Geri Dön
Biran Damla Yılmaz'la #EvdeKal'maya Molatik ol!

Biran Damla Yılmaz'la #EvdeKal'maya Molatik ol!

Bu aralar sen de bizim kadar #EvdeKal'maya Molatik misin? Eğer öyleysen güzel bir haberimiz var! Biran Damla Yılmaz, 21 Mayıs Perşembe akşamı saat 21:30'da Molatik'in Instagram hesabının canlı yayın konuğu olacak. Biran Damla Yılmaz'la #EvdeKal'maya Molatik oluyoruz, sizi de bekleriz...

Mayk Şişman
Mayk Şişman

Corona virüs yüzünden rutinimiz bozuldu, hepimiz evlere kapandık. Çünkü neden? Önce kendi sağlığımızı, sonra sevdiklerimizin, sonra da çevremizdeki herkesin sağlığını düşünüyor ve önemsiyoruz.

Tabii uzun bir süre evde kalmak başlıbaşına zor bir şey. Farkındayız. O zaman sizlere Molatik ekibi olarak sürprizlerimizden bahsedelim. Biz #EvdeKal'ıyoruz ve #EvdeKal'maya Molatik olmaya başlıyoruz!

Yani bu ne demek? Çok sevdiğiniz isimlerle "#EvdeKal'maya Molatik Ol!" serisi başlatıyoruz. Molatik'in Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirilecek yayınlarda misafirlerimizle yeni ev düzenimizi konuşuyoruz.

Biran Damla Yılmazla #EvdeKalmaya Molatik ol

Yeni canlı yayının konuğu ise Biran Damla Yılmaz... Oyuncu, Corona sürecinde yaptıklarını, ailesiyle neler konuştuğunu, Corona korkusuyla nasıl başa çıktığını anlatacak.

Eğer sen de bizim kadar #EvdeKal'maya Molatik'sen yayına seni de bekleriz! Biran Damla Yılmaz, 21 Mayıs Perşembe akşamı saat 21:30'da Molatik'in Instagram hesabının canlı yayın konuğu olacak. Biran Damla Yılmaz'la #EvdeKal'maya Molatik oluyoruz, sizi de bekleriz...

Benzer İçerikler