Geri Dön
Gülsin Onay'la #EvdeKal'maya Molatik ol!

Gülsin Onay'la #EvdeKal'maya Molatik ol!

Bu aralar sen de bizim kadar #EvdeKal'maya Molatik misin? Eğer öyleysen güzel bir haberimiz var! Gülsin Onay, 10 Nisan Cuma akşamı saat 18:00'de Molatik'in Youtube kanalının canlı yayın konuğu olacak. Gülsin Onay'la #EvdeKal'maya Molatik oluyoruz, sizi de bekleriz...

Mayk Şişman
Mayk Şişman

Corona virüs yüzünden rutinimiz bozuldu, hepimiz evlere kapandık. Çünkü neden? Önce kendi sağlığımızı, sonra sevdiklerimizin, sonra da çevremizdeki herkesin sağlığını düşünüyor ve önemsiyoruz.

Tabii uzun bir süre evde kalmak başlıbaşına zor bir şey. Farkındayız. O zaman sizlere Molatik ekibi olarak sürprizlerimizden bahsedelim. Biz #EvdeKal'ıyoruz ve #EvdeKal'maya Molatik olmaya başlıyoruz!

Yani bu ne demek? Çok sevdiğiniz isimlerle "#EvdeKal'maya Molatik Ol!" serisi başlatıyoruz. Molatik'in Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirilecek yayınlarda misafirlerimizle yeni ev düzenimizi konuşuyoruz.

Yeni canlı yayının konuğu ise piyanist Gülsin Onay... Dünyaca ünlü müzisyenimiz Gülsin Onay, ailesiyle neler konuştuğunu, Corona korkusuyla nasıl başa çıktığını anlatacak.

Eğer sen de bizim kadar #EvdeKal'maya Molatik'sen yayına seni de bekleriz! Gülsin Onay, 10 Nisan Cuma akşamı saat 18:00'de Molatik'in Youtube kanalının canlı yayın konuğu olacak. Gülsin Onay'la #EvdeKal'maya Molatik oluyoruz, sizi de bekleriz...

Benzer İçerikler