Geri Dön

462 Alan Kodu Nerenin? 0462 Telefon Kodu Nereye Ait?

En çok merak edilen alan kodları arasında 0462 gelir. Pek çok kişi bu alan kodunun nereye ait olduğunu öğrenebilmek için internetten bilgi almaya çalışmaktadır. Peki 462 alan kodu nerenin? 0462 telefon kodu nereye ait? İşte detaylar.

462 Alan Kodu Nerenin? 0462 Telefon Kodu Nereye Ait?

Bilinmeyen ya da farklı şehirlerden gelen numaralar pek çok insanı rahatsız edebilmektedir. Ayrıca amaca bağlı olarak herhangi bir şehir aranmak istendiğinde alan kodu öğrenilmeye çalışılır. Bu doğrultuda 462 alan kodu nereye ait olduğunu öğrenerek buna göre değerlendirebilirsiniz.

462 Nerenin Alan Kodu?

462 alan kodu ile karşı karşıya kaldığınızda bu alan kodunu Trabzon şehrine ait olduğunu anlayabilirsiniz. Plakası 61 olan Trabzon'un alan kodu 0462’dir. Karadeniz bölgesinin her açıdan en önemli şehirleri arasında bulunan Trabzon, 462 numara ile kodlanmış durumdadır. Böylece telefonda bilinmeyen bir çağrı geldiğinde eğer alan kodunda da 462 varsa Trabzon şehri olduğunu

Aynı zamanda Trabzon şehrinin merkezi ya da ilçelerine ulaşabilmek adına, 0462 alan kodunu kullanabilirsiniz. İlçelerin kendi alan kodları ile beraber sabit numara üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlamanız mümkün.

 

Hatay'da ölü balina yavrusu kıyıya vurduHatay'ın İskenderun ilçesi açıklarında 24 Şubat'ta görülen 12 metre uzunluğundaki balina yavrusu bugün ölü olarak kıyıya vurdu. Yavru balina incelendikten sonra İskenderun Teknik Üniversitesi'nin bahçesine gömüldü. İşte haberin ayrıntıları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet