Geri Dön
Haftalık burç yorumları (23 Ekim - 29 Ekim 2023)

Haftalık burç yorumları (23 Ekim - 29 Ekim 2023)

23 Ekim 2023 - 29 Ekim 2023 haftasında bizleri neler bekliyor? Yeni haftanın genel etkileri neler? Burçları neler bekliyor? Hep birlikte Molatik olalım…

Emel Açıkel
Emel Açıkel

23 Ekim 2023'te yeni haftaya Ay, Kova burcunda hareket ederken başlıyoruz. Haftanın ilk günü odak noktanız kariyeriniz olacak. Bu dönemde kendinizi ön planda tutmakta zorlanabilirsiniz. İşinizle ilgili bilgi birikiminizi kullanırken finansal kaynaklarınızı da gözden geçirmeyi unutmamalısınız. Migren tarzı baş ağrıları yaşanabilir.

Haberin Devamı

24 Ekim 2023'te Ay, Kova burcunda hareket etmeye devam edecek. Öğleye doğru Ay, Balık burcunda hareket etmeye başlayacak. Günün en önemli açısı Güneş ve Satürn arasında gerçekleşecek trine açı olacak. Pozitif enerjilerin hakim olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal konularda sorumluluklar alabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda yeni gelişmeler yaşanabilir.

25 Ekim 2023'te Ay, Balık burcunda hareket etmeye devam edecek. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine katılabilirsiniz. Gün içinde toplantılara katılabilirsiniz. Borsada yaşanabilecek manipülasyonlara karşı dikkatli olunmalı.

26 Ekim 2023'te Ay, Balık burcunda hareket etmeye devam edecek. Öğle saatlerinde Ay, Koç burcuna geçiş yapacak. Sabah saatlerinde sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır yapmak istediğiniz fakat ertelediğiniz görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde iş yoğunluğunuz artabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa hassasiyetler olabilir.

Haberin Devamı

27 Ekim 2023'te Ay, Koç burcunda hareket etmeye devam edecek. Günün en önemli açısı Venüs ve Şiron arasında gerçekleşecek Uranüsyen açı olacak. Yatırımlarınızı yaparken özellikle borsada dikkatli olmalısınız. Beklenmedik kayıplar yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde iç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sağlık sorunları ve hassasiyetler yaşanabilir. Migren ağrıları görülebilir.

28 Ekim 2023'te Ay, Koç burcunda hareket etmeye devam edecek. Öğleden sonra Ay, Boğa burcuna geçiş yapacak. Günün en önemli açılarından birincisi akşam saatlerinde Mars ve Jüpiter arasında karşıtlık açı olacak. Bu açı savaş ve çatışmaya neden olur. Kavgalar büyür, güç savaşları artar. Günün ve yılın son Ay Tutulması gerçekleşecek. Türkiye saati ile saat 23.24'te gerçekleşecek parçalı Ay tutulması 146 saros döngüsüne ait bir tutulma olacak. 5°09'04'' Boğa burcunda meydana gelecek olan tutulmada yükselen burç Aslan burcu olacak. Tutulma Hamal sabit yıldızı etkisi altında olacak. Hamal sabit yıldızı zorlu süreçlerin olacağına işaret eder. Tüm dünyanın etkileneceği tutulmada büyük baş hayvan hastalıkları, küçük ve orta şiddette depremler, yılan ve akrep sokmaları, sürüngen saldırıları görülebilir. Ay tutulmaları sonlanmaları ifade eder. Tutulmanın etkili olduğu sürelerde hayatınızdan çıkması gereken ne varsa ister bir olay, isterse bir kişi hayatınızdan gider.

Haberin Devamı

29 Ekim 2023'te Ay, Boğa burcunda hareket etmeye devam edecek. Günün iki önemli açısı olacak. Birinci açı sabah saatlerinde kesinleşecek olan Merkür ve Jüpiter karşıtlığı olacak. İkinci açı ise akşam saatlerinde gerçekleşecek Merkür ve Mars kavuşumu olacak. Ani sinirlenmeler ve tartışmalar çıkartmak, büyüyen kavgalar, çatışmalar yaşanabilir. Jüpiter olayların tansiyonunu yükseltecek. Dikkatli, temkinli ve sakin kalmaya çalışmalısınız. Kavgalardan ve çatışmalardan uzak durmalısınız.

