Geri Dön
Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

20 Haziran 2022 - 26 Haziran 2022 haftasında bizleri neler bekliyor? Yeni haftanın genel etkileri neler? Burçları neler bekliyor? Hep birlikte Molatik olalım…

Emel Açıkel
Emel Açıkel

20 Haziran 2022'de yeni haftaya Ay, Balık burcunda hareket ederken başlayacağız. Bugün yılda bir kez gerçekleşen Büyük Betelgeuse günü! Güneş ve Betelgeuse sabit yıldızı gökyüzünde aynı hizada yani kavuşumda olacak. Betelgeuse sabit yıldızı Hz. Fatima'nın elinin bereketini temsil eder. Dua edin, dilek dileyin. Borcunuz varsa küçük bir miktar ödeme yapın. Günün bereketi ile borçlarınızı daha kolay kapatacaksınız. Çevrenizdeki insanlara ve canlılara yardım edin. İyilik yapın, iyilik bulun. Gün boyu pozitif enerjiler gökyüzüne hâkim olacak. Merkür ve Jüpiter arasında gerçekleşecek olumlu açı alacağınız kararlarda size şans getirecek.

21 Haziran 2022'de Ay, Balık burcunda hareket etmeye devam edecek. Sabah saatlerinde Ay, Koç burcuna geçiş yapacak. Sabah saatlerinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Günün en önemli açısı Venüs-Plüton arasında gerçekleşecek olumlu açı olacak. Özellikle aile içi maddi ve manevi değerler konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

22 Haziran 2022'de Ay, Koç burcunda hareket etmeye devam edecek. Yakın çevrenizdeki kişilerle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Seyahat etmek, alışverişe çıkmak, sosyal ve iletişim halinde olabilirsiniz. Maddi ve manevi değerlerinizi sorgulayabilirsiniz. Ruhunuzun derinliklerinde sakladığınız ne varsa gün yüzüne çıkabilir.

23 Haziran 2022'de Ay, Koç burcunda hareket etmeye devam edecek. Öğleden sonra Ay, Boğa burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizde göz önünde olacaksınız. Gün içerisinde duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Duygularınızı değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

24 Haziran 2022'de Ay, Boğa burcunda hareket etmeye devam edecek. Gün genelinde Ay boşlukta olacak. Yeni başlangıçlar için uygun olmayan bir gün. Rutin işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

25 Haziran 2022'de Ay, Boğa burcunda hareket etmeye devam edecek. Aile içi yaşadığınız problemler varsa bunları çözebilirsiniz. Duygularınızı gizleyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere karşı mesafeli ve soğuk davranışlar sergileyebilirsiniz.

26 Haziran 2022'de Ay, Boğa burcunda hareket etmeye devam edecek. Gecenin ilk saatlerinde Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak. Aile içi iletişiminiz artacak. Sevginizi rahat yansıtabileceksiniz. Ailenizle birlikte manevi duygularınızın artacağı bir gün geçirebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Koç

Pazartesi günü sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Hastane işleriniz varsa bunları halledebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön plana çıkabilirsiniz. Sağlığınızda hassasiyetler oluşabilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri finansal kaynaklarınızla ilgili kazançlar ve ödemelerinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. İştahınız artabilir. Pazar günü yakın çevrenizdeki kişilerle olan ilişkileriniz gündeme gelebilir. Sosyal medyada fazla zaman geçirebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Boğa

Pazartesi günü sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz artacak. Toplantılara katılabilirsiniz. Toplumsal faaliyetlerde bulunan derneklerin faaliyetlerine katılabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Hastane kontrolleriniz varsa bunları aksatmamalısınız. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde kendinizi ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Pazar günü finansal konularla ilgilenebilir, bütçenizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

İkizler

Pazartesi günü yoğun iş temposu içerisine girebilirsiniz. Yeni girişimler yapabilirsiniz. İş toplantılarına katılabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri sosyal çevrenizdeki insanlarla etkinliklere ve faaliyetlere katılabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri sağlığınızla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Meditasyon ve yoga ile ilgilenebilirsiniz. Haftanın yorgunluğunu atmak için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Pazar günü fiziksel sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. İmajınızda değişiklik yapabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Yengeç

Pazartesi günü eğitim, seyahatler ve ticaret gibi konular gündeminize gelebilir. Yurt dışında yaşayan tanıdığınız insanlarla iletişiminiz artabilir. İnandığınız konuları sorgulayabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri kariyeriniz, işinizle ilgili projeleri ilgilendiren konularla uğraşabilirsiniz. Uzun zamandır ilgilendiğiniz bir işi bitirebilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri sosyal çevrenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Toplum yararı için faaliyet gösteren dernek ve grupların etkinliklerine katılabilirsiniz. Pazar günü sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Meditasyon ve yoga ile ilgilenebilirsiniz. Gizlide kalmış konulara merak duyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Aslan

