Geri Dön

967 Nerenin Telefon Kodu? +967 Hangi Ülkeye Ait?

Telefon kodları Uluslararası telefon çağrıları için çok önemlidir. Aramaların hangi ülkeden yapıldığı telefon kodları sayesinde öğrenilir. Bütün telefon kodları bilinemeyebilir. Fakat öğrenmek mümkündür. Bunlardan birisi de 967 numaralı telefon kodudur. Peki 967 nerenin telefon kodu? +967 hangi ülkeye ait? İşte tüm detayları ile bilgileri hazırladık.

967 Nerenin Telefon Kodu? +967 Hangi Ülkeye Ait?

967 numaralı telefon kodu konum olarak Arap yarım adasının güneyinde bulunan Yemen Arap Cumhuriyeti ülkesine ait bir telefon kodudur. Ülkenin nüfusu 26 milyon kişidir. Yemen Arap Cumhuriyeti ülkesinde tüm yıl boyunca sıcak ve kurak bir iklim vardır.

967 Nerenin Alan Kodu?

+967 numaralı telefon kodu konum olarak Arap yarım adasının güneyinde bulunan Yemen Arap Cumhuriyeti ülkesine aittir. Telefon kodları arayan numaranın önünde yer almaktadır. Yurtdışı gelen aramalarda arayan numaranın en başında +967 kodu bulunuyor ise bu arama Yemen Arap Cumhuriyeti ülkesinden yapılıyor demektir. 

+967 numaralı telefon kodu konum olarak Arap yarım adasının güneyinde bulunan Yemen Arap Cumhuriyeti ülkesine aittir. Ülke kodlarının ardından da alan kodları yer almaktadır.

Koronavirüs kurallarını ihlal eden gece kulübüne baskınKonak ilçesinde devriye görevi sırasında bir gece kulübünden ses geldiğini tespit eden ekipler, 23 kişiye sosyal mesafe ve sokağa çıkma yasağını ihlalden 144 bin 900 lira ceza kesti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet