Geri Dön
Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

9 Mayıs 2022 - 15 Mayıs 2022 haftasında bizleri neler bekliyor? Yeni haftanın genel etkileri neler? Burçları neler bekliyor? Hep birlikte Molatik olalım…

Emel Açıkel
Emel Açıkel

9 Mayıs 2022'de haftaya Ay, Aslan burcunda hareket ederken başlayacağız. Gün genelinde maddi ve manevi konular gündeme gelecek. İkili ilişkilerde problemler yaşanabilir, davalar açılabilir. Ödemeler, sigorta ve kredi gibi konularda ödeme sıkıntıları ortaya çıkabilir.

10 Mayıs 2022'de Ay, Aslan burcunda hareket etmeye devam edecek. Gecenin ilk saatlerinde Ay, Başak burcunda hareket etmeye başlayacak. İşinizle ilgili ani beklenmedik maddi konular gündeminize gelebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerle tartışma ve problemler yaşayabilirsiniz. Maddi konular ve kariyerinizle alakalı konularda beklenmedik haberler alabilirsiniz. Ani iş toplantılarına katılabilirsiniz. Merkür yöneticisi olduğu İkizler burcunda Retro hareketine bugün itibarıyla başlayacak ve 4 Haziran 2022 tarihine kadar Retro'da kalacak. Merkür'ün Retro olduğu dönemlerde iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Teknolojik araç ve gereçlerde problemler yaşanabilir. Geçmiş konular gündeme gelebilir. Nostaljik takılmak isteyebilirsiniz. Eski arkadaşlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Önemli verilerinizi yedeklemenizi öneririm. Merkür Retrosu'nun olduğu zamanlarda yeni bir teknolojik alet almanızı tavsiye etmem. Bu süreçte yarım kalmış işlerinizi halledebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

11 Mayıs 2022'de Ay, Başak burcunda hareket etmeye devam edecek. Yakın çevrenizdeki kişilerle sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İşinizle ilgili sıkıntılar ve problemler yaşayabilirsiniz. Gün içinde eğitim konuları ile ilgili sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bugün itibarıyla Jüpiter Koç burcuna geçiş yapacak. Jüpiter Koç burcunda hareket ederken 29 Temmuz 2022'de Retro hareketini yapacak. 28 Ekim 2022 tarihinde tekrar Balık burcuna geri dönecek. 21 Aralık 2022 tarihinde ise Koç burcuna tekrar geçiş yapacak. Jüpiter Koç burcundayken keşfedilmesi gereken ve geliştirilmesi gereken kendimizdir. Hoşgörü ve sevgiden uzaklaşmadan hayattaki amacınızı ve yaşam felsefenizi geliştirebileceğiniz zaman dilimidir.

12 Mayıs 2022'de Ay, Başak burcunda hareket etmeye devam edecek. Sabah saatlerinde Ay, Terazi burcunda hareket etmeye başlayacak. Gün içerisinde ödemelerle ilgili sıkıntılar ortaya çıkabilir. Kardeş ve akrabalarınızla ilgili miras konuları varsa bunlarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ortamında problemler yaşanabilir. Sosyal çevrenizle ve ikili ilişkilerinizle iletişiminiz artabilir. Sosyal sorumluluk projelerine katılabilirsiniz.

13 Mayıs 2022'de Ay, Terazi burcunda hareket etmeye devam edecek. İşinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde duygu ve düşüncelerinizi ortaya koyarken dikkatli olmanızda fayda var. Söyleyeceğiniz bir söz, yapacağınız bir davranış sonucunda hukuksal sıkıntılar oluşabilir. Meditasyon ve yoga gibi çalışmalara katılabilirsiniz. İkili ilişkilerde beklenmedik tartışmalar ve olaylar çıkabilir.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

14 Mayıs 2022'de Ay, Terazi burcunda hareket etmeye devam edecek. Öğleden sonra Ay, Akrep burcunda hareket etmeye başlayacak. İkili ilişkilerde beklenmedik gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Çocuklarla ilgili beklenmedik konular gündeme gelebilir. Akraba, kardeş ve yakın çevre ile ilgili kavgalar, yıkıcı davranışlar ve iletişim problemleri yaşanabilir. Kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Geçmiş konular gündeme gelebilir. Tartışmalar ve kavgalar çıkabilir.

15 Mayıs 2022'de Ay, Akrep burcunda hareket etmeye devam edecek. Gün içerisinde günlük rutin işlerinizde beklenmedik sıkıntılar çıkabilir. Beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde tartışmalar ve kavgalar çıkabilir. İkili ilişkilerde beklenmedik ifşalar gündeme gelebilir. Öğleden sonra Venüs ve Şiron kavuşumu kesinleşecek. Maddi ve manevi değerlerle ilgili konularda sorunlar yaşanabilir. Akşam saatlerinde Güneş ve Satürn karesi kesinleşecek. Bu açıyı Güneş ve Neptün arasında olumlu açı oluşacak. Aile içi ikili ilişkilerde sıkıntılar ve problemler yaşanabilir. Kemik kırılmalarına karşı dikkatli olunmalı. Cilt ve alerji problemleri yaşanabilir.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Koç