Pazartesi günü ödemeler, kredi konuları ve vergilerle ilgilenebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri yurt dışında yaşayan tanıdığınız insanlarla iletişiminiz artabilir. İnandığınız konuları sorgulayabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri kariyeriniz, işinizle ilgili projeleri ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Uzun zamandır ilgilendiğiniz bir işi bitirebilirsiniz. Nihai sonuç alabilirsiniz. Pazar günü sosyal çevrenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Toplum yararı için faaliyet gösteren dernek ve grupların etkinliklerine katılabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Başak

Pazartesi günü ikili ilişkilerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklık kurduğunuz bir işiniz varsa bununla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Süresi bitmiş sözleşmeleri yenileyebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ödemeler, kredi konuları, vergiler karşınıza çıkabilir. Alacaklı olduğunuz finansal kaynaklarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri yurt dışında yaşayan tanıdığınız insanlarla iletişiminiz artabilir. İnandığınız konuları sorgulayabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Pazar günü kariyeriniz, işinizle ilgili projeleri ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Uzun zamandır ilgilendiğiniz bir işi bitirebilirsiniz. Nihai sonuç alabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Terazi

Pazartesi günleri kronik rahatsızlığınız varsa nüksedebilir. Evcil hayvanınız varsa dostunuzun sağlık konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Rutin günlük işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkilerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklarınız varsa bunlarla yaptığınız işinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Süresi bitmiş sözleşmelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri ödemeler, kredi konuları, vergilerle uğraşabilirsiniz. Pazar günü eğitim, seyahatler, ticaret gibi konularla zaman geçirebilirsiniz. Yurt dışında yaşayan tanıdığınız insanlarla iletişiminiz artabilir. İnandığınız konuları sorgulayabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Akrep

Pazartesi günü yatırımlarınız varsa bunlarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sorunlarınızla ilgilenebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle uğraşabilirsiniz. Hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri kronik bir rahatsızlığınız varsa nüksedebilir. Evcil hayvanınız varsa dostunuzun sağlık konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Rutin günlük işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri ikili ilişkilerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklarınız varsa bunlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Süresi bitmiş sözleşmeleri yenileyebilirsiniz. Pazar günü ödemeler, kredi konuları ve vergiler gündeme gelebilir.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Yay

Pazartesi günleri ailenizle yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili tadilat, dekorasyon değişiklikleri ya da taşınma gibi konular gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri yatırımlarınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sorunlarınızla ilgilenebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle uğraşabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri sağlık konuları gündeme gelebilir. Evcil hayvanınız varsa dostunuzun sağlık konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkilerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklarınız varsa bunlarla ilgili ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Oğlak

Pazartesi günü yoğun iletişim içerisine girebilirsiniz. Medyayı yakından takip edebilirsiniz. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ailenizle yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili tadilat, dekorasyon değişiklikleri ya da taşınma gibi konular gündeminize gelebilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri yatırımlarınız varsa bunlarla ilgili konular karşınıza çıkabilir. Çocuklarınız varsa onlarla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sorunlarınızla ilgilenebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle uğraşabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanınız varsa dostunuzun sağlık konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Rutin günlük işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Size hizmet eden insanlar ile hizmet ettiğiniz kişilerle ilgili konular gündeme gelebilir.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Kova

Pazartesi günü bütçe hesaplaması ve planlaması yapabilirsiniz. Maddi ve manevi değer konuları gündeminize gelebilir. Güvenliğiniz ve konforunuz için düzenlemeler yapabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri yoğun iletişim içerisine girebilirsiniz. Medyayı yakından takip edebilirsiniz. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri ailenizle yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili tadilat, dekorasyon değişiklikleri ya da taşınma gibi konular gündeminize gelebilir. Pazar günü yatırımlarınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sorunlarınızla ilgilenebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle uğraşabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (20 Haziran - 26 Haziran 2022)

Balık

Pazartesi günü dış görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Ben-sen konuları ikili ilişkilerinize yansıyabilir. Salı ve çarşamba bütçe hesaplaması ve planlaması yapabilirsiniz. Maddi ve manevi değer konuları gündeminize gelebilir. Güvenlik konuları ilgi odağınız olabilir. Perşembe, cuma ve cumartesi günleri yoğun iletişim içerisine girebilirsiniz. Medyayı yakından takip edebilirsiniz. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Pazar günü ailenizle yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili tadilat, dekorasyon değişiklikleri ya da taşınma gibi konular karşınıza çıkabilir.

Benzer İçerikler