Geri Dön

255 Nerenin Telefon Kodu? +255 Hangi Ülkeye Ait?

Telefonunuzda 255 ile başlayan bir alan kodu gördüğünüzde bu aramanın hangi ülkeden geldiğini merak edebilirsiniz. 255 nerenin kodu öğrenebilir ve söz konusu aramanın hangi ülkeden yapıldığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sizin için 255 nerenin telefon kodu? +255 Hangi ülkeye ait detaylarıyla derledik.

255 Nerenin Telefon Kodu? +255 Hangi Ülkeye Ait?

Telefonunuzda 255 ile başlayan aramayı gördüğünüzde en çok merak edeceğiniz konuların başında 255 nerenin telefon kodu sorusu gelebilir. Bu sorunun cevabını öğrenmek sizin için son derece önemli de olabilir. 255 nerenin telefon kodu şeklindeki sorunun cevabı ise, Tazmanya olmaktadır. Tazmanya'dan size yönelik olarak yapılan aramalarda telefon numarasının başında ilk olarak 255 alan kodu yer alacaktır. 

Telefon alan kodları, yapılan aramanın hangi ülkeden olduğunu anlamaya yardımcı olan en önemli unsuru oluşturmaktadır. Bu sayede 255 kodunun nereye ait olduğunu bildiğinizde size gelen telefon aramasının Tazmanya’dan yapıldığını kolaylıkla anlamanız mümkün hale gelir. 

255 Nerenin Alan Kodu?

Tazmanya dışında yaşıyorsanız ve telefonunuzdan sizin arayan kişinin iletişim numarasının başında +255 rakamlarını görüyorsanız aklınıza gelecek olan ilk soru elbette +255 hangi ülkeye aittir sorusu gelecektir. Bu sorunun cevabı Tazmanya ülkesidir. Tazmanya sınırları dışında yaşıyorsanız bu ülkeden size yönelik olarak yapılan her aramada +255 telefon kodunu görürsünüz.

Sokakta insanlara saldıran kadın gözaltına alındıRusya'nın başkenti Moskova'da sebepsizce insanlara saldıran 29 yaşındaki bir kadın gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet