Yeni çiftimiz Hande Erçel ve Murat Dalkılıç mı?

Hande Erçel hayatımıza girdiğinden beri hayranları günden güne artıyor. Her geçen gün daha da çok konuşuluyor dolayısıyla... Yer aldığı diziler, samimiyeti, Altın Kelebek ödülü ve aldığı yorumlar bir kenara sevgilileriyle de çok duyuyoruz ismini.  Ne olursa olsun açıkçası çok anlayamıyorum nedir Hande Erçel’i bu kadar sevilen figür haline getiren?
Yeni çiftimiz Hande Erçel ve Murat Dalkılıç mı?

Son birkaç aydır "Böyle bir aşk var mı yok mu?" diye gündemde olan Hande Erçel Murat Dalkılıç ilişkisinin geçtiğimiz günlerde belgelendiği konuşuluyor. Olaya kısaca bir özet geçersem, Murat Dalkılıç ve eşi Merve Boluğur 7 ay önce ayrıldılar. Haliyle, ayrılıktan kısa bir süre sonra, Hande Erçel lafı ortaya atılınca biz şöhretsizler ikiye ayrıldık. "Adam boşandı ne yaparsa yapar!" diyen Handeciler ve "Ayıp ama daha yeni boşandınız ne acelesi var?" diyen Merveciler olarak... 

Merve Boluğur ayrılıktan sonra tipik kadın hareketi sergileyerek tamamen imaj değişikliğine gitti. Zaten su gibi kadındı, daha da güzelleşti. Bir erkeğe kaybettiğine dön de bir bak demeye yeltendiğin aşama en güzel aşamadır zaten ayrılıktan sonra... Merve Boluğur kendi halinde, kendini merkeze koyduğuyu bir hayata yeni yeni alışmaya başlarken Hande Erçel meselesi patladı. Hangi kadın ister hemen ardından biri bulunsun? Bir de göz önünde tanınan, magazinin konuşmak için can atacağı biri olsun? Hiç kimse. Yine de olayları çok iyi karşıladı. 

 

 

Hande Erçel cephesine gelirsek, önce Ekin Mert Daymaz ile bir aşk yaşadılar, sonra ayrıldılar. Bir videoda “Kardo” diye hitap ettiği, Ekin Mert Daymaz’ın yakın arkadaşı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başladı sonrasında da. Böyle yazdım diye yargılıyorum sanmayın sakın. Yargılamıyorum ama bu kadar göz önünde olunca e biraz da dikkat etmek gerekiyor. Gördüğünüz gibi, çok sevmeyen, pek de hayranı olmayan biri okuyorsa bu cümleyi çok da hoş algılanmıyor.

Dönelim konumuza, Mehmet Dinçerler ile yürümeyince ayrıldılar. Sonrada asıl olay su yüzüne çıktı: Murat Dalkılıç ile aşk mı yaşıyor? 

 

 

Kimse bir süre kabullenmedi bu durumu. Hatta Merve Boluğur'a bu haberler sorulduğunda ti’ye bile aldı. Boşandıktan üç ay sonra konuşulmaya başlanan bu durum tam dört aydır konuşuluyor. Artık herkes derin bir oh çekebilir. Beraberler mi değiller mi soruları cevabını buldu. Nasıl derseniz, geçen gün bir doğum gününde beraber görüntülendi Hande Erçel ve Murat Dalkılıç. Tesadüf olamaz mı diye bende düşündüm ilk etapta ama baktım doğum günü sahibi Hande Erçel’in ablası benimde aklıma yattı bu ilişki olayı. Sonuçta Murat Dalkılıç neden gitsin Hande Erçel’in ablasının doğum gününe yani? Kavalye olarak gitmiş belli ki. 

Kimse kimsenin kimle ne yaşadığına elbette ki karışamaz. Ben Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç ilişkisini çok samimi ve tatlı bulanlardandım. Sanırım hem o yüzden hem de Hande Erçel’e Merve Boluğur kadar ısınamadığımdan yılın bomba ilişkisine “Ay ne güzel” diyemiyorum. Ama tabii mutlu olsunlar. Merve Boluğur çok üzülüyorsa olmasalar da olur gerçi... Bilemedim. Herkes kendi halinde çok mutlu mesut olur, çok daha iyileriyle karşılaşır, “iyi ki bitmiş” der umarım. 

 

instagram.com/lilcyln/

 

 

Bu makaleye ifade bırak