Geri Dön
DekorasyonYılbaşı İçin El Yapımı Hediye Önerileri

Yılbaşı İçin El Yapımı Hediye Önerileri

Yılbaşı İçin El Yapımı Hediye Önerileri

Yılbaşına az bir zaman kaldı. Yeni bir yılın heyecanı, süslenmiş çam ağaçları ve renkli ışıklarla etkisini göstermeye başladı bile! Sevdiklerinizi hediyeler ile mutlu etmek istiyor, ama bütçenizi de korumak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var! İşte hem el yapımı hem de bütçe dostu hediye önerileri!

Örgü bereler ile hem kalpler, hem sevdikleriniz ısınsın!

Yılbaşı İçin El Yapımı Hediye Önerileri

Yılbaşı demek biraz da kar, atkı ve bere demek hepimiz için aslında. Birisine onu sıcak tutacak bir şapka hediye etmekten daha güzel ne olabilir ki! Siz de sevdiklerinize bere ya da atkı örebilir, kullandıkça sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz. Hem bütçe dostu, hem de sıcacık bir hediye!

Bir kutu kurabiye!

Yılbaşı İçin El Yapımı Hediye Önerileri

Kışın soğuğun da hakim olmasıyla birlikte tatlı ihtiyacımız artıyor. Çayın ya da kahvenin yanında şöyle güzel, tarçınlı bir kurabiyeye kim hayır diyebilir ki?Kendi pişireceğiniz kurabiyeleri güzel bir kutuya koyup, süsleyerek sevdiklerinize hediye edebilir; dilerseniz kalıplardan yararlanarak yapacağınız kurabiyelere esprili bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Baharat karışımları ile yemeğe davet!

Yılbaşı İçin El Yapımı Hediye Önerileri

Birbiriyle uyumlu olduğunu düşündüğünüz baharatları karıştırıp, cam bir şişeye koyabilir, dilerseniz üstüne güzel bir not da ekleyebilirsiniz. Böylece sevdikleriniz yemek hazırlarken sizin hediye ettiğiniz karışım ile yemeklerini tatlandırabilir, güzel bir yemek yerken sizi anabilir.

Kendi yaptığınız bir mumu, güzel bir not ile hediye edebilirsiniz

Yılbaşı İçin El Yapımı Hediye Önerileri

Son zamanlarda oldukça popüler olan, Danimarkalıların mutluluk sırrı Hygge kavramını mutlaka duymuşsunuzdur. Danimarkalılar, uzun ve soğuk kış günlerini güzelleştirebilmenin yollarından biri olarak evde mum yakmayı, huzurlu bir atmosfer yaratabilmeyi, kendilerine yaşam felsefesi olarak benimsemiş.Hygge kavramının ayrıntılarına

şu

yazımızdan ulaşabilir, kış için ilham alabilirsiniz. Sevdiklerinizin huzurlu bir ev ortamı yaratmasına yardım etmek isterseniz, onlara yapacağınız bir mumu da hediye edebilirsiniz. Mum yapımı sandığınızdan çok daha kolay ve zahmetsiz. Evde mum nasıl yapılır öğrenmek isterseniz,

bu

yazımız size yardımcı olacaktır.Sevdiklerimizin yüzlerindeki gülümseme bizlere en güzel, en büyük hediye! Dileriz hediye edeceğiniz her ne ise, küçük ya da büyük fark etmez sevdiklerinizin yüzünü güldürür, içini ısıtır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler