Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç

Türk pop şarkıcısı. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.    Hayatı   Murat Dalkılıç, 7 Ağustos 1983'de İzmir'de doğdu. Piyano eğitimi alan Murat Dalkılıç 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu. Kuşadası'nda orta öğretimi yıllarında basketbolcu olmaya karar verdi. Bir yandan da müzik, resim ve basketbolun dışındaki diğer sosyal faaliyetleri de hobi olarak yapıyordu. 15 yaşında okulda ilk müzik grubunu kurdu ve grubun solistliğini üstlendi. Kuşadasısporda profesyonel basketbolcu olduğunda 17 yaşındaydı. 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müzik yapmaya karar verdi. Müzik kariyerine ilk olarak kafe barlarda gitar çalarak başladı ve İzmir'in gece hayatındaki en önemli clublarından sonra bütün Türkiye'de sahne programlarına devam etti. Aynı zamanda Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Müzik Kariyeri İlk olarak 2008 yılında Murat Boz ile düet yaptığı Kasaba şarkısıyla çıkışını gerçekleştirmiştir. Şarkı pek çok listede 1 numaraya yükselmiştir. 2009 yılında La Fontaine şarkısıyla başarısını devam ettirmiştir. 2010 yılında çıkardığı Merhaba albümü ile büyük beğeni kazanmıştır. Albümden Külah, Kıyamadım İkimize, Merhaba Merhaba, Dönmem adlı parçalara klipler çekmiştir ve şarkılar listelerde başarıyla yer almıştır. 2011 yılında Hepsi grubu ve Volga Tamöz ile beraber Şık Şık parçasına düet yapmıştır. 2012 yılında çıkardığı Bir Güzellik Yap adlı albümüyle başarı yakalamıştır. İlk klibi Bir Güzellik Yap adlı parçaya çekmiştir. Parça uzun süre listelerde 1 numara olarak kalmıştır. Youtube da 20 milyon kere tıklanmıştır. Başarısını Kader şarkısıyla devam ettirmiştir. Daha sonra Lüzumsuz Savaş adlı şarkıyla listelerde yine uzun süre 1 numarada kalmayı başarmıştır. Hayırsever faaliyetleri Uganda'da inşaatı gerçekleştirilecek; içeriğinde okul, hastane, aşevi ve meslek okulu olacak yapı için, Kimse yok mu? derneği ve Samanyolu Haber televizyonu tarafından başlatılan hayır kampanyası çerçevesinde, “İnsanlık Ölmedi” isimli Samanyolu Haber TV'de Ağustos 2011'de yayınlanan programda sanatçı telefonla yardım toplamıştır. Gece boyu süren; Kayahan, Seda Sayan, Ümit Sayın, Erhan Güleryüz, Murat Kekilli, İbrahim Erkal, Vatan Şaşmaz, Tolgahan Sayışman ve Erhan Ufak vd. ünlülerle beraber Dalkılıç'ın da telefonla hayırseverlerle görüştüğü kampanyada yardım toplanmıştır

Murat Dalkılıç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.633 murat dalkılıç haberi bulunmuştur.
'Murat Dalkılıç'la ilişkimiz 10 ayı geçti! Maşallah diyelim'
'Murat Dalkılıç'la ilişkimiz 10 ayı geçti! Maşallah diyelim' Şarkıcı Murat Dalkılıç, geçtiğimiz eylül ayında sosyal medyada paylaştığı el ele bir poz ile yeni aşka yelken açtığını duyurmuş, "Londra'ya onun için taşınmış olabilirim" demişti. İngiltere'de yaşayan sarışın güzel Edda Dora, ünlü popçu ile ilişkisi hakkında konuştu.
18.05.2024 Cadde
'Artık yoruldum' diyen Murat Dalkılıç dokuzuncu kez ameliyat oldu! 'Murat Jackson'
'Artık yoruldum' diyen Murat Dalkılıç dokuzuncu kez ameliyat oldu! 'Murat Jackson' Şarkıcı Murat Dalkılıç, 7 Mart'ta Londra'da geçekleşmesi planlanan sahnesi de dahil bir dizi konserini iptal etmek zorunda kaldığını duyurmuştu. 40 yaşındaki popçu, aynı bölgeden dokuzuncu kez bıçak altına yattı. Ünlü ismin son hali kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.
29.04.2024 Cadde
Merve Boluğur son pozuyla gündem oldu! 'Gecelerde ben'
Merve Boluğur son pozuyla gündem oldu! 'Gecelerde ben' Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde yer alan Merve Boluğur son olarak siyah mini elbisesiyle verdiği pozunu sevenlerinin beğenisine sundu. Ünlü güzele dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum geldi.
24.04.2024 Cadde
Merve Boluğur ve Serdar Ortaç bir araya geldi! 'Rönesans tablosu gibi'
Merve Boluğur ve Serdar Ortaç bir araya geldi! 'Rönesans tablosu gibi' Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde yer alan Merve Boluğur, bu defa şarkıcı Serdar Ortaç ile bir araya geldi. Boluğur'un Ortaç ile yayınladığı pozuna kısa süre içerisinde yüzlerce yorum ve beğeni geldi.
30.03.2024 Cadde
Merve Boluğur'dan sürpriz proje! 'Çok eğleneceğiz'
Merve Boluğur'dan sürpriz proje! 'Çok eğleneceğiz' Oyuncu Merve Boluğur, müzik kariyerine single çalışmasıyla devam ediyor. Serdar Ortaç'tan şarkı alan Boluğur, Akmerkez’de bir restoran çıkışı yapımcısıyla birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
29.03.2024 Cadde
Yeni yönetim
Yeni yönetim 1989 yılında kurulan Popüler Müzik Sanatı Vakfı’nın (POPSAV) 18. Genel Kurulu yapıldı.
14.03.2024 Cadde
'Artık yoruldum' demişti! Murat Dalkılıç dokuzuncu kez ameliyat olacak
'Artık yoruldum' demişti! Murat Dalkılıç dokuzuncu kez ameliyat olacak Şarkıcı Murat Dalkılıç, 7 Mart'ta Londra'da geçekleşmesi planlanan sahnesi de dahil bir dizi konserini iptal etmek zorunda kaldığını duyurdu. 40 yaşındaki popçu, aynı bölgeden dokuzuncu kez bıçak altına yatacak.
24.02.2024 Cadde
Merve Boluğur'dan 'Kara Melek' paylaşımı
Merve Boluğur'dan 'Kara Melek' paylaşımı Yaptığı açıklamalar ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur son paylaşımıyla da çok konuşuldu. Siyah bir elbise giyen oyuncu çektiği pozlarını Instagram hesabından paylaştı.
21.02.2024 Cadde
İlk adımı ‘Aşk’la attı
İlk adımı ‘Aşk’la attı Edda Dora, müzik kariyerine ilk adımı ‘Aşk’la attı.
18.02.2024 Cadde
Merve Boluğur'un 'çocuk' itirafı sonrası Murat Dalkılıç'tan cevap geldi!
Merve Boluğur'un 'çocuk' itirafı sonrası Murat Dalkılıç'tan cevap geldi! Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde katıldığı programda, "Çok mutlu bir yuvam olsun, bir tane çocuğum olsun istedim" demişti. Bu sözler sonrası Boluğur'un eski eşi Murat Dalkılıç, art arda videolar paylaşıp, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
17.02.2024 Magazin
Merve Boluğur'un 'çocuk' itirafı sonrası Murat Dalkılıç'tan cevap geldi!
Merve Boluğur'un 'çocuk' itirafı sonrası Murat Dalkılıç'tan cevap geldi! Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde katıldığı programda, "Çok mutlu bir yuvam olsun, bir tane çocuğum olsun istedim" demişti. Bu sözler sonrası Boluğur'un eski eşi Murat Dalkılıç, art arda videolar paylaşıp, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
17.02.2024 Cadde
Ünlü oyuncudan 'Akbaş' itirafı! 'Kardeşlerden biri Müslüm Gürses'in büyük dedesiymiş'
Ünlü oyuncudan 'Akbaş' itirafı! 'Kardeşlerden biri Müslüm Gürses'in büyük dedesiymiş' Sitare Akbaş, gerçek adı Müslüm Akbaş olan, 3 Mart 2013'te tedavi gördüğü hastanede yaşamını yiyiren Müslüm Gürses ile akraba olduklarını açıkladı. Büyükbabasının kendisine anlattığı hikayeyi basın mensuplarıyla paylaşan ünlü isim, Akbaş soyadının hikayesini de anlattı.
15.02.2024 Cadde
Merve Boluğur: Bıraksan ayağını bile yıkarım
Merve Boluğur: Bıraksan ayağını bile yıkarım Önce Murat Dalkılıç, ardından DJ Mert Aydın ile olmak üzere iki evlilik yapan Merve Boluğur, Eser Yenenler'in programına katıldı. Boluğur samimi açıklamalarıyla dikkat çekti. Evliliği 53 günde biten Merve Boluğur "Geyşa olmayı seviyorum" sözleriyle gündem oldu.
11.02.2024 Cadde
53 gün evli kalıp boşanan Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı?
53 gün evli kalıp boşanan Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı? 2022 yılında nikah masasına oturan Merve Boluğur ve Mert Aydın çifti sadece 53 gün evli kalmış aralarındaki anlaşmazlık sebebi ile tek celsede boşanmışlardı. Ünlü çift hakkında yeni bir iddia gündeme geldi.
31.01.2024 Cadde
Ekrana dönüş sinyali! 'Biz bu piyasaya yeni gelmedik, geri geldik'
Ekrana dönüş sinyali! 'Biz bu piyasaya yeni gelmedik, geri geldik' 2017 yılında rol aldığı 'İçimdeki Fırtına' dizisinden sonra herhangi bir projede kamera karşına geçmeyen Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ekrana dönüş sinyali verdi. Ünlü ismin takipçileri, ünlü oyuncuya beğeni ve yorum yağdırdı.
25.01.2024 Cadde
Erkek arkadaşını burnundan öptü! 'Aşk' sorusuna kafa karıştıran cevap
Erkek arkadaşını burnundan öptü! 'Aşk' sorusuna kafa karıştıran cevap Önce şarkıcı Murat Dalkılıç, ardından DJ Mert Aydın ile olmak üzere iki evlilik yapan oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gece Bebek'te kameralara yansıdı. Yanındaki gizemli erkek arkadaşının burnunu öpen ünlü isim, muhabirlerin aşk sorusu karşısında kafa karıştıran bir yanıt verdi.
5.01.2024 Cadde
Merve Boluğur: Yeni yıldan bol para diliyorum!
Merve Boluğur: Yeni yıldan bol para diliyorum! 2017 yılında rol aldığı 'İçimdeki Fırtına' dizisinden sonra herhangi bir projede kamera karşına geçmeyen Merve Boluğur, önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Gazetecileri kırmayarak kameralara poz veren ünlü isim, yeni yıldan dilediklerini de açıkladı.
3.01.2024 Cadde
Merve Boluğur'un 2024 paylaşımına yorum yağdı! 'Ne olduysa Murat Dalkılıç'tan boşandıktan sonra oldu'
Merve Boluğur'un 2024 paylaşımına yorum yağdı! 'Ne olduysa Murat Dalkılıç'tan boşandıktan sonra oldu' Önce Murat Dalkılıç, ardından DJ Mert Aydın ile olmak üzere iki evlilik yapan Merve Boluğur, yeni yıl paylaşımıyla çok konuşuldu. Balkonda dil çıkardığı bir kareyi "2024" notuyla paylaşan ünlü ismin ilginç karesine sosyal medya kullanıcılarından yorum yağdı.
2.01.2024 Cadde
Yılbaşı krizi!
Yılbaşı krizi! Şarkıcıların, yılbaşı gecesi için astronomik rakamlar talep etmesi, Türkiye’deki birçok otel ve mekanı zor duruma soktu. Eğer ünlü isimler istediği rakamda indirime gitmezse, birçoğu 2024’ü evinde karşılayacak.
4.12.2023 Cadde
Gökhan Alkan'dan Burcu Özberk açıklaması
Gökhan Alkan'dan Burcu Özberk açıklaması Önceki akşam Murat Dalkılıç'ın mekanının açılışına katılan Gökhan Alkan, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Adı Burcu Özberk ile aşk dedikodularına karışan Alkan, aşk sorularına cevap verdi.
3.12.2023 Cadde
Merve Boluğur'dan 'evlilik' cevabı! 'Üçüncü koca ne zaman geliyor?'
Merve Boluğur'dan 'evlilik' cevabı! 'Üçüncü koca ne zaman geliyor?' Önce Murat Dalkılıç, ardından DJ Mert Aydın ile olmak üzere iki evlilik yapan Merve Boluğur, paylaşımına gelen bir yoruma kayıtsız kalamadı. Bir takipçisinin "Ablam üçüncü koca ne zaman geliyor?" mesajına bomba bir yanıt veren ünlü oyuncu, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.
1.12.2023 Cadde
Zeynep Bastık: Mutluyum, keyfim çok yerinde
Zeynep Bastık: Mutluyum, keyfim çok yerinde Zeynep Bastık, önceki gece Kadıköy'de Murat Dalkılıç'ın yeni açtığı mekandan çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden popçu, aşk hayatıyla ilgili konuştu.
1.12.2023 Cadde
Murat Dalkılıç ile Eda Dora ilk kez birlikte görüntülendi!
Murat Dalkılıç ile Eda Dora ilk kez birlikte görüntülendi! Geçtiğimiz aylarda Eda Dora ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ilan eden ünlü popçu Murat Dalkılıç, önceki gece ilk kez sevgilisi ile kameralara yansıdı. Kadıköy'de bir mekan açan popçu, ayaküstü gazetecilerle konuşarak büyük açılışlarının ilerleyen günlerde olacağını söyledi.
1.12.2023 Cadde
Merve Boluğur son pozuyla Britney Spears'a benzetildi!
Merve Boluğur son pozuyla Britney Spears'a benzetildi! 35 yaşındaki Merve Boluğur oyunculuğundan çok hayatına dair yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu, şortlu aynı pozunu paylaşınca Britney Spears yorumları gecikmedi.
29.11.2023 Cadde
Murat Dalkılıç sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı
Murat Dalkılıç sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı Geçtiğimiz aylarda Eda Dora ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ilan eden ünlü popçu Murat Dalkılıç, sevgilisiyle birlikte dövme yaptırdı. Dora, şarkıcı ile dövmelerini anlamlarıyla birlikte Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınladı.
25.11.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Murat Dalkılıç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.