Geri Dön
Gayrimenkul HaberleriBengisu Evleri'nde Son Durum ve En Güncel Bilgiler

Bengisu Evleri'nde Son Durum ve En Güncel Bilgiler

Bengisu Evleri'nde Son Durum ve En Güncel Bilgiler

Anadolu yakasının yüksek talep gören ilçelerinden biri olan Çekmeköy'de inşa edilen Bengisu Evleri, geniş yeşil alanları ve merkezi konumuyla huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı olma yolunda ilerliyor.Bengisu Evleri, İstanbul ‘un değeri her geçen gün yükselen ilçelerinden biri olan Çekmeköy’de bulunuyor. Aşağı Dudullu bölgesinde inşa edilen site, depreme dayanıklı ve güvenli bir zeminde yer alıyor. 313 daireden oluşan proje 2+1, 3+1, 4+1 daireler ile bahçe ve çatı dublekslerinden meydana geliyor. 6 farklı daire modeline sahip olan Bengisu Evleri’ndeki konut büyüklükleri 86 metrekare ile 466 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. 9 Bloktan oluşan proje, toplamda 24 bin m²’lik bir alan üzerinde yükseliyor. Blok görevlisi ile blok temizliği hizmeti sunan site, sahip olduğu çeşitli sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor.

Geniş donatı ve peyzaj alanları

Bengisu Evlerinde Son Durum ve En Güncel Bilgiler

İçinde iki adet çocuk parkı, futbol ve basketbol sahası, masa tenisi ile kapalı spor salonu bulunan proje, yürüyüş yollarına ev sahipliği yapıyor. Peyzaj düzenlemesi için yurtdışından özel olarak getirilen çiçekler, iğne yapraklı bitkiler ve meyve ağaçları Bengisu Evleri'nin görünümünü tamamlıyor. Sitede fiber optik internet altyapısı, merkezi kablolu TV yayını, jeneratör, uydu altyapısı, su deposu ve teknik servis hizmetleri de bulunuyor. Kapalı ve açık olmak üzere iki farklı otoparka sahip olan Bengisu Evleri, sakinlerine 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra, kapalı devre kamera sistemi imkanları da sunuyor. Sitenin tek girişli olması ise güvenlik kontrolünün sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

Toplu ulaşıma ve AVM’lere yakın

Bengisu Evlerinde Son Durum ve En Güncel Bilgiler

Yüzde seksenlik bölümü yeşil alana ayrılan Bengisu Evleri, toplu ulaşıma yakın bir noktada bulunuyor. Proje, inşaatı devam eden ve 2017 sonunda açılması planlanan Çekmeköy-Üsküdar metro hattına yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Dudullu durağına da yakın olan projenin çevresinde, okul ve hastane gibi kurumlar da bulunuyor. Bengisu Evleri’nden Boğaz Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı noktalarna on beş dakikalık bir süre zarfında varılabiliyor. Sitenin bölgedeki alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ise bir başka avantaj olarak ön plana çıkıyor.

Bengisu Evleri satılık daire fiyatları

Bengisu Evlerinde Son Durum ve En Güncel Bilgiler

Bengisu Evleri satılık daire fiyatları 375 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişkenlik gösteriyor. Fiyatlar dairelerin cephelerine, site içindeki konumlarına göre farklılaşıyor. Bengisu Evleri’ndeki daireler, %0,80’den başlayan faiz oranlarıyla, konut kredisi kullanılarak satın alınabiliyor.Çekmeköy

Aşağı Dudullu

bölgesinin gözde projelerinden biri olan Bengisu Evleri kiralık daire fiyatları ise 1.300 TL’den başlayarak 2.500 TL’ye kadar yükseliyor. Siz de zemin etüdü yapılmış, kayalık bir zemin üzerinde bulunan Bengisu Evleri’nde bir ev kiralamak ya da daire satın almak istiyorsanız

Milliyet Emlak

sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler