Geri Dön

503 Nerenin Telefon Kodu? +503 Hangi Ülkeye Ait?

Dünya üzerinde birçok ülke bulunmaktadır. Bulunan bütün ülkelerin ise birer telefon kodu bulunur. Yurt dışından gelen aramalar da telefon numarasının başındaki kod aramanın hangi ülkeden yapıldığını belirtir. Peki, 503 nerenin telefon kodu? +503 hangi ülkeye ait? Sizler için tüm detayları derledik.

503 Nerenin Telefon Kodu? +503 Hangi Ülkeye Ait?

Yurtdışı aramalarında telefon numarasının başında bulunan telefon kodu ülke kodlarıdır. Bu kodlar yurtdışı aramalarının hangi ülkeden yapıldığını gösterir. Bu kodlardan birisi de 503 numaralı ülke kodudur.

503 numaralı kod Orta Amerika’da bulunan El Salvador ülkesine aittir. Yurtdışından gelen aramalarda telefon kodunun 503 olması durumunda bu arama El Salvador Ülkesinden yapıldığı ülke kodu sayesinde bilinir.

503 Nerenin Alan Kodu?

+503 numaralı telefon kodu Orta Amerika’da bulunan El Salvador ülkesine ait bir ülke kodudur. El Salvador Orta Amerika’da bulunan ve dili İspanyolca olan bir ülkedir. Ülke kodu dışında yapılan aramalarda alan kodu da kullanılır. Bu sebeple ilk olarak ülke kodu, daha sonra alan kodu ve son olarak da telefon numarası girilir.

90 yaşında rekor denemesiRusya'da 90 yaşındaki Boris Grafov Mikhailovich, Rekorlar Kitabı'na girmek için 9'uncu kez 200 metreden bungee jumping yaptı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber