Geri Dön
Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

2 Mayıs 2022 – 8 Mayıs 2022 haftasında bizleri neler bekliyor? Yeni haftanın genel etkileri nelerdir? Burçları neler bekliyor? Hep birlikte Molatik olalım…

Emel Açıkel
Emel Açıkel

2 Mayıs 2022 Haftaya Ay Boğa burcunda hareket ederken başlıyoruz. Öğleden sonra Ay İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak. Gün içerisinde duygularınızla hareket edip kontrolsüzce harcamalar yapabilirsiniz. Maddi olarak sıkıntılar gündeme gelebilir. Gün içinde yakın çevrenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı açıkça ifade edebilirsiniz.

3 Mayıs 2022 Ay İkizler burcunda hareket etmeye devam edecek. Maddi ve manevi değerlerle ilgili konularda problemler gündeme gelebilir. Tartışma ve kavga gibi ortamlardan uzak durmalısınız. Yakın çevrenizden manevi destek alabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

4 Mayıs 2022 Ay İkizler burcunda hareket etmeye devam edecek. Gece saatlerinde Jüpiter ve Plüton arasında iyicil açı aktif olurken, Akşam saatlerinde Mars ve Uranüs arasındaki iyicil açı etkisini gösterecek. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz, sosyal medya da kendinizi ön plana çıkartmak için destekleyici açılar gökyüzüne hakim olacak. Aile içi maddi konular gündeme gelebilir. İkili ilişkiler de duygularınızı yanlış ifade edebilirsiniz. Konuşmalarınıza dikkat etmeli tartışma ve kavgalardan uzak durmalısınız.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

5 Mayıs 2022 Ay İkizler burcunda hareket etmeye devam edecek. Sabah saatlerine doğru Ay Yengeç burcuna geçiş yapacak. Günün en önemli açısı Güneş Uranüs kavuşumu olacak. Gün içerisinde yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız ve komşularınızla olan ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Aile içi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Gün genelinde beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

6 Mayıs 2022 Ay Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak. Günün en önemli açısı Merkür ve Venüs arasında gerçekleşecek olumlu açı olacak. Maddi ve değerlerle ilgili konularda yapacağınız planlar ve girişimlerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. İşinizle ilgili kazanç sağlayabileceğiniz anlaşmalara imza atabilirsiniz. Sosyal ve aktif olabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine katılabilirsiniz.

7 Mayıs 2022 Ay Yengeç burcunda hareket etmeye devam edecek. Öğleden sonra Ay Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak. Gün içinde ikili ilişkilerde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. İlişkilerde söz sahibi olma isteğiniz çevreniz tarafından yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Bugün karşınıza beklenmedik ödemeler ve harcamalar çıkabilir.

8 Mayıs 2022 Ay Aslan burcunda hareket etmeye devam edecek. İş yerinizde kendinizi ön plana çıkartabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde harcamalarınız artabilir. Borç isteyen kişilere karşı temkinli olunuz. Verdikleriniz geri gelmeyebilir.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Koç

Pazartesi günü finansal konular gündeme gelebilir, bütçeniz ile ilgili planlamalar yapabilirsiniz.  Salı ve çarşamba günleri yakın çevrenizle iletişim konuları gündeminize gelebilir ve seyahat edebilirsiniz. Bu süreçte aile içi maddi konular gündeme gelebilir. Perşembe ve cuma günleri beklenmedik harcamalar, yatırımlarla ilgili sıkıntılar görülebilir. Aile içi ilişkiler sağlamlaştırılabilir. Eviniz ile ilgili bir tadilat veya dekorasyon düzenleme gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir, çocuklarla ilgili yeni kararlar alınabilir. Yatırım konuları, hobiler ve eğlence gündeme gelebilir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken beklenmedik maddi kayıplar görülebilir.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Boğa

Pazartesi günü ikili ilişkilerde kendinizi ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Aile içi iletişim konuları ve kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri finansal kaynaklarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Maddi ve manevi değerler gündeme gelebilir, aile içi ilişkiler ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba günü aile içi iletişimde daha sakin ve egodan uzak olunmalıdır. Perşembe ve cuma günleri yakın çevrenizle olan ilişkiler gündeme gelebilir ve eyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri aile içi konular gündeme gelebilir, evinizin dekorasyonu ile ilgilenebilirsiniz. Aile içinde baskın olmak isteyebilirsiniz bu günlerde ikili ilişkilerde gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

