Geri Dön
İlyun Bürkev'le #EvdeKal'maya Molatik ol!

İlyun Bürkev'le #EvdeKal'maya Molatik ol!

Bu aralar sen de bizim kadar #EvdeKal'maya Molatik misin? Eğer öyleysen güzel bir haberimiz var! İlyun Bürkev, 23 Nisan Perşembe akşamı saat 20:30'da Molatik'in Instagram hesabının canlı yayın konuğu olacak. İlyun Bürkev'le #EvdeKal'maya Molatik oluyoruz, sizi de bekleriz...

Mayk Şişman
Mayk Şişman

Corona virüs yüzünden rutinimiz bozuldu, hepimiz evlere kapandık. Çünkü neden? Önce kendi sağlığımızı, sonra sevdiklerimizin, sonra da çevremizdeki herkesin sağlığını düşünüyor ve önemsiyoruz.

Tabii uzun bir süre evde kalmak başlıbaşına zor bir şey. Farkındayız. O zaman sizlere Molatik ekibi olarak sürprizlerimizden bahsedelim. Biz #EvdeKal'ıyoruz ve #EvdeKal'maya Molatik olmaya başlıyoruz!

Yani bu ne demek? Çok sevdiğiniz isimlerle "#EvdeKal'maya Molatik Ol!" serisi başlatıyoruz. Molatik'in Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirilecek yayınlarda misafirlerimizle yeni ev düzenimizi konuşuyoruz.

Yeni canlı yayının konuğu ise piyanonun altın kızı İlyun Bürkev... Genç piyanist, Corona sürecinde yaptıklarını, ailesiyle neler konuştuğunu, Corona korkusuyla nasıl başa çıktığını anlatacak. Eğer sen de bizim kadar #EvdeKal'maya Molatik'sen yayına seni de bekleriz!

İlyun Bürkev, 23 Nisan Perşembe akşamı saat 20:30'da Molatik'in Instagram hesabının canlı yayın konuğu olacak. İlyun Bürkev'le #EvdeKal'maya Molatik oluyoruz, sizi de bekleriz...

Benzer İçerikler