Koç

Pazartesi günü sosyal çevrenizdeki kişilerle zaman geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri sağlığınızla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. İç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Okült, psikoloji, astroloji gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Fiziksel sağlığınızla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi ve pazar günleri gelirlerinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz.

Haberin Devamı

Boğa

Pazartesi günü işinizle ilgili yurt dışı bağlantılı konularınız varsa bunlarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Salı ve çarşamba günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle zaman geçirebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sağlığınızla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. İç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Okült, psikoloji, astroloji gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Fiziksel sağlığınızla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir.

İkizler

Pazartesi günü işinizle ilgili yurt dışı bağlantılı konularınız varsa bunlarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Salı ve çarşamba günleri işiniz ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Perşembe ve cuma günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle zaman geçirebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri sağlığınızla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. İç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Okült, psikoloji, astroloji gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Haberin Devamı

Yengeç

Pazartesi günü ödemeler, krediler, alacaklı olduğunuz finansal kaynaklar varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa bununla ilgili hassasiyetler görülebilir. Hayatınızdan çıkması gereken insanlardan ayrılabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri işinizle ilgili yurt dışı bağlantılı konularınız varsa bunlarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Seyahate çıkabilirsiniz. Kişisel eğitime önem verebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri işiniz ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Cumartesi ve pazar günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle zaman geçirebilirsiniz.

Aslan

Pazartesi günü ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. Ortak yapılan işlerle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Salı ve çarşamba günleri ödemeler, krediler, alacaklı olduğunuz finansal kaynaklar varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa bununla ilgili hassasiyetler görülebilir. Hayatınızdan çıkması gereken insanlardan ayrılabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri işinizle ilgili yurt dışı bağlantılı konularınız varsa bunlarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Seyahate çıkabilirsiniz. Kişisel eğitime önem verebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri işiniz ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Yeni bir iş projesi üzerine çalışmalar yapabilirsiniz.

Başak

Pazartesi günü günlük işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Günlük işlerinizle ilgili konuları tamamlayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. Ortak yapılan işlerle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Bazı ilişkileriniz bitebilir. Perşembe ve cuma günleri ödemeler, krediler, alacaklı olduğunuz finansal kaynaklar varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa bununla ilgili hassasiyetler görülebilir. Hayatınızdan çıkması gereken insanlardan ayrılabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri seyahate çıkabilirsiniz. Kişisel eğitime önem verebilirsiniz.

Terazi

Pazartesi günü ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki çocuklarla ilgili konuları duyabilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Günlük işlerinizle ilgili konuları tamamlayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri süresi bitmiş sözleşmeleri yenileyebilirsiniz. Avukatınız bir görüşme yapabilirsiniz. Ortaklarınız varsa bunlarla işiniz üzerine görüşmeler yapabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ödemeler, krediler, alacaklı olduğunuz finansal kaynaklar varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa bununla ilgili hassasiyetler görülebilir.

Akrep

Pazartesi günü ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili sorunlar karşınıza çıkabilir. Ailenizle zaman geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki çocuklarla ilgilenebilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri günlük işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi ve pazar günleri eşiniz veya partnerinizle zaman geçirebilirsiniz.

Yay

Pazartesi günü iletişimle ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Seyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilgilenebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili sorunlar karşınıza çıkabilir. Ailenizle zaman geçirebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. Çocuklarla ilgili haberler duyabilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Evcil hayvanınız varsa can dostunuzun bakımı ile ilgilenebilirsiniz.

Oğlak

Pazartesi günü maddi ve manevi değerlerle ilgili konular gündemde olurken, finansal planlamalar yapabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri iletişimle ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Seyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilgilenebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili sorunlar karşınıza çıkabilir. Ailenizle zaman geçirebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. Çocuklarla ilgili haberler duyabilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz.

Kova

Pazartesi günü kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Fiziksel sağlığınızla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Salı ve çarşamba günleri maddi ve manevi değerlerle ilgili konular gündemde olurken, finansal planlamalar yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri iletişimle ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Seyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili sorunlar karşınıza çıkabilir. Ailenizle zaman geçirebilirsiniz.

Balık

Pazartesi günü hastane kontrollerinize gidebilirsiniz. İç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Okült, psikoloji, astroloji gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Fiziksel sağlığınızla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Perşembe ve cuma günleri maddi ve manevi değerlerle ilgili konular gündemde olurken, finansal planlamalar yapabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri iletişimle ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Seyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilgilenebilirsiniz.

Benzer İçerikler