Bir döneme damga vuran skandallar

Magazin camiasında her daim olaylar olabiliyor. Ancak bazen öyle olaylar vuku buluyor ki skandal mertebesine ulaşıyor. Ünlülerin karıştıkları skandallar da insanların ilgi odağı oluyor. Bu sefer ünlülerin unutulmaz skandallarına Molatik olduk…

Bir döneme damga vuran skandallar

Bar tuvaletinin camına sıkıştı

Bar tuvaletinin camına sıkıştı

1999 yılında Hande Ataizi gittiği barda alkolü fazla kaçırmıştı. Magazincilerin orada olduğunu öğrenince tuvalet camından çıkmaya çalıştı. Ancak istemediği olay başına geldi hem de daha fena. Tuvalet camına sıkışıp magazincilere malzeme verdi. Fotoğraf çektirmek istemezken başına bunlar gelmişti.

Ne dedin sen? Hı! Ne dedin sen?

Ne dedin sen? Hı! Ne dedin sen?

Türk televizyonlarının en efsane kavgasıydı zannımca. Yine Hande Ataizi başrolde. İki Kere Kiki programını Cem Davran ile sunan Ataizi, konuk Sevda Demirel ile ağız dalaşına girmiş, devamında tokat yemişti. Arkadaş arasında sohbetlerde hala şakası yapılır bunun.

Ne Feraye'si?

Ne Feraye'si?

Hülya Avşar ile olan evliliği sallantıda olduğu dönem Kaya Çilingiroğlu’nun Ferrari aldığı konuşuluyordu. "Ferrari almışsınız, hayırlı olsun" diyen muhabire "Ne Feraye'si?" diyerek yasak aşkını yanlışlıkla ilan etmişti. Böylece Feraya Tanyolaç’ı tanımış olduk.

Şortu indirince…

Şortu indirince…

Türkiye’nin ilk trollü olan Mehmet Ali Erbil programda yaptığı hareketle skandala imza atmıştı. Programındaki konuklardan birinin şortunu indirince olay olmuştu. Program da yayından kalkmıştı haliyle.

Gelip kurtarmadı mı?

Gelip kurtarmadı mı?

En efsane kavgalardan birisi de Yıldız Tilbe İbrahim Tatlıses kavgasıydı. Canlı yayında İbrahim Tatlıses, Yıldız Tilbe’ye "Beni dövdüler abi dediğin zaman ‘kötü adamların’ elinden gittim aldım" demiş, Yıldız Tilbe de bu duruma içerlenip stüdyoyu terk etmişti. Uzun süre sonra ikili barışmıştı.

Kaç yaşındasın sen?

Kaç yaşındasın sen?

Ozan Güven’in karşısına her mecrada çıkan bir olay. Her anı efsane olan bir videonun başrolünde Ozan Güven vardı. "Kaç yaşındasın sen?" diyerek genç muhabirle yaşadığı diyalog unutulmaz oldu.

Super Bowl'a damga vuran skandal

Super Bowl'a damga vuran skandal

2004 Super Bowl’da yaşanan olay dünya skandal tarihine geçmişti. Devre arasındaki konser sırasında Justin Timberlake'in Janet Jackson'ın göğsünü yanlışlıkla açması tam bir skandala neden olmuştu.

Tostumu yedim bekliyorum

Tostumu yedim bekliyorum

Çağla Şikel’in Şenol İpek’e attığı "Tostumu yedim bekliyorum" mesajı bir döneme damga vurmuştu.

Canlı yayına alkollü çıktı

Canlı yayına alkollü çıktı

Ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan alkollü olarak çıktığı canlı yayında skandala imza atmış, herkesi şaşırtmıştı.

Bu makaleye ifade bırak