İkizler

Pazartesi günü sağlık konuları gündeme gelebilir. Meditasyon ve yoga çalışmaları yapabilirsiniz, yakın çevrenizle olan ilişkilerde ve iletişim ile ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri fiziksel sağlığınız ve dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde baskın karakter olmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık problemleri ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri finansal konular gündeme gelebilir. Bütçenizle ilgili kararlar alabilirsiniz, yakın çevrenizle ilgili kişilerin sağlık problemleri gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri yakın çevrenizdeki kişilerle ilgili konular gündeme gelebilir. Hastane, bakım evleri gibi kapalı alanlarda bulunan yakın çevrenizden kişiler varsa bunlarla alakalı konular gündem gelebilir, iletişim yoğunluğunuz artabilir. Bu süreçte seyahat konuları gündeme gelebilir.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Yengeç

Pazartesi günü sosyal çevrenizle olan ilişkilerde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz, sosyal çevrenizden kişilerin sağlık problemlerini duyabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri meditasyon çalışmaları yapabilir iç sesinizi dinleyebilirsiniz, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri fiziksel dış görünüşünüzle alakalı takıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizle daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz, ikili ilişkilerde ben diyerek kendi fikirlerinizin kabul görmesi için yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri maddi ve manevi değerlerle ilgili konular hayatınızda daha çok ön plana çıkacak. Manevi değerleri sorgulayabilirsiniz ve size değer veren insanlarla yolunuza devam etmeyi tercih edebilirsiniz. Finansal kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Harcamalarınızı nasıl yapacağınız konusunda planlamalar yapabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Aslan

Pazartesi günü toplum önündeki statünüzle alakalı konular gündeme gelebilir, işinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle iletişim konularında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına katılabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri hastane kontrolleri gündeme gelebilir. Kendi iç dünyanıza yönelebilirsiniz, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İç dünyanızın gizli kalmış yönlerini açığa çıkartabilirsiniz. Psikolojik hassasiyetler olabilir. Cumartesi ve pazar günleri imaj değişikliği yapabilirsiniz. Fiziksel dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Her alanda ben buradayım demek isteyebilirsiniz ve bu süreçte yeteneklerinizi sergilemek ve sahne önünde olmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte egoya dikkat etmelisiniz. Egodan kaynaklı yıkıcı davranışlardan kaçınmalısınız.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Başak

Pazartesi günü kişisel eğitim, ticaret, yurt dışı ile bağlantılı konular, seyahatler gündeminize gelebilir. Ayrıca eşiniz varsa onun ailesi ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri işinizle alakalı konular gündeme gelebilir ve yeni bir iş projesine başlamak veya işinizde değişiklikler yapmak gündeminize gelebilir. Bazılarınız çalışma arkadaşları veya patron ünvanın da olan kişilerle problemler yaşayabilir. Perşembe ve cuma günleri sosyal çevrenizle yapacağınız etkinlikler, toplantılar ve işler gündemde olacak. Bugünlerde yardım kuruluşlarının faaliyetlerine destek olabilirsiniz. Kişisel haritalarınıza göre değişmekle beraber bazılarınız sosyal çevrenizdeki kişilerle problemler yaşayabilir. Cumartesi ve pazar günleri sağlığınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Hastaysanız yeni bir tedavi yöntemine başlanabilir. Yoga, meditasyon gibi çalışmalar içerisine girebilirsiniz. İç dünyanızın derinliklerinde saklı konuları açığa çıkartabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Terazi

Pazartesi günü finansal konular, başkalarından gelen gelirler ile ilgili konular gündeme gelebilir. Ödemeler, sigortalar, vergi ve kredi konuları da gündeme gelebilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bununla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz ve miras konuları gündem gelebilir. Salı ve çarşamba günleri kişisel gelişim ile ilgili konular, eğitimlerle ilgili gündemler yaşanabilir. Bugünlerde seyahat edilebilir, ticaret ile ilgili konular bazen sıkıntılar ortaya çıkabilir. Perşembe ve cuma günleri işinizle alakalı konular gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınızla aranızda problemler çıkabilir ve zaman zaman işte aksaklıklar yaşanabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günü yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. Yeni bir arkadaş edinebilirsiniz. Yardım kuruluşlarının faaliyetlerine destek olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Akrep

Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortak yapılan işler ve ortaklıklarla ilgili konularda sıkıntılar yaşanabilir. Bunlarla olan ilişkinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Süresi bitmiş sözleşmeler gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri ödemeler, sigortalar, kredi gibi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa hassasiyetler yaşayabilirsiniz ve çözümlenmemiş miras konuları varsa gündeme gelebilir. Perşembe ve cuma günleri seyahatler gündeminize gelebilir. Ticaretle uğraşanlar ithalat ve ihraç işlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Kişisel gelişiminizle ilgili eğitimler alabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri bir iş projesine başlayabilirsiniz. İşinizle alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Yay

Pazartesi günü günlük rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Zaman zaman aksamalar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Evcil hayvanınız varsa bunların bakımına ve sağlıkları ile ilgili konulara zaman ayırabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkilerinizle alakalı konular gündeminize gelebilir. Ortak yaptığınız işler varsa bunlarla ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz. İnsanlarla aranızda iletişim problemleri olabilir. Perşembe ve cuma günleri ödemeler, sigortalar, krediler gündeme gelebilir. Başkalarından alacaklı olduğunuz maddi konular gündem gelebilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa hassasiyetler oluşabilir. Cumartesi ve pazar günleri kişisel gelişiminiz için eğitimlere katılabilirsiniz. Seyahat konuları gündeme gelebilir. Yurtdışı bağlantılı bir iş yapıyorsanız bu işle ilgili konular gündeminize sık sık gelecek.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Oğlak

Pazartesi günü ikili ilişkiler, partneriniz varsa çocuklarınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Yatırım konuları ile ilgilenebilirsiniz. Bazılarınız tatile çıkabilir. Eğlenceli keyifli zaman geçirebilirsiniz, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri günlük rutin işlerinizde bir yoğunluk olabilir. Sağlığınızda hassasiyetler gelişebilir. Özellikle kulaklar başta olmak üzere sinir sistemini etkileyen hassasiyetler görülebilir. Evcil hayvanınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkilerle ilgili konularda zaman zaman gerginlikler yaşanabilir. Ortak yapılan işlerde sorunlar yaşanabilir. Yenilenme zamanı gelmiş olan sözleşmeler gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri hayatınızda bazı konuların üzerine daha çok eğilmeniz gerekebilir. Artık devam ettiremeyeceğiniz durumları bitirmeli ve hayatınızda köklü değişiklikler yapmalısınız. Miras konuları gündem gelebilir. Alacaklı olduğunuz bir maddi konu varsa bununla ilgili konular gündeminize gelebilir.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Kova

Pazartesi günü ailenizi ilgilendiren konular gündeminizi meşgul edecek. Evinizle ilgili bir problem varsa bu gündem gelebilir. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkileriniz, çocuklar, hobileriniz, yatırımlarınız gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Bunlarla ilgili problemler varsa bunları çözümlemeye çalışabilirsiniz. Eğlenceli keyifli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri günlük rutin işlerinizde bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Çok çalışmanız gerekebilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınızda hassasiyet oluşabilir. Evcil bir hayvanınız varsa onun bakımı ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkilerle alakalı konular gündeminizi uzun süre meşgul edecek. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, yeni ortak bir iş girişiminde bulunabilirsiniz. Yeni sözleşmelere imza atabilirsiniz. Zaman zaman bunlarla alakalı ani gelişen olaylar gündeminize gelebilir.

Haftalık burç yorumları (2 – 8 Mayıs 2022)

Balık

Pazartesi günü yakın çevrenizle ilgili problemler gündeminize gelebilir. Kısa seyahatler gündeminize gelebilir. Aracınızın bakımı ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Ertelediğiniz bir alışveriş varsa bu gündeminize gelebilir. Eğitim konuları gündeminize gelebilir. Sosyal medya ve iletişim konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ailenizi ilgilendiren konular gündem gelebilir. Evinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bazılarınız taşınabilir, bazılarınız evinin tadilat konuları ile ilgilenebilir. Perşembe ve cuma günleri partneriniz varsa çocuklarınız ile ilgili konular daha bir ön plana çıkabilir. Sanatsal faaliyetlere katılabilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Yatırım konuları ile ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri günlük rutin işlerinizde artma yaşayabilirsiniz. Daha çok sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir evcil hayvana evinizi açabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular bunların tedavisi ile ilgili konular gündeminize gelebilir. 

Benzer İçerikler