorasyon Uygun Fiyata Banyo Yenilemenin 7 Püf Noktası

Uygun Fiyata Banyo Yenilemenin 7 Püf Noktası

Son Güncellenme:

.

Uygun Fiyata Banyo Yenilemenin 7 Püf Noktası

Banyo yenileme işlemi çoğu zaman hem masraflı hem de uzun süren bir işlem olabiliyor. Ancak uygun fiyata banyo yenilemek de mümkün! İşte sizin için derlediğimiz birkaç püf nokta!

Haberin Devamı

Derin bir temizlik şart

[caption id="" align="alignnone" width="640"]

www.apartmenttherapy.com[/caption] Yapılan derin bir temizlik, evinize yeni bir görünüm sağlamanın en basit ve ücretsiz yoludur. Yapmanız gereken ilk şey banyodaki tozlardan kurtulmanız! Klozetin üstü ve arkası banyolarda en sık ve çok tozlanan alanlardan. Tüm tozlardan kurtulduktan sonra sıra duş derzlerinizde! Derz onarımının nasıl kolayca yapılabileceğine

bu yazımızdan

ulaşabilirsiniz. Bitmiş şampuan şişelerinden, eskimiş duş liflerinden kurtulmanın da tam vakti!

Aydınlatmaları değiştirin

[caption id="" align="alignnone" width="500"]

www.apartmenttherapy.com[/caption] Banyonuza yeni bir görünüm kazandırmanın en ucuz yöntemlerinden biri de aydınlatmayı değiştirmekten geçiyor. Banyonuz gün ışığı alıyorsa şanslısınız! Ancak karanlık banyoya sahip olanlar da güzel bir aydınlatma ile istediği görüntüye kavuşabilir. Dilerseniz beyaz, dilerseniz sarı bir ampul tercih edebilirsiniz. Tercih tamamen sizin zevkinize kalmış!

Haberin Devamı

Küçük abartılardan zarar gelmez

[caption id="" align="alignnone" width="490"]

www.apartmenttherapy.com[/caption] Banyonuza ekleyeceğiniz süslü bir sabunluk ya da şık bir paspas banyonuza hem şık hem de yeni bir görüntü kazandırabilir. Yalnızca bir sabunluğun bile banyonuzun havasını değiştirme olasılığı var. Hem denemekten zarar gelmez, öyle değil mi?

Metalleri yenileme vakti

[caption id="" align="alignnone" width="545"]

www.apartmenttherapy.com[/caption] Yıllardır aynı banyoyu görmekten sıkıldınız ama büyük bir tamire de bütçeniz el vermiyorsa, yapabileceğiniz şeylerden biri de metal aksesuarları değiştirmek olacaktır. Yeni ve sıra dışı bir musluk ile banyonuza taze bir görünüm katabilirsiniz. Aynı şey elbette duş başlığınız, tuvalet kağıdı tutacağınız için de geçerli.

Duvarların rengini değiştirin

[caption id="" align="alignnone" width="500"]

www.apartmenttherapy.com[/caption] Büyük bir tamir işlemindense, duvar rengi değiştirmek her zaman çok daha pratiktir. Banyonuzun bir duvarını koyu bir renge boyayarak, koyu renk banyo akımına siz de katılabilirsiniz. Ya da dilerseniz pastel tonları deneyerek banyonuza daha yumuşak bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tercih size kalmış!

Haberin Devamı

Ve son olarak minik dokunuşlar

[caption id="" align="alignnone" width="500"]

www.apartmenttherapy.com[/caption] Tüm temizlik ve değişim faslından sonra sıra geldi minik dokunuşlara. Banyonuzu uygun fiyata yenilemenin yolu elbette dekoratif unsurlardan geçiyor. Banyo bitkileri ile banyonuzu renklendirebilirsiniz. Banyo bitkilerinin hangileri olduğunu öğrenmek için

şu yazımızı

da okuyabilirsiniz. Yumuşak bir halı, hasır sepetler, organik pamuklu havlular ya da güzel kokulu mumlar... Tercih tamamen sizin nasıl bir banyo arzu ettiğinize bağlı. Dileriz sizin için derlediğimiz bu 7 püf nokta ile yepyeni bir banyoya kavuşursunuz!