Başkasının fotoğraflarını kullanan ünlüler

Sosyal medyada fink atan ünlüler zaman zaman ilginç anlara da imza atıyorlar. Başkasının fotoğraflarını kullanan ünlüler, bu ‘oyunları’ ortaya çıktığında ise trollemelere maruz kalabiliyorlar. Kimler kimlerin fotoğraflarını kullandı, hangi ünlü başkasını taklit etti, gelin Molatik olalım…

Başkasının fotoğraflarını kullanan ünlüler

Aleyna Tilki
 

Aleyna Tilki<br />
&nbsp;
Ah ah! Genç şarkıcı çok fazla yapıyordu bir ara bunu. Sonra numarası ortaya çıktı ve baya dalga konusu oldu. Keşke yapmasaydı.
 

Sadece bir kere de yapmadı bunu. Kendisine benzeyen Frauke Hagen isimli bir kullanıcının fotoğraflarını kullanıyordu. Bunu öğrenen Frauke "Görünen o ki bir Türk popstar benim iki yıl önce Kanada'da yaşarken çektiğim bir fotoğrafı çalmış. Neler oluyor?" notuyla paylaşmıştı bu durumu.  Ancak sadece Frauke Hagen değil Florance Rose, moda bloggerı Kayla Hadlington, Sophie Mudd gibi isimlerin fotoğraflarını paylaştı.
 

Eda Taşpınar
 

Eda Taşpınar<br />
&nbsp;
En az Aleyna Tilki kadar başkasının fotoğrafını kullanan isim Eda Taşpınar. Ünlü isim sık sık başkalarına ait kareleri paylaşıyor. Haliyle sosyal medyanın diline de düşüyor Eda Taşpınar. En çok Elsa Hosk’un pozlarının aynısını çektirince olay yarattı.

Hakan Baş
 

Hakan Baş<br />
&nbsp;
Bensu Soral’ın eşi Hakan Baş kendisini beğendiği bir evin içine ekletmişti. Hayır iyi işçilik de değil, çok belli oluyor.
 

Helin Avşar
 

Helin Avşar<br />
&nbsp;
Başkasının fotoğrafını değil de Google görsellerden bulduğu kareyi paylaştı Helin Avşar. Fena trollendi tabii ki kendisi.
 

Selin Ciğerci
 

Selin Ciğerci<br />
&nbsp;
Fenomen isim Selin Ciğerci de başkasının fotoğrafını kullananlardan. Ne gereği vardı ki? Sonuçta internet dünyası her şeyi gözler önüne seriyor.
 

Ece Erken
 

Ece Erken<br />
&nbsp;
Kendine E harfiyle çiçek geldiğini söyleyen Ece Erken’in aslında fotoğrafı başka yerden aldığı ortaya çıkmış, sosyal medyanın diline düşmüştü.
 

Murat Övüç
 

Murat &Ouml;v&uuml;&ccedil;<br />
&nbsp;
Sen de mi Murat Övüç? Başkasının fotoğrafını kendine gelmiş gibi gösterdi. Keşke yapmasaydı.
 

Berna Arıcı
 

Berna Arıcı<br />
&nbsp;
“Nasıl olsa yüzü görünmüyor” deyip fotoğraf paylaşan Berna Arıcı’nın olayı hemen ortaya çıktı tabii. Sosyal medya çocuğu yemez bu numaraları.
 

Sinem Umaş
 

Sinem Umaş<br />
&nbsp;
“Osman bizi ışınla” diyerekten New York’a ışınlanmış mı yoksa başkasının fotoğrafını mı almış? Berna Arıcı gibi düşünmüş olmalı.
 

Cansel Çördük
 

Cansel &Ccedil;&ouml;rd&uuml;k<br />
&nbsp;
Hayır çok kötü işçilik. Hiç mi fark etmedi acaba? Dövme de yaptırmış. Başkasının üzerinden alınıp Cansel Çördük’ün üzerine monte edilmeye çalışılmış ama olmamış…
 
selcuk.bulut@milliyet.com.tr

 
Bu makaleye ifade bırak