Geri Dön

412 Alan Kodu Nerenin? 0412 Telefon Kodu Nereye Ait?

Alan kodu olarak en çok merak edilen numaralardan biri 412 olarak öne çıkıyor. Bu numara internet üzerinden araştırılmakta ve bilgi alınmaya çalışılmaktadır. Peki, 412 alan kodu nerenin? 0412 telefon kodu nereye ait? İşte bu konu hakkında bilinmesi gerekenler.

412 Alan Kodu Nerenin? 0412 Telefon Kodu Nereye Ait?

Hem şehirlerarası hem de ülkeler arası alan kodları bulunmaktadır. Bu kodlar üzerinden numara araması yapılmakta ve bölgedeki farklı noktalara ulaşım sağlanmaktadır. 412 numarada merak edilen alan kodları arasında yer alıyor.

412 Nerenin Alan Kodu?

412 şehirlerarası alan kodu nerenin olduğunu merak edenler için Diyarbakır şehrine ait olduğunu söylemek mümkün. Bu alan kodu üzerinden hem Diyarbakır merkez hem de ilçelere farklı telefon numaraları eklenerek ulaşmak mümkün. İlçe bazında ana alan kodu ile beraber diğer kod numarası eklenmek suretiyle numaralar tuşlanabilir.

Farklı amaçlar doğrultusunda eğer Diyarbakır şehrine ulaşmak istiyorsanız 0412 Telefon kodunu tıklamanız gerekmektedir. Bu kod üzerinden güvenli şekilde amacınızı gerçekleştirebilir ve gerekli noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye'nin değişik bölgelerinden öncelikle, 0412 numarasını tuşlayarak diğer numaraları girmek suretiyle Diyarbakır şehrine bağlantı kurabilirsiniz.

 

Korkutan manzara! 'Daha önce hiç böyle bir şey ile karşılaşmadık'İstanbul'un önemli su kaynaklarından biri olan Alibeyköy Barajı'nın bir bölümünde bulunan onlarca ölü balık dikkat çekti. Balıkların yakınında ölmüş karabatak kuşu da yer alırken balık tutmaya gelenler, "Daha önce hiç böyle bir şey ile karşılaşmadık" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet