Geri Dön
Paul Dwyer'le #EvdeKal'maya Molatik ol!

Paul Dwyer'le #EvdeKal'maya Molatik ol!

Bu aralar sen de bizim kadar #EvdeKal'maya Molatik misin? Eğer öyleysen güzel bir haberimiz var! Paul Dwyer, 20 Nisan Pazartesi akşamı saat 18:00'de Molatik'in Instagram hesabının canlı yayın konuğu olacak. Paul Dwyer'le #EvdeKal'maya Molatik oluyoruz, sizi de bekleriz...

Mayk Şişman
Mayk Şişman

Corona virüs yüzünden rutinimiz bozuldu, hepimiz evlere kapandık. Çünkü neden? Önce kendi sağlığımızı, sonra sevdiklerimizin, sonra da çevremizdeki herkesin sağlığını düşünüyor ve önemsiyoruz.

Tabii uzun bir süre evde kalmak başlıbaşına zor bir şey. Farkındayız. O zaman sizlere Molatik ekibi olarak sürprizlerimizden bahsedelim. Biz #EvdeKal'ıyoruz ve #EvdeKal'maya Molatik olmaya başlıyoruz!

Yani bu ne demek? Çok sevdiğiniz isimlerle "#EvdeKal'maya Molatik Ol!" serisi başlatıyoruz. Molatik'in Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirilecek yayınlarda misafirlerimizle yeni ev düzenimizi konuşuyoruz.

Yeni canlı yayının konuğu ise Türkiye'de yaşayan İskoç müzisyen Paul Dwyer... Müzisyen, Corona sürecinde yaptıklarını, ailesiyle neler konuştuğunu, Corona korkusuyla nasıl başa çıktığını anlatacak.

Eğer sen de bizim kadar #EvdeKal'maya Molatik'sen yayına seni de bekleriz! Paul Dwyer, 20 Nisan Pazartesi akşamı saat 18:00'de Molatik'in Instagram hesabının canlı yayın konuğu olacak. Paul Dwyer'le #EvdeKal'maya Molatik oluyoruz, sizi de bekleriz...

Benzer İçerikler