Geri Dön
UzmanparaPiyasa erirken Shiba Inu rekor kırdı

Piyasa erirken Shiba Inu rekor kırdı

Kripto para piyasası son günlerde gösterdiği fiyat performansıyla adeta eriyor. Geçtiğimiz günlerde 67 bin dolar ile en yüksek seviyeye ulaşan Bitcoin, kritik eşiğin altına sarktı. Öte yandan satışların piyasanın geneline yansıdığı gözlenirken, Shiba Inu yükselişi ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. 5 gün içerisinde yüzde 116 değerlenen Shiba Inu rekor kırdı. İşte detaylar…

Piyasa erirken Shiba Inu rekor kırdı

Kripto para endüstrisi son günlerde gösterdiği satıcılı seyirle birlikte resmen kırmızıya büründü. 20 Ekim’de 67 bin dolar ile tarihi zirveyi gören piyasanın amiral gemisi Bitcoin, bu tarihten itibaren düzeltme hareketlerine sahne oluyor.

29 Eylül’de 40 bin dolar seviyesi civarından yükseliş serisini başlatan Bitcoin, 21 günlük fiyat hareketiyle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Genel olarak yükselen trend çizgisinde seyreden Bitcoin’de satışların derinleşmesiyle birlikte düzeltme hareketleri hız kazandı.

Bugüne 60 bin dolardan başlayan piyasanın lideri Bitcoin, 58 bin dolar seviyesine kadar geri çekildi. Kripto paraların geneline bakıldığında satışların derinleştiği görülürken, son günlerde en iyi performans gösteren Shiba Inu oldu.

SHIBA REKORA DOYMUYOR

Geçtiğimiz haftalarda Tesla CEO’su Elon Musk’ın Floki isimli Shiba Inu cinsi köpeğini Twitter’dan paylaşmasıyla şaka coini olarak tabir edilen Shiba Inu fiyatı sert yükselmişti. Shiba, bu gelişmeyle birlikte yüzde 300’den fazla değer kazanmıştı.

5 GÜNDE YÜZDE 116 DEĞER KAZANDI

Bol sıfırlı fiyatına bakıldığında oldukça ucuz sayılan Shiba Inu tekrardan yükseliş trendine girdi. 22 Ekim tarihinde 0.00002747 dolar seviyesinde bulunan Shiba Inu, bugün itibarıyla 0.00005959 dolara kadar yükselerek yeni bir rekora imza attı. Bu gelişmeyle birlikte 5 işlem gününde Shiba Inu yüzde 116’dan fazla değer kazandı.

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi
Rusya kritik tarihi açıkladı! Dünya bu ana kilitlendi
Omicron izin vermedi: Bunu özleyeceğiz
İran'da korkutan ses! Nedenini canlı yayında açıkladı
Denizde panik anları! Gezi teknesi ile kargo gemisi çarpıştı
Ülke ihtiyacının yüzde 40'ını karşılayacak! Bugün açıldı
Araç sahipleri dikkat! Zorunlu trafik sigortasında değişikliğe gidildi
İkiz gibi! Gerçek Çizmeli Kedi bulundu, internet yıkıldı
Trabzonspor'da Cornelius şoku! Kafası yarıldı
Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü evleniyor mu?
Gündeme bomba gibi düştü! Ellerinde daha fazlası var
1200 metreye kadar menzili var! 'Siz görmeden o görüyor'
Fenerbahçe'ye sürpriz teknik adam! Ezeli rakibi çalıştırmıştı
Clooney milyonları elinin tersiyle itti! Bir günde 35 milyon dolar kazanç
Robot süpürge tercihinde 5 önemli adım