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Sanatsal yeteneklerinizle ve hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Salı ve çarşamba günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluk üstlendiğiniz görevlerle ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkiler ön planda olabilir. İmza atmanız gereken sözleşmeler karşınıza çıkabilir. İkili görüşmeleriniz artabilir. Cumartesi ve pazar günleri günü gelmiş sigortalar, finansal konular ve ödemelerle uğraşabilirsiniz. Kronik rahatsızlıklar tetiklenebilir.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Boğa

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluk üstlendiğiniz görevlerle ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Evcil hayvanınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkiler gündeminize gelebilir. İmza atmanız gereken sözleşmeler varsa bunlar ön plana çıkabilir. İkili görüşmeleriniz artabilir.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

İkizler

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu yaşayabilir, seyahatlere çıkabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri aile içi iletişim ve evinizle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Perşembe ve cuma günleri sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sorumluluk üstlendiğiniz görevlerle ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Evcil hayvanınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Yengeç

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi değerlerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Salı ve çarşamba günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu yaşayabilir, seyahatlere çıkabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri aile içi iletişim ve evinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri sanatsal yeteneklerinizle, hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir aşk ilişkisi başlayabilir. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Aslan

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konuları gündeminize gelebilir. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi değerlerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Perşembe ve cuma günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu yaşayabilir, seyahatler gündeminize gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri aile içi iletişim konuları ve evinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Başak

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilir. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili yeni tedavi edici bir yöntemle şifalanmaya başlayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konuları gündeminize gelebilir. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi değerlerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi ve pazar günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim yoğunluğu yaşayabilir, seyahatler gündeminize gelebilir.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Terazi

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine ve toplantılara katılabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili yeni tedavi edici bir yöntemle şifalanmaya başlayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konuları gündeminize gelebilir. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri finansal konular, gelirleriniz, harcamalarınız kısacası bütçe konuları gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz maddi ve manevi değerlerle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Akrep

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları gündeme gelebilir. Salı ve çarşamba günleri sosyal olmak isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine ve toplantılara katılım gösterebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili tedavi edici bir süreye girebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzellik ve estetik konuları gündeminize gelebilir. İmajınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön planda olmak isteyebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Yay

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları gündeme gelebilir. Ya da yurt dışında yaşayan yakınlarınızla olan iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri kariyerinizle ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları gündeme gelebilir. Perşembe ve cuma günleri sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine ve toplantılara katılabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yalnız kalmak ve iç dünyanızın derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bununla ilgili yeni tedavi edici bir yöntemle şifalanmaya başlayabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Oğlak

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Değişim ve dönüşümü hayatınızda hissetmeye başlayabilirsiniz. Kronik rahatsızlığı olanlar bu rahatsızlıkları ile ilgili yeni bir tedavi sürecine girebilirler. Hallolmamış miras konuları varsa bunlar gündeminize gelebilir. Ödemeler, kredi ve sigortalarla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Salı ve çarşamba günleri yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları gündeme gelebilir. Ya da yurt dışında yaşayan yakınlarınızla olan iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konularında gelişmeler yaşanabilir. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri kariyerinizle ilgili gelişmeler karşınıza çıkabilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Sosyal grupların faaliyetlerine ve toplantılara katılabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Kova

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. İkili ilişkiler gündeminize gelebilir. Partnerinizle yeni bir başlangıca imza atabilirsiniz. Bazılarınız ortak iş kurabilir, bazılarınız ise yeni ilişkiler başlatabilir. Sözleşmeler gündeminize gelebilir. Salı ve çarşamba günleri değişim ve dönüşümü hayatınızda hissetmeye başlayabilirsiniz. Kronik rahatsızlığı olanlar bu rahatsızlıkları ile ilgili yeni bir tedavi sürecine girebilirler. Hallolmamış miras konuları varsa bunlar gündeminize gelebilir. Ödemeler, kredi ve sigortalarla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Perşembe ve cuma günleri yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konuları gündeme gelebilir. Ya da yurt dışında yaşayan yakınlarınızla olan iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konularına ilginiz artabilir. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ya da yeni bir proje başlatabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Terfi konuları gündeminizde olabilir.

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs - 15 Mayıs 2022)

Balık

Pazartesi Aslan burcunun enerjisinin gökyüzünde olduğu bir gün olacak. Günlük rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Yeni işler başlatabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Evcil hayvanlarla ilgili konular karşınıza çıkabilir. Hizmet ettiğiniz kişilerle olan ilişkileriniz yoğunluk kazanabilir. Çok çalışmanız gereken bir dönem yaşayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkilerde gelişmeler yaşanabilir. Partnerinizle yeni bir başlangıca imza atabilirsiniz. Bazılarınız ortak iş kurabilir, bazılarınız ise yeni ilişkiler başlatabilir. Sözleşmeler gündeminize gelebilir. Perşembe ve cuma günleri değişim ve dönüşümü hayatınızda hissetmeye başlayabilirsiniz. Kronik rahatsızlığı olanlar bu rahatsızlıkları ile ilgili yeni bir tedavi sürecine girebilirler. Hallolmamış miras konuları varsa bunlar karşınıza çıkabilir. Ödemeler, kredi ve sigortalarla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi ve pazar günleri yurt dışı ile ilgili seyahat ve ticaret konularında gelişmeler yaşanabilir. Yurt dışında yaşayan yakınlarınızla olan iletişime geçebilirsiniz. Eğitim konuları gündeminize gelebilir. Felsefe konularına merak duyabilirsiniz.

Benzer İçerikler