Geri Dön

346 Alan Kodu Nerenin? 0346 Telefon Kodu Nereye Ait?

İnternette merak edilerek araştırılan alan kodlarından biri 346’dır. Bilindiği üzere Türkiye'nin farklı şehirleri için özel alan kodları bulunur. Bu alan kodları sayesinde böylece bilinmeyen numaralar artık can sıkmaz ve hangi şehirden geldiği anlaşılır. Peki, 346 alan kodu nerenin? 0346 telefon kodu nereye ait? İşte detaylar.

346 Alan Kodu Nerenin? 0346 Telefon Kodu Nereye Ait?

Türkiye'nin her şehri için özel bir alan kodu bulunur. Böylece bu kodlar aracılığıyla o şehrin merkezi veya ilçelerine ulaşım sağlanır. Aynı şekilde 0346 alan kodu da en çok merak edilen ve araştırılan numaralar içerisinde yer alıyor.

346 Nerenin Alan Kodu?

346 alan kodu ile telefonda bir çağrı geliyorsa bunun Sivas olduğunu anlayabilirsiniz. Anadolu'nun tam ortasında yer alan Sivas, Türkiye'nin en önemli şehirleri arasında bulunmaktadır. Hem mimari yapılar hem de ticari açıdan önemli olan bu şehre, 0346 alan kodu ile beraber rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu şekilde bilinmeyen numaralar hakkında da artık bilgi sahibi olmanız mümkün. 346 alan kodunun yanı sıra ilçelerin kendine özgü alan kodları ile rahatlıkla sabit numara üzerinden pek çok farklı noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Karabük'te korkutan yangınKarabük'te iki katlı evde çıkan ve maddi hasara neden olan yangında dumandan etkilenen iki kişi hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet